Zaloguj się, aby obserwować  
Qba-13

Dragon Ball

856 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 14:04, JogaTv napisał:

Nie zgodze sie Af ma byc wypuszczony w Japini, Chinach itp w 2008 a kiedy dotrze do nas nie
wiem ;]

Tak? a to ciekawe bo wszędzie, jest napisane że to tylko plotki o powstaniu seri AF. Ktoś napisał na jakimś forum dla checy, a tu cały świat szaleje ;/ ehhh dajcie na loolz niema AF i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 16:56, K3ine napisał:

> Nie zgodze sie Af ma byc wypuszczony w Japini, Chinach itp w 2008 a kiedy dotrze do nas
nie
> wiem ;]
Tak? a to ciekawe bo wszędzie, jest napisane że to tylko plotki o powstaniu seri AF. Ktoś napisał
na jakimś forum dla checy, a tu cały świat szaleje ;/ ehhh dajcie na loolz niema AF i nie będzie.

tu sie mylisz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 17:41, JogaTv napisał:

>
> Tak? a to ciekawe bo wszędzie, jest napisane że to tylko plotki o powstaniu seri AF. Ktoś
napisał
> na jakimś forum dla checy, a tu cały świat szaleje ;/ ehhh dajcie na loolz niema AF i
nie będzie.
tu sie mylisz :/


Ja sądzę jednak, że się raczej nie myli. Bo AF to wymysł...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3416&pid=147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 17:50, Seqiu napisał:

> >
> > Tak? a to ciekawe bo wszędzie, jest napisane że to tylko plotki o powstaniu seri
AF. Ktoś
> napisał
> > na jakimś forum dla checy, a tu cały świat szaleje ;/ ehhh dajcie na loolz niema
AF i
> nie będzie.
> tu sie mylisz :/

Ja sądzę jednak, że się raczej nie myli. Bo AF to wymysł...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3416&pid=147

Taki post to ja se tez moge napisac to o niczym nie swiatczy";/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie... swojego czasu znalazłem w necie (polskim) stronek z odcinkami do obejrzenia na tej stronie, a nie ściągania. Miałem ją w ulubionych, ale mi wcieło... czyk ktoś może ją zna ? W Googlach nic ciekawego nie wyskakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 17:41, JogaTv napisał:

tu sie mylisz :/

A więc podaj mi Wiarygodne żródło napominam Wiarygodne źródło gdzie jest podane że seria AF jest w produkcji lub będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:14, JogaTv napisał:

a ty mi podaj ze nie wyjdzie :/

Daj mi osobe znająca język japoński oraz chiński to podam ci móltum linków na strony które można uznac za wiarygodne źródła i będzie tam napisane iż niewyjdzie kolejna seria Dragon Balla. W kórymś wydaniu Kawaii, było napisane że seria GT jest ostanią serią z Anime Dragon Ball. A mianowicie było to napisane w wywiadzie z "ojcem" DB, panem Akirą Toriyamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:14, JogaTv napisał:

a ty mi podaj ze nie wyjdzie :/



Już od dawna wiadomo, że kolejna seria DB nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2006 o 17:55, JogaTv napisał:

Taki post to ja se tez moge napisac to o niczym nie swiatczy";/


OMG, myślisz że napisałem tego posta od tak, z informacji wyssanych z palca ?
Także jestem fanem Dragon Ball i chciałbym aby seria AF powstała. Jednak nigdy nie istniała i najprawdopodobniej nie będzie istniała. Trochę przykro mi jest z tego powodu. Niestety na potwierdzenie mojego posta szukałem tej strony na której wyczytałem te informacje, jednak nie mogłem znaleźć. Dlatego umieszczę inny tekst z wiarygodniej strony:

"Seria powstała na kanwie prywatnej Mangi Akiry Toriyamy. Zaczyna się w miejscu, gdzie kończy się Dragon Ball GT. Nawiązuje też do ostatniego odcinka Dragon Ball GT. Pojawiają się Vegeta Junior i Son-Goku Junior, ale nie od razu. Ma się ukazać w 2002 roku w Japonii. Początkowo Akira Toriyama planował zrobić serię sam, ale jednak zrozumiał, że aż 10 lat zajęło mu robienie 180 odcinków Dragon Ball, a Dragon Ball AF ma być o wiele dłuższe, planuje się 630 odcinków."

Z tego wynika, że seria miała powstać w 2002r. jednak jak wiemy, już jutro jest rok 2007 a Dragon Ball AF nie widać i jak narazie cisza...
Jednak gdyby nawet seria ta powstała za te X lat, to napewno nie była by tak dobra jak Dragon Ball i Dragon Ball Z, bo jak wiemy serię AF miała by robić jakaś firma, a nie Pan Akira.
Podobnie było z Dragon Ball GT. Tam także Pan Akira miał mało do powiedzenia i wiadomo co wyszło z tego... cała seria była najsłabszą z całego Dragon Ball.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:34, K3ine napisał:

W kórymś wydaniu Kawaii, było napisane że seria GT jest ostanią serią z Anime Dragon Ball.
A mianowicie było to napisane w wywiadzie z "ojcem" DB, panem Akirą Toriyamą.


No tak. Ale to właśnie w Kawaii przeczytałam tez pierwszy raz o DB AF. Tyle, że z tego co pamiętam to redakcja zastanawiała się w miniartykule o tym czy to prawda czy tylko plotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 15:34, spider-lady napisał:

> W kórymś wydaniu Kawaii, było napisane że seria GT jest ostanią serią z Anime Dragon
Ball.
> A mianowicie było to napisane w wywiadzie z "ojcem" DB, panem Akirą Toriyamą.

No tak. Ale to właśnie w Kawaii przeczytałam tez pierwszy raz o DB AF. Tyle, że z tego co pamiętam
to redakcja zastanawiała się w miniartykule o tym czy to prawda czy tylko plotka.

A mi się wydaje że af to plotka na którejś stronie czytałem że, to tylko wymysł fanów, niby na necie krążą fotki ale one są poprzerabiane.

Ps.Jest dragon ball H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 18:19, broly1992 napisał:

A mi się wydaje że af to plotka na którejś stronie czytałem że, to tylko wymysł fanów, niby
na necie krążą fotki ale one są poprzerabiane.


No to ktoś naprawde zna sie na przerabianiu i potrafi robić Fan Arty! Rispekta dla niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja slyszalem ze Dragon Ball AF mialo wyjsc juz 2 lata temu i juz w to nie wierze ale sa jakies postacie na necie niby z dragon ball af vegeta w 5lvl itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować