Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Wasz ulubiony sport! Czyli w co gracie lub co robicie :)

387 postów w tym temacie

Piłka nożna przez cały rok- nie mógłbym żyć bez tego sportu poprostu. A w zimie dodatkowo narty. Lubie też pograć w siatke i kosza ( pomimo że mam tylko 172 cm wzrostu :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym sportem jest Piłka Nożna, gram w nią od dzieciństwa i będę grał do końca życia! :D
Lubię pograć w siatkę i (nawet bardzo) w unihocka :) Lubię też chodzić po górach, jeśli to można nazwać sportem ;)

P.S. Nienawidzę kosza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trenuje eSport :D:D. A tak na powaznie sporty extremalne w tym DH (DownHill), jest to jazda na roweze po bardzo stromych i niebezpiecznych trasach. Tam gdzie ludzie maja trudnosci zejsc na nogach ja zjezdzam na roweze. Oczywiscie uzbrojony w wszystkie ochraniacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 10:10, Arar napisał:

ale chodzi tu o sport który uprawiamy dobrowolnie?? Jeżeli tak to: piłka nożna, ręczna,
koszykówka i bilard chociaż nie wiem czy można to ostatnie uznac za sport.


Weszystko ;P heh (dla przyjemności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam grać w tenis ziemny i bilard (snooker i pool). Ogólnie preferuje uprawianie sportów indywidualnych - jeden na jednego. A oglądać lubię też sporty zbiorowe jak piłka nożna, siatkówka czy koszykówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 17:44, HumanGhost napisał:

Uwielbiam grać w tenis ziemny i bilard (snooker i pool). Ogólnie preferuje uprawianie sportów
indywidualnych - jeden na jednego. A oglądać lubię też sporty zbiorowe jak piłka nożna, siatkówka
czy koszykówka.


Też fajnie bilard :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 18:02, Winmenia napisał:

Też fajnie bilard :D


:-D
Już dawno nie grałem. Żaden z kumpli nie chce ze mną grać, bo wygrywam 90% pojedynków. Chwilowo pocieszam się Pool Sharkiem z CDA. Niby nic a cieszy. :-) Choć gra jest trochę za prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 18:04, HumanGhost napisał:

> Też fajnie bilard :D

:-D
Już dawno nie grałem. Żaden z kumpli nie chce ze mną grać, bo wygrywam 90% pojedynków. Chwilowo
pocieszam się Pool Sharkiem z CDA. Niby nic a cieszy. :-) Choć gra jest trochę za prosta.


Hehe ja zawsze z kuzynem w Wrocku gram jak jestem i też dostaje ale ogólnie mozna siewyluzowac ja tam ogólnie to najwiecej w kosza. Tak jak ty w bilarda tak ja w kosza gram :P 4 lata gry praktycznie non stop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 11:28, PolishWerewolf napisał:

Ja latem i w ciągu roku szkolnego uwielbiam pogrywać w siatkę, zimą to staram się robić jak
najczęstsze wypady na narty. To drugie wolę o wiele bardziej, bo jest na to tylko okreslony
czas :)


heh fajnie :) też na narty jeżdze i siateczka też czasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym sportem jest koszykówka :) gram od około 7 lat (mam 12) i juz odniosłem pewne sukcesy np.wygrana w finale strefy wrocławskiej:D we wtorek z kolegami jedziemy na finał wojewodzki ^^ .
Generalnie lubie wszystki spotry choc nie przepadam za biegami .. bo nie jestem w nich zbyt dobry ;) Jezdze tez od czasu do czasu na nartach , co sprawia ogromną przyjemnosc.Pływanie tez jest bardzo OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 11:46, Wojtasss napisał:

Moim ulubionym sportem jest koszykówka :) gram od około 7 lat (mam 12) i juz odniosłem pewne
sukcesy np.wygrana w finale strefy wrocławskiej:D we wtorek z kolegami jedziemy na finał wojewodzki
^^ .
Generalnie lubie wszystki spotry choc nie przepadam za biegami .. bo nie jestem w nich zbyt
dobry ;) Jezdze tez od czasu do czasu na nartach , co sprawia ogromną przyjemnosc.Pływanie
tez jest bardzo OK :D


heh trzymaj tak z koszem ja 0d 12 zaczolem grać a teraz mam 15 i nieżle wymiatam :) :P warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 11:50, Winmenia napisał:

> Moim ulubionym sportem jest koszykówka :) gram od około 7 lat (mam 12) i juz odniosłem
pewne
> sukcesy np.wygrana w finale strefy wrocławskiej:D we wtorek z kolegami jedziemy na finał
wojewodzki
> ^^ .
> Generalnie lubie wszystki spotry choc nie przepadam za biegami .. bo nie jestem w nich
zbyt
> dobry ;) Jezdze tez od czasu do czasu na nartach , co sprawia ogromną przyjemnosc.Pływanie

> tez jest bardzo OK :D

heh trzymaj tak z koszem ja 0d 12 zaczolem grać a teraz mam 15 i nieżle wymiatam :) :P warto
:)


Moze nie wymiatam ale z wiekszymi i starszymi o 3 lata wygrywam :) i tak są lepsi w mojej szkole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 11:53, Wojtasss napisał:

> > Moim ulubionym sportem jest koszykówka :) gram od około 7 lat (mam 12) i juz odniosłem

> pewne
> > sukcesy np.wygrana w finale strefy wrocławskiej:D we wtorek z kolegami jedziemy na
finał
> wojewodzki
> > ^^ .
> > Generalnie lubie wszystki spotry choc nie przepadam za biegami .. bo nie jestem w
nich
> zbyt
> > dobry ;) Jezdze tez od czasu do czasu na nartach , co sprawia ogromną przyjemnosc.Pływanie

>
> > tez jest bardzo OK :D
>
> heh trzymaj tak z koszem ja 0d 12 zaczolem grać a teraz mam 15 i nieżle wymiatam :) :P
warto
> :)

Moze nie wymiatam ale z wiekszymi i starszymi o 3 lata wygrywam :) i tak są lepsi w mojej szkole
:D


Heh ja sie w 3 w naszej szkole mieszcze najlepszych tylko ę to moi kumple z ktorymi gram cały czas od 12 lat i gramy mniej więcej na tym samym poziomie odólnie teraz mamy zawody stawiamy na ogólmopolskie w unichoka byliśmy w wojewódzkich a w kosza mamy taki skład że trudno bezie przejść :P napewno :) Jeszcze trenet 1 kalsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 11:55, Winmenia napisał:

> > > Moim ulubionym sportem jest koszykówka :) gram od około 7 lat (mam 12) i juz
odniosłem
>
> > pewne
> > > sukcesy np.wygrana w finale strefy wrocławskiej:D we wtorek z kolegami jedziemy
na
> finał
> > wojewodzki
> > > ^^ .
> > > Generalnie lubie wszystki spotry choc nie przepadam za biegami .. bo nie jestem
w
> nich
> > zbyt
> > > dobry ;) Jezdze tez od czasu do czasu na nartach , co sprawia ogromną przyjemnosc.Pływanie

>
> >
> > > tez jest bardzo OK :D
> >
> > heh trzymaj tak z koszem ja 0d 12 zaczolem grać a teraz mam 15 i nieżle wymiatam
:) :P
> warto
> > :)
>
> Moze nie wymiatam ale z wiekszymi i starszymi o 3 lata wygrywam :) i tak są lepsi w mojej
szkole
> :D

Heh ja sie w 3 w naszej szkole mieszcze najlepszych tylko ę to moi kumple z ktorymi gram cały
czas od 12 lat i gramy mniej więcej na tym samym poziomie odólnie teraz mamy zawody stawiamy
na ogólmopolskie w unichoka byliśmy w wojewódzkich a w kosza mamy taki skład że trudno bezie
przejść :P napewno :) Jeszcze trenet 1 kalsa :)


Ogólnie juz ze swoją drużyną miał 2 miejsce w polsce :) :P Więc są szanse na :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 11:57, Winmenia napisał:

> > > > Moim ulubionym sportem jest koszykówka :) gram od około 7 lat (mam 12)
i juz
> odniosłem
> >
> > > pewne
> > > > sukcesy np.wygrana w finale strefy wrocławskiej:D we wtorek z kolegami
jedziemy
> na
> > finał
> > > wojewodzki
> > > > ^^ .
> > > > Generalnie lubie wszystki spotry choc nie przepadam za biegami .. bo nie
jestem
> w
> > nich
> > > zbyt
> > > > dobry ;) Jezdze tez od czasu do czasu na nartach , co sprawia ogromną przyjemnosc.Pływanie

>
> >
> > >
> > > > tez jest bardzo OK :D
> > >
> > > heh trzymaj tak z koszem ja 0d 12 zaczolem grać a teraz mam 15 i nieżle wymiatam

> :) :P
> > warto
> > > :)
> >
> > Moze nie wymiatam ale z wiekszymi i starszymi o 3 lata wygrywam :) i tak są lepsi
w mojej
> szkole
> > :D
>
> Heh ja sie w 3 w naszej szkole mieszcze najlepszych tylko ę to moi kumple z ktorymi gram
cały
> czas od 12 lat i gramy mniej więcej na tym samym poziomie odólnie teraz mamy zawody stawiamy

> na ogólmopolskie w unichoka byliśmy w wojewódzkich a w kosza mamy taki skład że trudno
bezie
> przejść :P napewno :) Jeszcze trenet 1 kalsa :)

Ogólnie juz ze swoją drużyną miał 2 miejsce w polsce :) :P Więc są szanse na :)


A co sądziecie o rugby ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować