Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed na PC - FAQ (plus 3 nowe screeny)

117 postów w tym temacie

Witam w moje ręce wpadła ,,oryginalna inaczej gierka'''' i muszę powiedzieć, że jest na co czekać. Grafika, grywalność i dbałość o detale robią naprawdę wrażenie. Na nie najnowszym już sprzęcie Athlon x2 4200, 2,5 GB ram i GF 8800 320 MB gierka działa naprawdę płynnie na najwyższych ustawieniach w rozdziałce 1280 - 1204 i tylko w większych lokacjach jak np. Damaszku zdarzają się lekkie cięcia. Nie chciałbym być posądzony o propagowanie piractwa, a swoją wypowiedzią chciałem tylko dać jakiś obraz co do wymagań sprzętowych. Gierka już zamówiona na wirtusie i tylko pozostaje czekać do 27. Pozdro dla wszystkich gramowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież fakt rzekomo wysokich wymagań sprzętowych nakręcają tu tylko małolaty, a normalni gracze od dawna wiedzą, jak mniej więcej będzie działać ta gra.
Co do grywalności: tu już konsolowcy dużo napisali - gra jest po prostu słaba, a wszyscy (z niewiadomej przyczyny) starają się ją promować jako hit. Ja wiem, że gra musi się odpowiednio sprzedać, no ale bądźmy realistami...
PS. I lepiej nie pisz tu nic o piractwie xD No chyba, że chciałeś się pochwalić, że masz już tą grę. Ja widziałem ją na torrentach tak z ponad tydzień temu, a nie mam zamiaru ani piracić ani kupować oryginała, bo to kicha :)
PS2. Ten twój sprzęt (średniej klasy, dodajmy) nadal jest dla wielu osób super konfiguracją, a w domach mają Celeronki xP Tylko że oni nie wiedzą, że coś cholernie wydajnego z zapasem mocy można mieć za 1600zł (cały komp, ofkorz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 23:31, MisioKGB napisał:

Tak gierka super ;) u kumpla na E6550 , 8600 GT OC i 2GB Ram płynnie na Maxa na 1024x768
chodzi ;)


He he, zawsze tak było, że na początku wszyscy zachwyceni. Koledzy konsolowcy mieli identycznie, a popytaj się teraz, jakie mają opinie o tej grze. Podpowiem - nieciekawe ;)
No i gratuluję twojemu kumplowi, że do dobrego procka dokupił zupełnie kaszaniastego GF 8600 GT i jeszcze się cieszy, że gra na rozdzielczości, która była zupełnym standardem jeszcze dobre 6-8 lat temu :D
Ale odnośnie wymagań: ja pisałem od początku, że nie będą wysokie, tylko że większość twierdziła inaczej. I kto ma teraz rację? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agntx
Ja widziałem ją na torrentach tak z ponad tydzień temu, a nie mam zamiaru ani piracić ani kupować oryginała, bo to kicha :)

To ciekawe. Nawet bardzo. Gra wypłynęła w piątek. Ale niestety wersja angielska nie działa. Wersja rosyjska działa poprawnie. W ang nie da się wejść do Jerozolimy (3-cie miasto w grze).
Powstał nawet kanał IRC, na którym ludzie próbują naprawić releasa.
BTW: E6300, GF7600GS, 3GB ram - działa bez zarzutu, 1280*1024 na medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Świetną wydajność da jakikolwiek PC z dwurdzeniowym procesorem (taktowany 2,2 GHz) i niezłą kartą graficzną (ATI HD2600 lub NVidia 8600)."

hmm dlaczego nic nie wspomnial o ramie ? (procek mam taki jak podal, 2 giga ramu to pewnie tez ujdzie, tylko karte mam slaba : GF7600 GS, w 1024x768 w med powinn pojsc. powinno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agntx.
Moja wypowiedź miała na celu oddanie w przybliżeniu ja gierka działa na komputerach pokroju mojej konfiguracji. Na pewno nie miałem zamiaru chwalić się moim sprzętem, bo tak naprawdę nie ma czym. Zdaję sobie sprawę, że wiele osób posiada dużo gorsze konfiguracje ( mam wielu takich znajomych), ale chciałem uniknąć bzdetnych komentaże, że ktoś ma E 6600, 4gb ram, do tego gf 8000 gtx i będzie wciskał za przeproszeniem ,,kit'''', że gierka mu średnio chodzi.I nic więcej. POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba czegos nie rozumiem... Ta gra dopiero sie ma na PC ukazac, ba zamowilem sobie ja w pre-orderze na game.co.uk, a tu koledzy:

mmmjjj23 i MisioKGB

Twierdza, ze juz sprawdzili i grali i ogolnie to super... Jakim cudem? Czyzby piractwo? A to chyba jest zakazane???

BTW Ja wiem, ze ta gra nie bedzie jakas moze przelomowa, ale i tak mam niesamowita ochote w nia sobie popykac :-) Gra trafia w moj gust idealnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tydzień temu wersję na Xboxa, dziękuję wolę na wielkim TV i bez troszczenia się o wymagania. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie zagram na moim sprzęcie. Polepszę go i pójdzie mi spokojnie na średnich i mi to wystarcza aktualnie.Grałem na konsoli gra świetna ale ma wiele problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny po prostu miodzio, zresztą wymagania tak samo. Wersja PC-owa ma być jeszcze lepsza od konsolowej? Muszę to zobaczyć!

Aha, na trzecim screenie która osoba to Altair? Ten na środku czy może ta pani po lewej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 23:06, Agntx napisał:

> Pujśc pujdzie ,ale na jakich ustawieniach to możnaby dyskutowac.
> Minimalny procek to 2 rdzenie intela 2,2 GHz (procesor zawsze możesz pokręcic co
nieco
> ;) ) a karta 256MB ,nie wiem jakie ona ma shadery ,ale wymagane min. to chyba 3.0

> Ramów ci styknie.

Fajnie, że sugerujesz się sztywnymi wymaganiami, jakie podają twórcy... Jak ci napiszą
"procek 2.2" a ty masz 2.0, to od razu oznacza, że będziesz z detalami leciał w dół w
grze? Weź poprawkę także na to, że UBI zawyża wymagania. Ja tam jakoś nigdy nie muszę
się tym sugerować w najlepszych grach i od razu wiem, która będzie mi chodzić, a która
nie. (Szczegół, że jak do tej pory żadna gra nie zagięła w 100% mojego procesora, a przecież
kupiłem go w 2006 roku jako średniaka).
Tak więc: gra pójdzie na wysokich detalach, ale o wszelkich ulepszaczach typu AA czy
AF możesz zapomnieć. A i framerate nie będzie zabójczy zbytnio.
I jeśli oceniasz, czy gra pójdzie, czy nie na jego kompie, a nawet nie wiesz, że cała
seria GF 7xxx ma shadery 3.0 to... Lepiej się nie wypowiadaj :D xD



Przycież napisałem ze pujdzie ,czego sie czepiasz ? nudzisz się ,czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 21:24, MLODY2K6 napisał:

czy ty widzisz jakie bzdety piszesz??? Wydaje mi sie ze nie widziales jeszcze AC w akcji
na PC np w fullHD lub nawet w 1680x1050. Jak bys zobaczyl to wtedy bys zmienil zdanie.


Na konsolach(Xbox360 i PS3) AC chodzi w FullHD czyli 1920x1080. Tak więc nie masz pojęcia o czym piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania będą spore, bo i konsole potrafią się zadławić na AC. Producent nigdy nie zawyża wymagań, a je obniża, żeby nie straszyć ludzi. Zazwyczaj jest tak, że większość gier da się odpalić na maxa dopiero na następnej generacji kart graficznych. Ogólnie grę polecam, naprawdę fajna mimo iż sporo osób narzeka na wtórność. Jestem tylko ciekaw jak wypadnie sterowanie na klawiaturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zal mi tych co sciagaja piraty.

przez takich jak wy rynek gier pc umiera, chociaz gry sa stosunkowo tanie.

za kilka lat nie bedziecie mieli co sciagac, bo producentom nie bedzie sie oplacalo robic portu gry na pc (specjalnie mowie o konwersjach, gier wylacznie na pc po prostu nie bedzie). kasa wydana na sprzet pojdzie w bloto.

smutne, ale prawdziwe. zastanowcie sie nad tym (mam na mysli ludzi w wieku 18+, mlodzi i tak nie zrozumieja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przez takich jak wy rynek gier pc umiera, chociaz gry sa stosunkowo tanie.

Dnia 05.03.2008 o 10:19, lolbeer napisał:


za kilka lat nie bedziecie mieli co sciagac, bo producentom nie bedzie sie oplacalo robic
portu gry na pc (specjalnie mowie o konwersjach, gier wylacznie na pc po prostu nie bedzie).
kasa wydana na sprzet pojdzie w bloto.

smutne, ale prawdziwe. zastanowcie sie nad tym (mam na mysli ludzi w wieku 18+, mlodzi
i tak nie zrozumieja).


tutaj sie z toba nie zgodze.
Rynek gier komputerowych jeszczy dlugo dlugo nie umrze.Fatk priorytetem dla niektorych wydawcow gier sa wlasnie konsole ale o tym za chwile. Wiedz ze zaden wydawca nie zrezygnuje z wydania swojego hitu na PC. Przeciez to jest zyła złota i wszyscy wiedza ze rynek graczy komputerowych jest najwiekszy i tam jest najwiekszy zbyt. Jesli chodzi o cene to patrzac na takiego polaka cena gry nowej czyli np 99.90 jest cena nieco zaporowa. Sam wiem bo nie raz widzialem ludzi ktorzy gry za 99,90 nie kupili tylko np za 49.90. Gry sa tanie ale np dla takich anglikow gdzie oni za jedna dniowke ida sobie kupic takaa gre. Jesli chodzi o piraty to nalezy pamietac ze piraty wychodza tez na X360 i maja sie bardzo dobrze. Przykladem jest allegro. Wejdz w dzial konsol i zobacz ile soosb placi za przerobke firmwaeru napedu po to zeby działaly piraty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować