Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Wasz ulubiony sport! Czyli w co gracie lub co robicie :)

387 postów w tym temacie

Ja lubię oglądać bilard (nie mogę w niego grać bo jest ciut za młoda :) , grać w piłkę nożną, hokeja (na parkiecie , w szkole oczywiście) i koszykówkę, od czasu do czasu w siatkówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka, ale tylko z dobrym team''em. Tenis ziemny + stołowy. Czasem w sezonie trochę windsurfingu. No i oczywiście włóczęgi po naszych piknych Tatrach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 15:18, Winmenia napisał:

Fajnie trzeba kiedys latem jechać w Tatry i siepowspinać :D :)

Duzo chodze po tarach :D zdobyłem np. grnaty :D we mgle ^^ była widocznosc 10 m..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, ping pong, tenis, unihokej, bejsbol, moje faworyty

Nienawidze siatkówki, a koszykówk też raczej nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 15:34, Winmenia napisał:

A garł ktoś kiedyś w fińską :P


znaczy sie jak? :D Ja grałem kiedys wpiłke "chinska" czy jak jej tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam piłkę nożna. niestety nie mogę uprawuiać tego sportu wyczynowo ze względu na moje zdrowie ale od czasu do czasu z kolegami troche lubie sobie pograc. no i oczywiście mecze w telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karate, bieganie (krótko i długo dystansowe oraz parkour), piłka nożna, deskorolka, narty.
Obok tego lubie również siatkówkę, ale mam mało okazji do grania, koszykówkę i jazdę na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, a może by zorganizować turniej piłkarski forumowiczów gram.pl? Każde większe miasto jakoś postara sie zorganizować swoją drużynę. Tylko co potem? Gdzie to rozegrać i skąd wziąc przyzwoite boisko? A tak BTW to mogłaby być niezła reklama dla CDP. Czekam na jakieś sugestie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubie grac w pilke nozna, ale najbardzie to Hokej oczywiscie na Lodzie:) sezon sie wlasnie dla mnie zaczal :D gram z kolegami gdzie sie da :D tak to w nic wiecej nie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:19, lampak napisał:

Ja jestem w ogóle asportowy :p. Nie cierpię sportów, ale gdybym koniecznie musiał wybierać,
wybrałbym szachy :p



Heh :) To bardzo źle :P Proponuje najpierw nakręcić się Fifą czy PESem a później popróbować na żywo jeśli gra wciągnie. Bo brak jakiegokolwiek wysiłku z trybem maniaka komputerowego prowadzi do powikłań różnych :)
Zakwasy będziesz miał np. jak przebiegniesz przez ulice do kiosku po CDA czy Clicka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować