Zaloguj się, aby obserwować  
bolter

czy to prawda że tutaj są sami panowie a pań brak ?

97 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2006 o 21:33, kamilimaciek1 napisał:

(...) Albo bardziej po polsku maseczka na twarz :)


Pierwsze czy drugie słowo? :)))
Wracając do maseczek...hmm...uwielbiam morską, peelingiem również nie pogardzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 21:33, kamilimaciek1 napisał:

> no ale przyjeła sie taka opinia że panie nielubią zbytnio gier
Panie stanowzo wolą pedicure i manicure czy jakoś tam ;) Albo bardziej po polsku maseczka na
twarz :)

o tak umnie w szkole to wulgaryzm itp a jak lekcja czy nauczyciel to nie to nie ona to chłopcy bżydko mówią, i tak rodzi się bezkarność !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 21:33, kamilimaciek1 napisał:

> no ale przyjeła sie taka opinia że panie nielubią zbytnio gier
Panie stanowzo wolą pedicure i manicure czy jakoś tam ;) Albo bardziej po polsku maseczka na
twarz :)


Takie dziewczyny grają w The Sims itp. :) Mają całe serie i wogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 21:38, edytka2k napisał:

To ze sie przyjela taka a nie inna opinia to fakt - jednakze sa wyjatki potwierdzajace regule.


Zgadzam się. Nie cierpię Simsów ani innych Singlesów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 21:44, Lady Vader napisał:

> To ze sie przyjela taka a nie inna opinia to fakt - jednakze sa wyjatki potwierdzajace
regule.

Zgadzam się. Nie cierpię Simsów ani innych Singlesów .
o tak to strata czasu simsy są denne niema co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 14:25, janusz82 napisał:

ale moglibyśmy spróbować i oddać władzę kobietą na najważniejszych stanowiskach. i tak juz
nie mamy nic do stracenia bo juz gorzej byc nie moze a akurat poprawi sie na lepsze


Ale po co? Światem rządzą mężczyźni, a mężczyznami kobiety, więc całe zło tego świata, to tak naprawdę ich wina. Chcesz żeby było jeszcze gorzej?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 03:01, GanD napisał:

> ale moglibyśmy spróbować i oddać władzę kobietą na najważniejszych stanowiskach. i tak
juz
> nie mamy nic do stracenia bo juz gorzej byc nie moze a akurat poprawi sie na lepsze

Ale po co? Światem rządzą mężczyźni, a mężczyznami kobiety, więc całe zło tego świata, to tak
naprawdę ich wina. Chcesz żeby było jeszcze gorzej?;)

tak tak zupełnie się z tobą zgadzam co do słowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem Her Bolter. Kobieta może się znudzić wtedy gdy "dziecko" nie nauczyło się jeszcze że liczy sie jakość nie ilość. Że warto mieć jedną kochającą osóbke, z którą można porozmawiać, pozwierzać się, której można posłuchać
Kobieta nie jest zabawką, a nawet jeśli to niezwykle nowoczesną samodzielnie sie zmieniającą i udoskonalającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 23:19, Hubi Koshi napisał:

Czy ja wiem Her Bolter. Kobieta może się znudzić wtedy gdy "dziecko" nie nauczyło się jeszcze
że liczy sie jakość nie ilość. Że warto mieć jedną kochającą osóbke, z którą można porozmawiać,
pozwierzać się, której można posłuchać
Kobieta nie jest zabawką, a nawet jeśli to niezwykle nowoczesną samodzielnie sie zmieniającą
i udoskonalającą.

wiesz tak mi raz powiedział jeden z przeczkolaków byłem zbity miałem takie oczy słysząc (takie mądre słowa) to od takiego smarka że niewiem, ale fakt faktem to się nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2006 o 23:27, bolter napisał:

wiesz tak mi raz powiedział jeden z przeczkolaków byłem zbity miałem takie oczy słysząc (takie
mądre słowa) to od takiego smarka że niewiem, ale fakt faktem to się nudzi

To za przeproszeniem musisz spotkać niezbyt ciekawe dziewczyny :-P. Ja znam kilka dziewczyn od dość dawna i jako przyjaciółki do tej pory mi sie nie znudziły. Z moją obecną jestem na razie dość niedługo, ale nie sądzę byśmy sie sobie znudzili :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 23:29, Hubi Koshi napisał:


> wiesz tak mi raz powiedział jeden z przeczkolaków byłem zbity miałem takie oczy słysząc
(takie
> mądre słowa) to od takiego smarka że niewiem, ale fakt faktem to się nudzi
To za przeproszeniem musisz spotkać niezbyt ciekawe dziewczyny :-P. Ja znam kilka dziewczyn
od dość dawna i jako przyjaciółki do tej pory mi sie nie znudziły. Z moją obecną jestem na
razie dość niedługo, ale nie sądzę byśmy sie sobie znudzili :-P

to gratulacje, (szczere) ja nigdy nieumiem utrzymać kontaktu z dziewczyną na stopniu koleżeńskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2006 o 09:13, bolter napisał:

to gratulacje, (szczere) ja nigdy nieumiem utrzymać kontaktu z dziewczyną na stopniu koleżeńskim

Niom czasami jak dziewczyna jest naprawde sympatyczna i wogóle to naprawde ciężko trzymać hormony na wodzy, ale trzeba sie po prostu starać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 16:04, minimysz napisał:

chyba zwłaszcza jak jest "i wogóle" to te hormony szaleją, bo panowie to wzrokowcy raczej


wzorkowcy raczej powiedział bym że bardziej działa instynkt niż wzrok ale też morze być ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 18:23, bolter napisał:

> chyba zwłaszcza jak jest "i wogóle" to te hormony szaleją, bo panowie to wzrokowcy raczej


wzorkowcy raczej powiedział bym że bardziej działa instynkt niż wzrok ale też morze być ;
)

aj tak to juz jest glupio poukladane. w naszych glowach? bo nie oszukujmy sie nie tylko u panow uwidacznia sie wzrokowosc czy dziala tak ten instynkt-kobiety tez sie tym kieruja. ale mi sie wydaje ze to nie jest zle, ze na poczatku szukamy naszego ''idealu'', kogos wspanialego fizycznie. to bardzo dobrze. pozniej przychodzi czas aby sprawdzic czy ideal tak na prawde jest idealem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować