Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PeCety nie nadają się do gier

267 postów w tym temacie

Mnie to nie obchodzi czy się boisz czy nie,
przez złamania prawa możesz nawet dostać Ban-a na wszystkie konta które posiadasz,
jezeli mają ten sam adres IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 14:03, destruck1 napisał:

Mnie to nie obchodzi czy się boisz czy nie,
przez złamania prawa możesz nawet dostać Ban-a na wszystkie konta które posiadasz,
jezeli mają ten sam adres IP.


co ty nie powiesz? :D

zresztą takimi postami sam sobie na degrada grabisz własnie

i wystarczy tego offtopa
masz cos do powiedzenia w temacie to pisz brachu a nie wyjeżdżaj nam tu z krucjatą przeciwko bogu ducha winnym userom - od takich rzeczy są modkowie

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś daje komentarz to wypada na niego odpowiedzieć,
a na temat to już pierwszego posta dawno temu wystawiłam w którym zreszczą twierdziłam że temat zaprzecza samemu sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Epica powinni chyba teraz trzymać swoje gęby zamknięte, bo ostatnimi czasy ile razy się nie odezwą to, za przeproszeniem, pier**** takie głupoty że ręce opadają.

Ta część o skalowaniu jest zupełnie nie na miejscu,ponieważ akurat UT3 skaluje się świetnie.
Może przydałoby się zająć poważniejszymi problemami, jak na przykład tym że gra dalej wykrzacza się z byle powodu, a nie ciągle jęczeć że nasza konsolowa gra się nie sprzedaje na PC.

Odchodzą od pecetów? Jeżeli mają zamiar dalej takie badziewie jak GoW i UT3 wypuszczać to krzyż na drogę.

Ja daję im czas do następnego patcha, jeżeli dalej będą takie cyrki to sprzedaję swoją kopię, po cholerę mam trzymać grę w którą nawet nie mogę spokojnie pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że konsole nadają się do gier, a kto powiedział, że pecety nie??? Gry na konsole są o wiele droższe od tych na pecety, a przecież na kompa jest ich o wiele więcej. Konsola do gier mówi sama za siebie "służy do grania" i ma pare innych funkcji. A ile komputer? Jeśli jesteś maniakiem grania to wporządku, a jak potrzebujesz nie tylko zabawki to kup peceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłam mnie wypowiedz Tima S. pc nie do gier?! no to przepraszam bardzo czemu GoW ,Mass Effect itd.
wychodzą na pc. i to z lepszą grafiką i lepszym gameplayem . A jak mości programiści są takimi konsolowcami to niech sobie gry na konsoli tworzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do samych gier na pc to mają one w sobie to coś. Coś co sprawia, że gry nie są tylko zwykłymi zręcznościówkami jak ma to miejsce na konsoli. A doskonałym przykładem że pc ma gry "głębsze" i wymagające więcej myślenia od gracza jest przytoczony już wyżej Torment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, że wolą rynek konsolowy, tylko tam można wcisnąć kilka milionów "hitów" takich jak Unreal, GoW czy Halo, klienci kupują bo nie mają wyboru. Za to na PC każdy ma dostęp do ogromnej ilości dobrych gier z ostatnich 10 lat, więc nie musi się rzucać na każdy ochłap produkcji Epic Games. Co ciekawe najlepiej sprzedające się gry na pecety to takie o niskich wymaganiach sprzętowych (WoW, Sims) więc jak się chce to i tu można zarobić. Mam nadzieję, że jeszcze kilka komercyjnych porażek (Crysis) otrzeźwi twórców gier, klienci po prostu głosują portfelami, a nikt nie lubi wyrzucać kasy na grę z przegiętymi wymaganiami sprzętowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 09:40, michal_w napisał:

zarobić. Mam nadzieję, że jeszcze kilka komercyjnych porażek (Crysis) otrzeźwi twórców
gier


Ja się jeszcze tylko wtrącę, że 2 miliony sprzedanych egzemplarzy i planowana dwie kolejne części raczej nie świadczą o komercyjnej porażce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsole do gier są lepsze. tylko musicie to zrozumieć. Przed xboxem 360 myślałem że konsole to jakiś shit. A tu proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 17:48, Pile napisał:

Konsole do gier są lepsze. tylko musicie to zrozumieć. Przed xboxem 360 myślałem że konsole
to jakiś shit. A tu proszę!


Hm, fajnie sie gra w Guild Wars albo Neverwintera 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC-ty nie nadają się do gier, bo gry na PC-ty są kilkakrotnie tańsze. Oto cały sens wypowiedzi.
Dobre karty graficzne potrafią wyciągnąć z gry na pc-ta (nawet tak starej jak Soul Reaver) grafikę pod każdym względem zadowalającą. Do tego płaski, duży ekran albo - jeśli ktoś ma udogodnienia - kabel i rzucenie obrazu na duży ekran domowego telewizora. I gra się wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średniej klasy komputer? A co to takiego? W dzisiejszych zakichanych czasach większość ludzi stać już na dobry sprzęt, który wcale nie jest taki drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że zaprzestaną produkcji gier na PC, to producenci sprzętu ich wykupią.Przecież to gry na PC są tym co wymusza rozwój technologiczny.Kiedy pojawiły się pierwsze wzmianki o Crysis nie było jeszcze sprzętu który by ją obsłużył na full detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emeryt też człowiek... podobno. Celnik sądzi, że zdecydowanie padł tutaj poważny błąd. Ludzie w wieku 55 lat czasem nie potrafią obsłużyć żelazka, a co dopiero komputera. I czego mieliby szukać na gram?
Pomylili z "trwam", czy to zwykła banda degeneratów, sądzących, że gram to skrót od iGRAszek-z-bardzo-młodymi-dziewczynkami?
Cóż, Celnik przypuszcza, że wielu obecnych tu "real users" do dzisiaj żywi takie przekonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 19:11, SoundWave napisał:

Hm, fajnie sie gra w Guild Wars albo Neverwintera 2?


Oczywiście. A Ty z pewnością również będziesz się zachwycał za dwa miesiące GTA IV :).

Kto mieczem wojuje od miecza ginie ;P.

PS. Tak, mam X360, tak, gram w GW (oczywiście nie na konsoli ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować