Zaloguj się, aby obserwować  
bolter

czy to prawda że tutaj są sami panowie a pań brak ?

97 postów w tym temacie


W jakimś wątku widziałem golden lady, no i jakiś czas temu dołączyła do forumowiczów natkasuper. Jak pokopałem nicki to nie bijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 13:44, Soleila napisał:

O żesz Ty .. ;) Soleila (w skrócie Sol - mój prawdziwy nick używany w Internecie).


Wybacz jakoś skleroze miałem ;) teraz sobie zapamiętam Soleilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 19:07, bolter napisał:

a co sądzicie o szowinistach ?

Coś takiego nie istnieje. Czasem spotkać można określenie "męska szowinistyczna świnia" ale pochodzi ono od osób niezrównoważonych lub niewykształconych, bowiem świnia jest rodzaju żeńskiego. Wieprz jest rodzaju męskiego, locha żeńskiego, knur męskiego. Tak, że określeń jest dostatek, ale jeśli ktoś używa określeń nieadekwatnych do otaczającej go rzeczywistości, nie można traktować go poważnie.
Mężczyźni są pozbawieni wad a zwłaszcza szowinizmu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2006 o 11:24, KrzysztofMarek napisał:

Mężczyźni są pozbawieni wad a zwłaszcza szowinizmu. ;P


"Zapowietrzyłam się" z oburzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem tych szowinistek. byłem kiedys świadkiem takiej sytuacji że mężczyzna w pracy powiedział swoijej koleżance jakis komplement a ona do niego zaraz żeby nie wyskakiwał z takimi tekstami, że na pewno mysli tylko o jednym i takie tam. przeciez inna kobieta niejednokrotnie duzo by dała aby usłyszec od mężczyzny taki komplement. to samo w USA jesli spotkasz na ulicy piekna kobiete i powiesz jej jakis komplement odnosnie jej wyglądu to mozesz zostac oskarzony o molestowanie. przecież to jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam jeszcze coś LEPSZEGO... mieszkam na stałe w Belgii...tutaj jeśli się kobiecie grzecznościowo otworzy drzwi (jakiekolwiek) i przepuści przodem, to może to zostać potraktowane za podtekst seksualny. Taka kobieta może wystąpic z skarżeniem do sądu o molestowanie. Co prawda do sądów nie trafia tumult zgłoszeń o molestowanie poprzez "drzwi", ale jeśli jakaś się uprze to można mieć problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 11:26, Soleila napisał:

/.../
"Zapowietrzyłam się" z oburzenia :D

Ależ dlaczego? Czyż ktokolwiek z forumowiczów odnosił się do kobiety w sposób niewłaściwy? Nie daj Boże, szowinistyczny? W czym to się przejawiało? Czy zalety kobiet nie zostały docenione? (Przy takiej przewadze ilościowej mężczyzn Tyhe została moderatorem i słusznie!)
Przecież my wręcz uwielbiamy kobiety i czy można sie z tego powodu na nas oburzać? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 11:24, KrzysztofMarek napisał:

.Czasem spotkać można określenie "męska szowinistyczna świnia" ale
pochodzi ono od osób niezrównoważonych lub niewykształconych, bowiem świnia jest rodzaju żeńskiego.


Ale świnia (a dokładnie) "świnia domowa" to nazwa gatunkowa i, jak slusznie zauważyłeś, nie wskazuje na płeć danego osobnika, więc pasuje zarówno do samców, jak i samic. Poza tym, "świnia" jako wyzwisko (krzywdzące dla tych miłych zwierząt, zmuszanych przez ludzi do bytowania w niegodnych warunkach urągajacych godności żywych istot) też nie ma rodzaju i często bywa kierowane pod adresem mężczyzn ("z pana to prawdziwa świnia" etc.) ;D
Kinga Dunin wprowadziła kiedys określenie "męski szowinistyczny wieprz", zgrabne z uwagi na wpadajacy w ucho skrót i z drugim dnem, skoro "wieprz" oznacza, jak wiadomo, wykastrowanego samca z gatunku "świni domowej".
I to by było na tyle wykladu na temat trzody chlewnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 11:52, Epiphany napisał:

> .Czasem spotkać można określenie "męska szowinistyczna świnia" ale
> pochodzi ono od osób niezrównoważonych lub niewykształconych, bowiem świnia jest rodzaju
żeńskiego.

Ale świnia (a dokładnie) "świnia domowa" to nazwa gatunkowa i, jak slusznie zauważyłeś, nie
wskazuje na płeć danego osobnika, więc pasuje zarówno do samców, jak i samic. Poza tym, "świnia"
jako wyzwisko (krzywdzące dla tych miłych zwierząt, zmuszanych przez ludzi do bytowania w niegodnych
warunkach urągajacych godności żywych istot) też nie ma rodzaju i często bywa kierowane pod
adresem mężczyzn ("z pana to prawdziwa świnia" etc.) ;D
Kinga Dunin wprowadziła kiedys określenie "męski szowinistyczny wieprz", zgrabne z uwagi na
wpadajacy w ucho skrót i z drugim dnem, skoro "wieprz" oznacza, jak wiadomo, wykastrowanego
samca z gatunku "świni domowej".
I to by było na tyle wykladu na temat trzody chlewnej ;)



ale po co sie w ogóle obrzucac takim błotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 11:46, KrzysztofMarek napisał:

Ależ dlaczego? Czyż ktokolwiek z forumowiczów odnosił się do kobiety w sposób niewłaściwy?


Jeśli tak to niechaj wybiera: szable czy pistolety...:)

Dnia 11.01.2006 o 11:46, KrzysztofMarek napisał:

Przecież my wręcz uwielbiamy kobiety i czy można sie z tego powodu na nas oburzać? ;D


Zgadzam się z towarzyszem na całej linii... Choć jak mniemam oburzenie wywołuje fakt, że uwielbiamy wszystkie kobiety a nie tylko te, do których z racji przysięgi (obietnicy, przetargu czy też łańcucha) przynależymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 11:57, janusz82 napisał:

ale po co sie w ogóle obrzucac takim błotem


Tym postem odpowiedziales sobie na poprzedni o komplementach :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 11:52, Epiphany napisał:

> ./.../
Kinga Dunin wprowadziła kiedys określenie "męski szowinistyczny wieprz", /.../

Co do wykładu o trzodzie chlewnej nie mam zastrzeżeń. ale ten fragment świadczy o feminazizmie Kingi Dunin. To już nie jest szowinizm tylko właśnie feminazim. (podałbym nazwisko amerkańskiego publicysty który wprowadził to określenie, ale nie mam zdolności językowych i zawsze źle piszę obce imiona i nazwiska:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 12:17, KrzysztofMarek napisał:

> > > ./.../
> ale po co sie w ogóle obrzucac takim błotem
Chyba źle odczytałeś post Epiphany. Tam nie ma żadnego obrzucania błotem ;)



ALE mi nie chodziło o to ze Epiphana obrzuca kogos błotem w swoim poście tylko ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 12:24, janusz82 napisał:

ALE mi nie chodziło o to ze Epiphana obrzuca kogos błotem w swoim poście tylko ogólnie


Epiphany, nie Epiphana ;)
Jedna z zaginionych tutejszych szowinistek, miło mi ;)

Twój post zrozumiałam właśnie ogólnie, nie zaś jako przytyk do siebie, i zupelnie się z Tobą zgadzam. Zupelnie nie rozumiem, po cóż obrzucać się błotem i wzajemnie wyzywać - czy to od "męskich szownistycznych świn/wieprzów/knurów", czy to od "feminazistek"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>to samo w USA jesli spotkasz na ulicy

Dnia 11.01.2006 o 11:38, janusz82 napisał:

piekna kobiete i powiesz jej jakis komplement odnosnie jej wyglądu to mozesz zostac oskarzony
o molestowanie. przecież to jest chore.


W USA wszystko takie porombane nawet jak komuś nadepniesz niechcąco na noge możesz mieć sprawe w sądzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować