Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Molyneux: "Zawiodłem"

60 postów w tym temacie

Akurat nie miałem zaszczytu zagrac dogłębniej w jego produkcje, aczkolwiek w Fable 2 na pewno zagram :) i mam nadzieje, że będzie gra syta (Dawno już nie grałem w dobrego RPGa na konsoli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie drazni wasza odmiana "Molyneux''go", to takie nie po polsku, nie powinno byc przypadkiem Molyneux''a? albo przynajmniej Molyneux''ego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gostek lekko przegina. Twierdzi, że jego gry nie są lubiane - bezczelne kłamstwo. Może nie wszyscy je lubią, ale jaka gra jest idealna dla każdego??

Peter, stań na nogi i myśl optymistycznie. Nikt nie lubi pesymistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie udało mi się zagrać w jakąś grę Peter''a, ale nie dlatego, że nie chcę, ale dlatego, że jeszcze nie trafiła mi się ku temu okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam, wole np Stare B&W i Fablesa od np GTA ... Gry tego pana mają pewien specyficzny klimat, który faktycznie nie do końca może wszystkim odpowiadać. Nie są też idealne i mają pewne wady. No i na pewno nie są przekombinowane... Ale jedno jest pewne ... Zawsze tworzył tytuły wybijające się ponad szarą masową przeciętność. I chwała mu za to ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne... Szkoda że tak mała grupa to docenia, ale ja jestem w tej grupie. Co z tego że sir Peter zwykle przesadza w swoich wypowiedziach, skoro jego gry są naprawdę oryginalne. Ten człowiek jest geniuszem i było by nieodżałowaną stratą gdyby przestał tworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh Widziałem kiedyś księży profesorów jednej z uczelni wyższych pożyczających sobie po cichu B&W, tak więc jest kilku takich, co chciałoby poczuć się bogiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to brzmi jednak bardziej jako reklama, ot - mówiąc w ten sposób stara się przekonać raczej jakieś osoby, by zainteresowały się jego grami. Może i jest tu i trochę skruchy, ale bez przesady, przesadził trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 14:48, Anim napisał:

Heheh Widziałem kiedyś księży profesorów jednej z uczelni wyższych pożyczających sobie
po cichu B&W, tak więc jest kilku takich, co chciałoby poczuć się bogiem....


O_o? LOL to się nadaje do kwasów, czyżby planowali bunt przeciwko szefostwu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, tworzysz wspaniałe gry. Wcale nie muszą być prostsze, po prostu czasem, czasem trzeba dobrze wszystko przemyśleć tak, aby dana produkcja nie nudziła się za szybko(vide B&W), a w zapowiedziach też nie warto przesadzać, no, ale taki już twój styl xPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(literówka w tytule newsa - poprawcie z łaski swojej ;))

Molyneux to może nie wizjoner, ale na pewno geniusz. Zdaję sobie sprawę że gra nie odniesie sukcesu jesli jest tworzona pro artis, ale czasem trzeba sie od tego odżegnać by zdobyć uznanie tych, którzy potem obwołają osobę kultową. Peter, jestem z Tobą i będę Twoim fanem po kres świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2008 o 14:57, lurynowicz napisał:

Molyneux to może nie wizjoner, ale na pewno geniusz. Zdaję sobie sprawę że gra nie odniesie
sukcesu jesli jest tworzona pro artis, ale czasem trzeba sie od tego odżegnać by zdobyć
uznanie tych, którzy potem obwołają osobę kultową. P


Popieram, choć nie zawsze uda mu się wykonać wszystko o czym mówi, to jego gry są zawsze oryginalne i... piękne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować