Zaloguj się, aby obserwować  
Gul4sH

Narzekania, sprzeciwy i inne wonty o cokolwiek

186 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2008 o 22:52, Skywalker560 napisał:

>Ale jakbym miał coś napisać,
> to jedną z rzeczy, które denerwują mnie najbardziej, to są wszelakie łańcuszki na
gg
> i zawsze delikwentowi podeślę link do jakiejś złośliwej stronki która bez owijania
w
> bawełnę tłumaczy czemu łańcuszki są debilne. ;)

Wyślij draniowi taki łańcuch (albo i lepszy nawet :P):

jest taka stronka zanimnapiszesz.org, czy jakoś tak, jtóra jest w sam raz dla osób od łańcuszków (aha, nie mam nic wspólnego z tą stroną i nie mam z tego korzyści materialnych etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 23:43, Gul4sH napisał:

jest taka stronka zanimnapiszesz.org, czy jakoś tak, jtóra jest w sam raz dla osób od
łańcuszków (aha, nie mam nic wspólnego z tą stroną i nie mam z tego korzyści materialnych
etc.)


Wiem, znam ją :D. A jak te osoby tak lubią łańcuszki, to nie ma sprawy, sąsiedzi mają fajny, długi łańcuch (buda w zestawie), czy ktoś z "chain reaction" chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 23:39, Gul4sH napisał:

Problem mogłeś mieć, nie przeczę, ale czy ja wiem, czy aż tak wielki?? Zazwyczaj automatycznie
(> i spacja) cytaty zaciemnia (albo wręcz przeciwnie - przecież są szare, ale to mało
istotne ;)).

Napisałem przeto, że pomijam ten fakt. Wiesz co ci powiem... CZYTAJ!

Dnia 24.03.2008 o 23:39, Gul4sH napisał:

Po raz kolejny - CZYTAJ!

No i sam widzisz... Czy to nie irytujące?

Dnia 24.03.2008 o 23:39, Gul4sH napisał:

Napisałem, iż rzeczywiście literówka była (dodałem,
że b jest daleko od d, ale to naprawdę trudno było przeczytać i zostawić w spokoju, ale
niech będzie...), a kontekst jest w zupełności jak najbardziej prawidłowy - odbiegamy
od tematu pocztkowego? - tak; robi się to rozwlekłe i jakieś bezcelowe? - tak; więc?...

Wiesz, patrząc na nazwę tego wątku wcale nie odbiegamy od tematu, nie offtopujemy itd. Ty sobie po prostu rozbijasz naszą dyskusję na pomniejsze elementy i dlatego uważasz tak, a nie inaczej ;P.

A dalszej części nie ma co omawiać, bo jest to ewidentne odbijanie piłeczki z nutką dogryzania ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 23:59, gothicsheep napisał:

Napisałem przeto, że pomijam ten fakt. Wiesz co ci powiem... CZYTAJ!

Hmm... a teraz ja odpowiem, pomijam fakt, że nie masz ani trochę racji i dalej prowadzę rozmowę (pozostawisz to bez odzewu? ;) czy będziesz drążył?)

Dnia 24.03.2008 o 23:59, gothicsheep napisał:

A dalszej części nie ma co omawiać, bo jest to ewidentne odbijanie piłeczki z nutką dogryzania ;).

Nooooo, to może zakończymy rozmowę przyjmując, że wygrałeś w naszym pojedynku ping pongowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fajny temat, nie wiedzialem ze takie cos istnieje nawet :)
To moze ja ponarzekam... pozniej jak zastanowie sie czy w zasadzie mam na co ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja ponarzekam na samego siebie... Jestem beznadziejny! Nic mi się nie chce, bezczelność wycieka z każdego mojego słowa, oczy mnie bolą od siedzenia na kompie itd, itd... Mam siebie już naprawdę dosyć... Chce być lepszy... Staram się nad sobą pracowadę ale mi nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 12:24, Budo napisał:


Fajny temat, nie wiedzialem ze takie cos istnieje nawet :)
To moze ja ponarzekam... pozniej jak zastanowie sie czy w zasadzie mam na co ;P

Spoko spoko wrócisz na stare śmieci to na pewno coś znajdziesz ;-) zwłaszcza jeśli interesujesz się polityką, piłką nożną, pracą po studiach ... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ehh, tak patrzę na swoje staty... gdzie te czasy, kiedy miałem 400 postów miesięcznie, no gdzie? Chyba dopadł mnie kryzys postowania średniego, albo zadziałało prawo, że jak sie ma wt, to już się nie chce pisać... hug me :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 14:36, Budo napisał:

hug me :(


to takie smutne, jak będziesz w Krakowie to kupię Ci ciasteczko T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 14:36, Budo napisał:


Ehh, tak patrzę na swoje staty... gdzie te czasy, kiedy miałem 400 postów miesięcznie,
no gdzie? Chyba dopadł mnie kryzys postowania średniego, albo zadziałało prawo, że jak
sie ma wt, to już się nie chce pisać... hug me :(

O choroba! Właśnie spojrzałem na Twoje statystyki! Ale z Ciebie spamer! :P Dzisiaj masz 13 postów, to i tak chyba nieźle, co? Ja od teraz pewnie będę pisał znacznie mniej... A przy okazji, dzisiaj powód do narzekania ma chyba kilka milionów Polaków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 14:41, Azrathel napisał:

to takie smutne, jak będziesz w Krakowie to kupię Ci ciasteczko T_T


Chlip, dzięki, na Ciebie zawsze można liczyć. Ale mam lepszy pomysł, kup mi serduszko w RF xD
/mozna kupić u sundriesa/
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kurrrrrrrrrde, ależ mnie irytuje zmywanie naczyń. Ja się do tego, cholera, nie nadaję kurde bele no. Centralnie, mam do pozmywania taką górę z kilku dni i kurde nie wiem jak się za to zabrać, ja chcę zmywarkę do diaska ;[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie strasznie denerwują rOOshoffE paNIeNki, niepotrafiące pisać poprawną polszczyzną, tylko tzw "trawką".

Denerwuje mnie, gdy na forach i na gg ludzie przesadzają z emotkami, np:
;[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
;PPPPPPPPPPPPPPP PPPPPPP

itd... :P Tak ogólnie... No i nienawidzę grypy brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 14:36, Budo napisał:


Ehh, tak patrzę na swoje staty... gdzie te czasy, kiedy miałem 400 postów miesięcznie,
no gdzie? Chyba dopadł mnie kryzys postowania średniego, albo zadziałało prawo, że jak
sie ma wt, to już się nie chce pisać... hug me :(

nie narzekaj, przecież WT nie oznacza tego, że przestaniesz pisać, zobacz na KrzysztofaMarek-a ten nie ma wolnego nigdy chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie irytuje ...

PART 1

Pogoda ... zimno, mokro i do domu daleko ;D. nienawidzę takiej pogody a jeszcze bardziej nienawidzę tłuc się autobusem ... szczególnie gdy ten jest zatłoczony a na zewnątrz ulewa.

Ludzie - niby nic nowego ale człek się może załamać. Jedni pytają o godzinę mając duży zegar za plecami ( np: na ulicy czy rynku), inni pytają się po co ich rozmówca wpadł do sklepu - autentyk - "No cześć, co tu robisz ? ( w markecie ) "A na zakupy przyszłam". "Aha ... no w sumie to ja też". Mówione na poważnie ... Albo dzieci biegające w te i nazad które za przeproszeniem drą ryja na cały głos zakłócając mój spokój. Albo sąsiad który uznał że niedzielne przedpołudnie to najlepszy moment na zmianę instalacji kanalizacyjnej -.-.

Forum - forum i irc tudzież statystyki odwalają ostatnimi czasy takie akcje że głowa mała. Błędy 404, logouty, przerwy techniczne, niemożność edycji sajta ... WTF ?!

Kierowcy autobusów - czasami mam wielką chęć poprzebijać opony w niektórych autobusach -.-, jeden kierowca biletu nie sprzeda "bo nie może", drugi nie zaczeka minuty aż dobiegnę, trzeci ochlapie a czwarty się spóźni ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 20:48, Budo napisał:


Kurrrrrrrrrde, ależ mnie irytuje zmywanie naczyń. Ja się do tego, cholera, nie nadaję
kurde bele no. Centralnie, mam do pozmywania taką górę z kilku dni i kurde nie wiem jak
się za to zabrać, ja chcę zmywarkę do diaska ;[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[

do wanny z tym i po kłopocie:-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie irytują prawdziwe rasowe piłkarzyki :/ Ludzie "trenujący" piłkę nożną choć tak naprawdę nie potrafią grać. Do tego jeszcze ich gwiazdorski ubiór. Zaczynając od dołu: żółte rażące w pysk Pumy, białe skarpetki Puma wysoko podwinięte, jeansy 3/4, różowa pedalska koszuleczka w paski z kołnierzykiem postawionym do góry, łańcuszki na ręce i szyi, ogromny zegarek, a właściwie zegar, normalnie clock jak ścienny, spalona morda na solarium i włosy na żel. Nic tylko się rozpłakać z rozpaczy :/ Jak coś takiego widzę to mnie normalnie krew zalewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować