Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin's Creed - premiera polskiej wersji na PC w kwietniu

142 postów w tym temacie

Pełna polonizacja? Ok, to już usuwam mój preorder. Trzeba będzie się zaopatrzyć w wersję zagraniczną, bo przykro mi ale nie chcę kolejnej kiszki.
Jak już wciskają napisy to pal licho, nie muszę ich czytać. Ale jak wciskają tych nieudaczników albo po raz milionowy Olbrychskiego to ja podziękuję za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę że będzie pełna polonizacja... niby to nie oryginał ale wkońcu skupię się na grze a nie na czytaniu napisów...
Mam nadzieje że ta polonizacja sie uda.
Może nadzieja matką głupich ale głupi ten co nie ma nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejny raz musze zlozyc na rece graczy w Polsce wyrazy wspolczucia :-)

Nie dosc, ze znowu dostaniecie "podrobke" - wersja FULL PL, to jeszcze pozniej niz powinniscie...

Szkoda... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich narzekających na pełną polonizację --> NIE MA możliwości zrobienia polonizacji kinowej, gdyż w grze nie ma w ogóle napisów do wypowiedzi. Ot, twórcy nie dodali takiej możliwości. Jeśli ktoś woli wersję angielską, to powinien znać ten język dość dobrze, gdyż czasem ciężko zrozumieć wypowiedzi z arabskim akcentem. Ciekawe jak to rozwiążą w polskiej wersji, gdyż w oryginale głosy są całkiem niezłe (btw, w grze jest wyjaśnienie czemu wszyscy mówią po angielsku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to, że piraci mają te gierke za darmo to miesiąc przed premierom jaka tu sprawiedliwosc ja zamówilem gre na cenega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Polski dystrybutor (..) poinformował, że polska edycja" - bardzo ładnie sformułowane zdanie, gratuluje serwisowi gram.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 21:14, quna napisał:

Jak dla mnie to, że piraci mają te gierke za darmo to miesiąc przed premierom jaka tu
sprawiedliwosc ja zamówilem gre na cenega

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie. A prawda jest taka, że piraci dostali podróbkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprawa graficzna prezentuje się świetnie ale ten interfejs stanowczo mi tu nie pasuje i burzy klimat. Mam nadzieję że nowe misje poboczne pomogą choć trochę zmniejszyć monotonię rozgrywki. No cóż, pozostaje mi tylko czekać na premierę i zakupić grę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jescze ta gra wyjdzie w maju . Nos top przekładaj premierę , czemu nei moga napsiac ze wyjdzie np w czerwcu , a potem ewentualnie przśpieszyc . Nie rozumiem tworcow gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:00, howereq napisał:

No racja, Altair to jedyny taki wykształcony jest, że potrafi mówić bez akcentu swojego
języka. Swoją drogą, ciekawe jak tamtejsze Ministerstwo Edukacji poradziło sobie z wykształceniem
tylu ludzi, na poziom którego nie powstydziłby się niejeden tłumacz :)

O tym też Lucy mówi, wypowiedzi zostały nie tylko przetłumaczone, a jeszcze uwspółcześnione ;) Myśle, że usunięcie wulgaryzmów i zrobienie języka ładnym było w domyśle.

Neo 12, jeśli HUD psuje Ci klimat, to ciekawe co powiesz o fabule XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do HUDa - na konsolach można go było wyłączyć (a nawet poszczególne części niezależnie od siebie) więc na komputerach osobistych pewnie będzie tak samo.
Ktoś powiedział, że w oryginalnej wersji tylko Al Mualim miał dobry głos a reszta była do kitu. W polskiej wersji, dla równowagi, będzie odwrotnie - po przesłuchaniu próbek głosu Olbrychskiego stwierdzam, że głos KOMPLETNIE nie pasuje do postaci. Borys Szyc i Krzysztof Kowalewski pewnie wcielą się w cele do zabicia, ale próbek ich głosów nigdzie nie znalazłem.
I czemu nikt nie wspomina nigdy w newsach o Jacku Kopczyńskim? Toż to chyba najbardziej znany aktor dubbingowy w Polsce (pomijając to, że podkłada głos pod głównego bohatera...) O.o Osobiście nie grałem w grę, w której nie podkładał głosu (oczywiście chodzi mi o spolonizowane, czepialscy :P) Pamięta się go też z roli Spider-Mana z serialu animowanego, hehe... Próbki z głosem Kopczyńskiego też przesłuchałem i stwierdzam, że bardzo pasuje do Altaira, zarówno barwa głosu jak i ton są na wysokim poziomie, nie wiem nawet czy nie wyższym, niż oryginał.
Zostaje jeszcze jedna rzecz - konsolowcy i ludzie-którzy-zassali-"betę" zauważyli, że gra działa tylko w trybie WideScreen, a na monitorach zwykłych z ratio 5:4 albo 4:3 przy wybraniu rozdziałki typu 1280x1024 albo 1024x768 gra automatycznie dodaje czarne pasy u góry i u dołu... miło by było, gdyby w wersji na PC możliwe było granie bez nich, bo posiadacze niepanoramicznych monitorów (zwłaszcza tych mniejszych) zobaczą o wiele mniej niż powinni...
A tak z innej beczki - "pierwsze dni kwietnia"... a może jaśniej? Co poniektórzy chcieliby wiedzieć, kiedy zrobić sobie wolne i czekać w domu na kuriera który ma przynieść metalboxa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu opóźnienie...Nie rozumiem co Ubi da ten "jeden"tydzień bądź co da Cenedze ten jeden "tydzień"No ale powiem jedno[jeśli to opóźnienie jest winą Cenegi] że tracą klientów na własne życzenie,ponieważ kilka osób już anulowało zamówienia i zamawiają za granicą}No ale to nie musi być wina Cenegi.Ale niestety ja se w AC nie pogram aż tak dużo[egzamin]Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, ze ta "polonizacja" to jedynie patch polonizujacy? Jesli bowiem bedzie to wersja polska od poczatku i bez wyboru, to jak zawsze w takich wypadkach sciagam gre z netu (majac oczywiscie oryginal po polsku). Nienawidze tych dennych polonizacji z dretwymi dubbingami i tekstami pelnymi bledow. Gracze powinni miec wybor wersji w jaka chca grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy macie do polskiego dubbingu.... W wielu grach został wspaniale podłożony, mowie w tej chwili o seriach Gothic i Warcraft III. Sadze ze grze typu AC polski dubbing doda smaku, poprawi grywalnosc, bo przecież nikt z was nie zna j.angielskiego na perfekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie marudźcie na premiere gry ! Zobaczcie kiedy wyjdzie w USA albo UK ! A i Cenega od początku mówiła po zmianie premiery o jeden miech że gra ukaże się w Polsce 1 kwietnia (zaledwie 6 dni po premierze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować