Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Wasz ulubiony sport! Czyli w co gracie lub co robicie :)

387 postów w tym temacie

Oto moja klasyfikacja sportowa:
Bardzo lubię:
1. Piłkę nożną
2. Koszykówkę
3. Siatkówkę
4. Pływanie
5. Ping Ponga
6. Rzut piłką lekarską

Nie lubię:
1. Piłki Ręcznej
2. Skoku w dal
3. Biegu na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie jedynie grac w siatkowke (ogladac tez), oraz bardzo, ale to bardzo lubie garc w rugby! :D Niestety ogladac jzu niebardzo sie da, bo nigdzie tego nie puszczaja... :/ Szkoda, bo nie znam bardziej widowiskowego sportu od rugby. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja gram sobie w koszykówkę i chociaż raz w tygodniu robie sobie taki prawdziwy free run przez miasto... Aj law parkour ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakłądać nowego wątku tylko dla jednego pytania, więc zapytam tutaj. Czy zna ktoś jakąś dobrą stronę z zasadami baseballa? Intryguje mnie ta gra. Mniej więcej wiem o co chodzi, ale nie znam pojęć - ERA, run, czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm osoboście od 8 lat gram w baseball, ale opócz tego lubię pokopać piłkę :) i chciałbym jeździć na bmx-ie ale nie mam na tyle kasy żeby sobie sprawić taki rower :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeszcze się nie wypowiadałem w tym temacie... O dziwo :).

Siatkówka. Bez przerwy. Jak akurat nie ma meczu, to piłka w ręce i samodoskonalenie się ;).
Żeglarstwo. Niestety tutaj już ciężej nieco. I ktoś jeszcze wykupił wszystkie omegi i dezetę z ośrodka, gdzie zdażało nam się je wypożyczać :/. Za to może uda się wkręcić w rejs do Niemiec...
Bilard - tu już znów luzik - własny stół do czegoś zobowiązuje. Tyle że rzadko kiedy zdarza mi się znaleźć chętnego do gry...
Narty - właściwie głównie biegówki. Zjazdówki też uwielbiam, ale nie mam gdzie jeździć.
Pływanie - czysto rekreacyjne, właściwie tylko żabka ;). Za to na koniec jeziora ;P.

No i właściwie to lubię prawie każdy sport, ale tylko te staram się sam sobie (i innym) organizować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie
Piłka Nożna
Bieg na 1km ( serio , czasem fajnie sie biega )
Ping Pong
Uni Hokej
Piłka Ręczna
Ja chyba wszystkie sporty lubie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna (super), pływanie (eXtra), narty (rulezz).. a poza ym snowboard też jest niezły i siatkówka.. no i oczywiście koszykówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jeździć na rowerze
2.czasami noga
3. Chodzenie czyli rajdy (też sport uważam za zdrowy)
4. hokej halowy (czasami w szkole na w-f)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szachy :D
W końcu to też sport, nie? :P Nikt nie powiedział że trzeba się przy tym ruszać bardziej niż przy graniu w pasjansa :)
No czasem postrzelam sobie do tarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 14:51, olcia13 napisał:

Zapomniałam o badbinktonie i tenisie stołowym :D


Tak na przyszłość to poprawnie jest badminton, a nie badbinkton...sam go trenuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem jakiś tam za sportem, ale gram to co na WF-e (ale nie zawsze). Czyli piłka nożna, kaszykówka (nie cierpię, chociaż wysoki jestem), siatkówka i różne takie. Poza szkołą to nie raz (ale bardzo żadko) ćwiczę parkour. Ale przeważnie przyglądam się jak mój kolega to robi. To dopiero jest zwinna małpa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować