Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Play 4/08 już w kioskach

30 postów w tym temacie

Play

W kioskach pojawił się już najnowszy numer PLAYA. Jak zwykle wypełniamy misję, by jak najszybciej donosić o najgorętszych przebojach, dlatego z okładki wyglądają bohaterowie Fallouta 3 (reportaż, nowe informacje i screeny!), Aliens: Colonial Marines (pierwszy reportaż w polskiej prasie, absolutnie premierowe informacje i screeny!), Spore (już graliśmy!) i Red Alert 3 (też reportaż).

Przeczytaj cały tekst "Play 4/08 już w kioskach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla prenumeratorów fantastyczna wiadomość ;)
Czyżby początek końca, czy czyszczenie magazynów? Po co te powtórki skoro i tak ukazują się dwu- i trzypaki Play z wcześniejszymi numerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chcą wyczyścić magazyny z resztek nakładu... szkoda, że te numery, które akurat mnie by interesowały (ze Stunt GP i KM TPR) i tak już są wyprzedane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego to się nie spodziewałam o_O Zamiast fulli dają jakiś stary numer... żal. Ja tam czekam na nowiutkie CDA i kropka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 17:02, Neysha napisał:

Tego to się nie spodziewałam o_O Zamiast fulli dają jakiś stary numer... żal. Ja tam
czekam na nowiutkie CDA i kropka :D


Właśnie zamiast fulli dają stare czasopismo.. Play często tak robi ....super. Naprawdę szacun za takie rozwiązania.... Po prostu żal.pl. Mam wyrzucic te full''e i pismo stare czy jak? Po co mi one drugi raz? Kasy nie macie czy jak... Play zeszło na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadek formy. I to jaki... Taka wspinaczka na języki ludzi z czeluści niebytu, tyle pracy, fajnych pełniaków, żeby znowu zaistnieć i taka porażka :). Jak łatwo zmitrężyć kilka miesięcy wysiłku jednym nieprzemyślanym krokiem.

Podejrzewam, że za miesiąc będzie lepiej, ale śmiech publiki długo nie ucichnie. Szkoda.

W tym miesiącu tylko CDA na mnie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 18:13, Sir Braveheart napisał:

Jaaaaa stary numer ;/ wole urodzinowe CDA aż sobie jeszcze poczekam :D :D

Raczej kupie obydwa czasopisma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w Play dali Piaski Czasu to nagle wszyscy mówili "Ale te CDA daje słabe gry". Ale przynajmniej zawsze daje a nie jak Play - jakiś stary numer bo po jednej dobrej grze zabrakło kasy. ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 11:04, KrzychoCJ napisał:

Jak w Play dali Piaski Czasu to nagle wszyscy mówili "Ale te CDA daje słabe gry". Ale
przynajmniej zawsze daje

Tak tak.
Ale jeśli gra jest słaba, to po co ją instalować? Jaki jest sens w instalowaniu beznadziejnej gry, tylko po to, by po chwili ją odinstalować? Dla mnie równie dobrze nie mogło być tej płyty.
-----
Widzę, że większość jest tu 100% materialistami. "COO?? NIE MA PŁYT?? NIE KUPUJĘ!!!", jak są cały czas "słabe gry" to nikt nie narzeka, ale jak już płyty NIE MA, to robi się afera na całe forum. *Tego* nie mogę zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niech wydadzą numer bez płyty za połowę ceny - wówczas ci co kupują tylko dla tekstów ucieszą się, że nie wydali niepotrzebnie drugi raz kasy na to samo. Odnośnie numeru, to powinni dać po 12/20 numerów na kiosk :) U mnie wszędzie tylko Delta Force :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 14:19, Darkstar181 napisał:

Czyli tak jak przewidywałem. Kasa na hity się skończyła. Nie nadążyli za CDA...

Racja zobaczymy co dadza za miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować