Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Wasz ulubiony sport! Czyli w co gracie lub co robicie :)

387 postów w tym temacie

Oczywiscie piłka nożna i ten sport lubie najbardziej choc go juz nie uprawiam:( Wczesniej troche konno jezdziłem xD ,a ogladac bardzo lubie skoki narciarskie i siatkowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak inni ale ja mam całoroczne mistrzostwa damsko-męskie w wyścigach porannych :)....czyli kto pierwszy rano wstanie i łazienke zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony sport to piłka nożna... pare lat temu grałem nawet w klubie, ale problemy z kolanem rozwiały wszelkie moje marzenia związane z karierą piłkarza :(:(:(

Z pozostałych sportów to ping-pong ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 22:10, Modest-Vermin napisał:

Zakwasy będziesz miał np. jak przebiegniesz przez ulice do kiosku po CDA czy Clicka :P

Czytam KS GRY. I mam prenumeratę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trenowałem tenis stołowy profesjonalnie 6 lat :) Na rzecz zajęć związanych z rozwojem własnej osoby musiałem zrezygnować z treningów bo były częste i długo trwały :) Ale w szkole mamy sale ze stołami i jak wf to często pogrywam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprawiam koszykowke/streetball, mozna powiedziec, ze zawodowo ;). Gram do 6 lat i nadal poprawiam swoje umiejetnosci(wyskok, etc.). Kosz to moja pasja i latem nawet chwile wolnego czasu poswiecam na gre w kosza. Zima czasem wynajmujemy hale z kumplami i gramy jakis mecz 4fun, wiec nie jest tak zle. Czasami tez z kolegami gram w pilke nozna i siatkowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak jak chyba większość pozostałych forumowiczów, to najlepszym dla mnie sportem jest piłka nożna :) - w końcu nie na darmo jest to nasz sport narodowy ;p
Ale po za tym to uwielbiam pojeździć trochę extremalnie po górkach na rowerku - czyli kolarstwo górskie także uwielbiam =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to dla odmiany piłka nożna(często), siatkówka(okazyjnie),szachy(kocham ten sport) no i parkour(ćwicze codziennie to też kocham)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w liceum trenowałem kick-boxing. Niestety musiałem przerwać treningi, bo tak mnie to wciągnęło, że ledwo co semestr zaliczyłem. Noi później juz nie wróciłem do tego sportu. W sumie ciekawy sport, człowiek uczy się wytrzymałości na ciosy i ból.
Hehe a wiecie jaki jest najgorszy dzień złodzieja? Trafić na kolesia, który wraca z takiego treningu. Mnie się kiedyś trafił zlodziej po treningu. Na jego nieszczęście nie byłem zmęczony. :-D hehe Także polecam ten sport, bo można się nauczyć samoobrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA zacząłem trenować siatke w czwartej podstawówki, czyli teraz to bedzie już piąty mój sezon i za nic nie zamierzam zrezygnowac z tego sportu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować