Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo gorący towar w Platynie!

97 postów w tym temacie

Ja się pochlastam! :[ Jak kupiłem Warcrafta to tera jego Złota Edycja jest za 60 zeta... Mam nadzieję, że będę mógł gdzieś kupić tanio dodatek :P
Może się skuszę na Diablo 2. No, bo przecież ta gra na multi jest podobno taka wciągająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje jedynie Diabełek II. StarCraft''a i Brood War''a mam z BestSeller''a CDP. WarCrafta III z dodatkiem mam w pudełeczkach. WarCraft II Battle.net Edition mam nawet z 2 źródeł - raz z eXtra Gry, drugi z CDA. Tylko Diablo 1 mam z pewnego... no... innego wydania :] Reszta gier nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo - Gierka the best jest juz na rynku od ładnych paru lat, a nadal sie 3ma, akurat diablo mam jeszcze z dawniejszych edycji, ale ciesze sie ze wreszcie staniało, zycze wszystkim co kiedys grali aby na nowo odkryli siwat D2 natomiast nowym graczom życze sukcesów i mnostwa przyjemnosci...w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w końcu ukochane przez większość graczy Diablo będzie w bradzo przystępnej cenie - marzyłem o takim zagraniu CDP od dawna - wielkie brawa!:) Napewno egzemplarze giery rozejdą się jak świeże bułeczki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować