Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

Wymyślamy przezwisko dla rasiaka! mój tym to drewnaldo, drewninho, van der drwal przecież to drewno!

88 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2006 o 10:52, Albatross napisał:

Całe to wyśmiewanie Rasiaka jest już poprostu żałosne. Jeden idiota wymyślił coś na onecie
i już na wiekszości for (forów?) zaczyna sie jechanie po nim.(...)


Heh,gratulować za co? Za to że w meczu z Anglią podawał do Anglikow?Tak,masz racje świetnie gra na wyspach i w innych zespołach I O TO LUDZIE WŁAŚNIE MAJĄ DO NIEGO PTRETENSJE! Tutaj właśnie chodzi o to że wszędzie gra dobrze tylko nie w reprezentcji,kompromitując cały zespoł.Ja wiem że świetnie gra w innych zespołach.Może więc pora aby grał tak dobrze w reprezentacji? A jak nie to niech sobie gra na wyspach ale reprezentantem Polski niech już lepiej nie będzie. A ty myślisz że czemu nie jedzie na Mundial ? Proste: tam biorą najlepszych a nie sprochniałe drewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 14:24, Darkstar181 napisał:

ty myślisz że czemu nie jedzie na Mundial ? Proste: tam biorą najlepszych a nie sprochniałe drewno.

A to skład już ustalony? Nawet nie wiedziałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 14:25, Cheed napisał:

> ty myślisz że czemu nie jedzie na Mundial ? Proste: tam biorą najlepszych a nie sprochniałe
drewno.
A to skład już ustalony? Nawet nie wiedziałem... :)

Nie wiem czy ustalony,ale jedno jest pewne: Rasiak nie jedzie,tak podano w mediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 14:35, Darkstar181 napisał:

Nie wiem czy ustalony,ale jedno jest pewne: Rasiak nie jedzie,tak podano w mediach.

Możesz jakiś artykuł przytoczyć? Bo ja takiej nowinki nie czytałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 14:35, Albatross napisał:

Zobacz jak "spróchniałe drewno" strzela bramki ;)

http://www.megaupload.com/?d=43HFJAH2

Ech,ty mnie w ogole nie rozumiesz.Ładne bramki,tylko co z tego że ostatnio(ostatnio,heh dobre słowo,niemal bez przerwy a nie ostatnio) Rasiak tak kiepsko gra że tego wytrzymać sie nie da.Janas też chyba ślepy,ja nie wiem,on chyba chciał udowodnić kibicom że Rasiak jest po prostu boski,nie zdejmując go po tylu nieudanych podaniach,wskutek czego piłka dostawała się włapy anglikom.Dla mnie mogłby strzelić 500 goli a nie zrobiło by to na mnie wrażenia,jeśli ani jednego z nich nie strzeliłby w reprezentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 14:44, Cheed napisał:

> Nie wiem czy ustalony,ale jedno jest pewne: Rasiak nie jedzie,tak podano w mediach.
Możesz jakiś artykuł przytoczyć? Bo ja takiej nowinki nie czytałem... :)

Chyba z gazety wyborczej dwa tygodnie czy trzy temu...ale głowy nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 14:44, Darkstar181 napisał:

Ech,ty mnie w ogole nie rozumiesz.Ładne bramki,tylko co z tego że ostatnio [...]
Rasiak tak kiepsko gra że tego wytrzymać sie nie da.


No, jeśli gra ostatnio kiepsko to z reprezentacją na mistrzostwa nie pojedzie. Ale to nie powód, żeby tak pisać o Rasiaku. Za pierwszym razem może i to jest śmieszne, ale ile można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym zakończenie tego tematu.
Nic nie wnosi ciekawego (chyba, że ostatnie posty gdzie dyskusja nabrała jakiegoś poziomu <0), a jedynie wyzywa człowieka i to w bezsensowny sposób, dodatkowo za plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 21:29, RobeN napisał:

Proponowałbym zakończenie tego tematu.
Nic nie wnosi ciekawego (chyba, że ostatnie posty gdzie dyskusja nabrała jakiegoś poziomu <0),
a jedynie wyzywa człowieka i to w bezsensowny sposób, dodatkowo za plecami.


Racja. Może kłudeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 12:29, szoszosz napisał:

nie nadaje sie nawet na 5 lige!

Po pierwsze: nie Ty wymysliłeś te przezwiska, bo ze wszystkimi spotkałem się już wcześniej.
Po drugie: wcale nie jest taki słaby i drewniany. Jest o galaktykę całą lepszy od obecnego puplika mediów, "popularnego" "Kiełbasy".
Po trzecie: z tą piątą ligą to chyba jakieś nieporozumienie. Dla przypomnienia zobacz statystyki gier w angielskiej pierwszej lidze... Kibice Derby mają inne zdanie niż Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie przesadzacie czasem? Wszedzie gidzie nie zajrze to Rasiak ale zeby na gram.pl:) Jak wy byscie sie czuli gdyby ktos o was zrobil temat i masakrycznie wrzucał, to wylacznie jego sprawa jak gra i co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>to wylacznie jego sprawa jak gra i co robi
No tu się z Tobą nie zgodzę, to nie tylko jego sprawa, jak gra to również sprawa klubu i kibiców. Jego sprawa to byłaby jakby sobie grał w piłkę z chłopakami sprzed bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 21:52, walgierz napisał:

> nie nadaje sie nawet na 5 lige!
Po pierwsze: nie Ty wymysliłeś te przezwiska, bo ze wszystkimi spotkałem się już wcześniej.
Po drugie: wcale nie jest taki słaby i drewniany. Jest o galaktykę całą lepszy od obecnego
puplika mediów, "popularnego" "Kiełbasy".
Po trzecie: z tą piątą ligą to chyba jakieś nieporozumienie. Dla przypomnienia zobacz statystyki
gier w angielskiej pierwszej lidze... Kibice Derby mają inne zdanie niż Ty.

co? gorszy od kiełbasy chyba zgłupiałeś. ale rasiak przynajmniej coś osiągnął... wiele osiągnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 19:57, HumanGhost napisał:

Czy wyśmiewanie kogoś na publicznym forum nie jest przypadkiem zabronione przez regulamin?

Tylko w nadinterpretacji regulaminu przez pojedyncze osoby.

Piłkarz, minister, prezydent, gwiazdka tv, dyrektor ogólnopolskiego radia (a również moderator tego forum), to osoby publiczne (mniej lub bardziej) - i jako takim nie przysługuje bezwzględna ochrona przed publiczną dyskusją na temat takiej osoby, krytyką jej postępowania (również potencjalnie obraźliwą), wyśmiewaniem itp.
To jest wykładnia Polskiego Sądu Najwyższego w sprawach wyższej wagi niż takie drobiazgi jak kilka bzdetów na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 16:32, szoszosz napisał:

co? gorszy od kiełbasy chyba zgłupiałeś. ale rasiak przynajmniej coś osiągnął... wiele osiągnął

Masz może problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
No to przeczytaj mojego posta jeszcze raz. A potem, jeśli będzie potrzeba to raz jeszcze. I tak do skutku.
No bo ja wyraźnie napisałem, że rasiak jest zdecydowanie lepszy od "Kiełbasy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować