Zaloguj się, aby obserwować  
MDek

Darmowy Antiwirus do firmy

17 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2006 o 09:58, MDek napisał:

tys chyba jest gupi to gówno !!


I czemu obrażasz ludzi? Akurat janusz82 ma rację, bo avast! to BARDZO dobry antywirus i ja tez go polecam.
P.S. Trochę kultury, człowieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 10:07, Abi Dalzim napisał:

> tys chyba jest gupi to gówno !!

I czemu obrażasz ludzi? Akurat janusz82 ma rację, bo avast! to BARDZO dobry antywirus i ja
tez go polecam.
P.S. Trochę kultury, człowieku...


Przepraszam nie chciałem mój kuzyn za avastem dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 21:18, MDek napisał:

Potrzebuje jakiegoś antiwirusa który bedzie używany w firmie. Jakiego polecacie dajcie też
linka.


ja uzywam linuxa i niemam problemow z wirusami.ale polecam pande titanium2005 trial ,bo jest darmowa i tylko trzeba wypelnic formulasz rejestracyjny.ja kiedys pandy uzywalem teraz niczego bo jak narazie linux jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 10:12, BIG FISH napisał:

> Potrzebuje jakiegoś antiwirusa który bedzie używany w firmie. Jakiego polecacie dajcie
też
> linka.

ja uzywam linuxa i niemam problemow z wirusami.ale polecam pande titanium2005 trial ,bo jest
darmowa i tylko trzeba wypelnic formulasz rejestracyjny.ja kiedys pandy uzywalem teraz niczego
bo jak narazie linux jest super


Big Fish ... a jak grasz w gry ? choćby kupowane z cdprojekt ? hę ?
bo według znaków na niebie nie wile gier nalinuxa chodzi.. ot tak maxymalni może 0.1 % wszystkich produkcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowy to AntiVir :) sam używam i jest bdb. Ciągle aktualizowana baza wirusów, LiveGuard i sprawdźanie wszystkich sektorów dysku takich jak bootowanie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 09:58, janusz82 napisał:

jak darmowy to avast

Avast jest świetny! I nie obrazaj ludzi MDek. Ale darmowy jest tylko przy zastosowaniach niekomercyjnych, przy kupnie licencji na firme musialbys troszke zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 11:01, lurynowicz napisał:

> jak darmowy to avast
Avast jest świetny! I nie obrazaj ludzi MDek. Ale darmowy jest tylko przy zastosowaniach niekomercyjnych,
przy kupnie licencji na firme musialbys troszke zaplacic.

Avast jest bardźo słaby. W szkole po zainstalowaniu Avasta nic nie wykrywało a był zawirusowany. Dopiero po zainstalowaniu AntiVir wszystko zostało usunięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2006 o 11:02, WoWmen napisał:

Avast jest bardźo słaby. W szkole po zainstalowaniu Avasta nic nie wykrywało a był zawirusowany.
Dopiero po zainstalowaniu AntiVir wszystko zostało usunięte.

U mnie na przykład bo wywaleniu AntiVirenKita i zainstalowaniu Avasta wszystko grało. U mnie działa cacy, co trzy dni aktualizuję bazę wirusów i chodzi świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 11:04, Arclight napisał:

Nie wiem czy darmowe antywiry nie mają klauzuli, że są darmowe tylko do użytku domowego. Za
używanie ich w firme trzeba płacić.


Mają, przynajmniej Avast! (kiedyś używałem, tak przez jakiś 10 min. ;)) i FreeAV. Na dowód - screenshot z tego drugiego.

->MDek
Najprawdopodobniej nie ma takiego programu antywirusowego - jeśli chcesz mieć ochronę antywirusową w firmie, to niestety, ale musisz zapłacić za komercyjną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 10:57, Birbag napisał:

Big Fish ... a jak grasz w gry ? choćby kupowane z cdprojekt ? hę ?
bo według znaków na niebie nie wile gier nalinuxa chodzi.. ot tak maxymalni może 0.1 % wszystkich
produkcji..

Nie będę pisał, że istnieją emulatory, itp., bo po co. Do każdej gry potrzebujesz Internetu? Można używać Linuksa tam, gdzie Windows nie jest konieczny.

Skoro nie ma darmowego antywirusa do zastosowań firmowych, to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 10:57, Birbag napisał:

> > Potrzebuje jakiegoś antiwirusa który bedzie używany w firmie. Jakiego polecacie dajcie

> też
> > linka.
> > > ja uzywam linuxa i niemam problemow z wirusami.ale polecam pande titanium2005 trial ,bo
jest
> darmowa i tylko trzeba wypelnic formulasz rejestracyjny.ja kiedys pandy uzywalem teraz
niczego
> bo jak narazie linux jest super
> >
Big Fish ... a jak grasz w gry ? choćby kupowane z cdprojekt ? hę ?
bo według znaków na niebie nie wile gier nalinuxa chodzi.. ot tak maxymalni może 0.1 % wszystkich
produkcji..


dobre pytanie ale wiesz ja juz przestalem grac w gry bo mnie nudza kazda taka sama czy strategia czy strzelanki,dlatego wzialem sie z kolegami za pisanie wlasnej gry strategicznej o dosc swietnych klimatach sredniowiecznych.jest wzucony post "Wielki Projekt".
a jesli chodzi o wirusy to panda bije wszystkich na glowe,bo mialem ruzne wydania pandy odkad nie przeszedlem na linuxa(2lata temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować