Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Unreal Engine 4 najpierw na konsolach

35 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2008 o 12:39, WIELKus napisał:

kurczę nie zgadzam się tak nie może być żeby konsole miały "fory" ja wiem że komputer
nie tylko do gier ale jak tak można przecież niektórzy za karty płacą 2 i pół tysiaka
a potem co nie wiedzą na czym zobaczyć czy ta karta jest dobra no weście panowie

:D o to to już możesz mieć pretensję raczej do producentów kart, którzy wypuszczają kolejne modele jeden za drugim jak bułki w piekarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe Puki piractwo na pc nie zmniejszy rozmiarów do porównywalny z konsolami pc będzie uważany za sprzęt 2 kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam szczerze mówiąc wizja Unreal Engine 4 na początku tylko na konsolach się podoba.

Zamierzam kupić jedną z konsol obecnych generacji, mianowicie Playstation 3, a gdy będę mógł grać w gry ze świetną grafiką Unreal Engine 4 na wysokich detalach, to PeCetowcy tylko mi zazdroszczą ;) No cóż, obecna wersja silnika jest świetna, aż boję się pomyśleć co będzie w kolejnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 14:03, master matrox napisał:

Zamierzam kupić jedną z konsol obecnych generacji, mianowicie Playstation 3, a gdy będę
mógł grać w gry ze świetną grafiką Unreal Engine 4 na wysokich detalach, to PeCetowcy
tylko mi zazdroszczą ;) No cóż, obecna wersja silnika jest świetna, aż boję się pomyśleć
co będzie w kolejnej.

Nie UE4, tylko UE3, na dodatek nie zawsze są to najwyższe możliwości silnika, które osiągniemy na PC. Ale siętu zgodzę, kupujemy konsole i mamy spokój ze sprzętem do grania, a na PC, jak ktoś już wspomniał - piractwo duże, przez co sprzedaż mała, więc niezbyt chętnie robione wszystko. : \

Samo UE4 w sumie, to powinno mieć zaiście fenomenalnie filmową grafikę, po części realistyczną, lepszą nawet niż Tech 5. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 14:16, k13 napisał:

O ile dobrze przeczytałem to UE 4 ma być na PS4 a nie PS3 ;P


Mały błąd, nie ta cyfra, choć dużo zmienia ;D

Dnia 14.03.2008 o 14:16, k13 napisał:

Gol Gadad
Samo UE4 w sumie, to powinno mieć zaiście fenomenalnie filmową grafikę, po części realistyczną, lepszą nawet niż Tech 5. ;P


W zasadzie wszystkiego można się spodziewać. Technologia tak idzie do przodu, że jest to realne, choć i tak zawsze świat rzeczywisty będzie miał więcej barw no i będzie naturalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 14:26, master matrox napisał:

> O ile dobrze przeczytałem to UE 4 ma być na PS4 a nie PS3 ;P

Mały błąd, nie ta cyfra, choć dużo zmienia ;D

> Gol Gadad
> Samo UE4 w sumie, to powinno mieć zaiście fenomenalnie filmową grafikę, po części
realistyczną, lepszą nawet niż Tech 5. ;P

W zasadzie wszystkiego można się spodziewać. Technologia tak idzie do przodu, że jest
to realne, choć i tak zawsze świat rzeczywisty będzie miał więcej barw no i będzie naturalny
:)


Ale patrząc na to, że PS3 jest średnią konsolą (przynajmniej teraz) to nie prędko wyjdzie PS4. Jeżeli już to za jakieś 3-4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam ps3 na karzdym dostempnym dzisiaj silniku chodzi świetnie, nie wiem jeszcze jak poradzi sobie z cry engine 2 (twórcą crysisa) ale myśle że pociągnie go przynajmniej w dziewiędziesięciu procentach tak jak dzisiejsze super komputery. konsole żądzili i będą żądzić, dwie wady pc piraci i 90% marnych wnętrzności komputera w więkrzości domów na całym świecie. Jeszcze się ktoś dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 09:27, Half-Devil napisał:

Zakharov masz rację, ból niestety polega
na tym, że Valve i Crytek to standardowi pceciarze, czyli nowa gra nowa karta graficzna
(albo i dwie).


Crytek może i tak ale z Valve już tak nie jest. Half Life 2 chodził względnie dość dobrze na przestarzałym sprzęcie pokroju Geforce 2. Z resztą od Half Life 2 cały czas robią gry na tym samym silniku o dość niskich wymaganiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie UT3 engine, to najlepszy engine w historii gier. Niemniej jednak, boje sie ze UT4 robiony na konsole straci to co posiada UT3, czyli gienialna optymalizacje i genialna grafike. Bo np taki Crysis, to ladnie wyglada, ale z plynnoscia to ma spore problemy ;-P Pozostaje tylko czekac, az wyjdzie UT4 potem UT5, a UT6 to juz na pewno full photo-real bedzie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Ecko09

GoW2 z tego co widziałem to ma być na "dopakowanym" UE3(na YouTube możesz sprawdzić co już do niego "wpakowali")

@Kris_bla

Wymagania Crysisa są wprost proporcjonalne do efektów jakie nam oferuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dlal mnie ważniejsze jest, żeby w grę się przyjemnie grało niż, żeby była super grafa... Chociaż to też jest przyjemne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować