Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Alert 3 pod koniec roku

29 postów w tym temacie

Zaitsev

Jak zdradził ekipie portalu Eurogamer Chris Corry, wydania kolejnej odsłony serii Red Alert można spodziewać się w trakcie tegorocznego sezonu świątecznego. Cieszyć mogą jego zapewnienia o zachowaniu charakteru Tanii - jednej z głównych postaci gry.

Przeczytaj cały tekst "Red Alert 3 pod koniec roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyslec, że niedawno wspominałem Red Alerta. A tu taka niespodzianka (choć przewidywalna). Coś nie wierzę aby to miało świetną grywalność ale pograć zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:03, Tyron napisał:

te screen napewno jest z 3 bo nie wygląda żeby grafika rewolucyjna była

widać twórcy doszli do tego samego (słusznego moim zdaniem) wniosku co blizzard przy starcrafcie 2: bajery graficzne nie mają znaczenia, liczy się to co "pod spodem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cud, miód i orzeszki mogę to tak określić :) jedna z moich ulubionych serii gier komputerowych, doczeka się kontynuacji, i to jeszcze w tym roku. Jestem happy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:06, penny napisał:

"Pas Czasu"
rotfl, to może niech jej też pas cnoty dadzą :D

Trochę przesadzają z tymi "żartami". No i jeszcze ten pancerne niedźwiedzie... Wygląda na to, że RA3 będzie jeszcze bardziej durnowaty pod względem fabularnym niż Yuri''s Revenge.

Co do grafiki: gra działa na lekko zmodyfikowanym silniku Sage. Tym samym użytym np. w Generals i Tiberium Wars, więc poza drobnymi modyfikacjami rewolucji spodziewać się nie można.

Bardzo szybko wydają te nowe części C&C... Spodziewałem się raczej gry w 2009. A tu Kane''s Wrath i RA3 w jednym roku. Nie wróży to za dobrze sieciowym trybom tych gier (support do C&C3 zostanie pewnie szybko odcięty, podobnie może być z RA3 w późniejszym czasie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak kiedyś pocinałem z kolegą na LAN w Red Alert 2. Zawsze byłem Sowietami, a on Amerykanami. Więc cieszę się, że RA3 wyjdzie. Może dostanę to jako prezent gwiazdkowy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:00, Czedwik napisał:

> "Pas Czasu"
> rotfl, to może niech jej też pas cnoty dadzą :D
Trochę przesadzają z tymi "żartami". No i jeszcze ten pancerne niedźwiedzie... Wygląda
na to, że RA3 będzie jeszcze bardziej durnowaty pod względem fabularnym niż Yuri''s Revenge.


Pas czasu to jeszcze ok, bo podróże w czasie przecież zrodziły serię. ;-)
Ale niedźwiedzie... :P

Dnia 19.03.2008 o 20:00, Czedwik napisał:

Bardzo szybko wydają te nowe części C&C... Spodziewałem się raczej gry w 2009. A tu Kane''s
Wrath i RA3 w jednym roku. Nie wróży to za dobrze sieciowym trybom tych gier (support
do C&C3 zostanie pewnie szybko odcięty, podobnie może być z RA3 w późniejszym czasie).


Mam dokładnie to samo odczucie. Wolałbym, żeby RA3 wydali później, może nawet na początku 2010... Miałbym pewność, że gra zostanie dopracowana. A teraz gdy patrzę na czas pomiędzy C&C3 KW i RA3... Zaczyna to wręcz niepokojąco wyglądać. Jakby taktyki sequelowskiej EA przeniknęły nawet do serii C&C... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:06, Pluton napisał:

> > "Pas Czasu"
> > rotfl, to może niech jej też pas cnoty dadzą :D
> Trochę przesadzają z tymi "żartami". No i jeszcze ten pancerne niedźwiedzie... Wygląda

> na to, że RA3 będzie jeszcze bardziej durnowaty pod względem fabularnym niż Yuri''s
Revenge.

Pas czasu to jeszcze ok, bo podróże w czasie przecież zrodziły serię. ;-)
Ale niedźwiedzie... :P

> Bardzo szybko wydają te nowe części C&C... Spodziewałem się raczej gry w 2009. A
tu Kane''s
> Wrath i RA3 w jednym roku. Nie wróży to za dobrze sieciowym trybom tych gier (support

> do C&C3 zostanie pewnie szybko odcięty, podobnie może być z RA3 w późniejszym czasie).


Mam dokładnie to samo odczucie. Wolałbym, żeby RA3 wydali później, może nawet na początku
2010... Miałbym pewność, że gra zostanie dopracowana. A teraz gdy patrzę na czas pomiędzy
C&C3 KW i RA3... Zaczyna to wręcz niepokojąco wyglądać. Jakby taktyki sequelowskiej EA
przeniknęły nawet do serii C&C... :-(

Ekhm... EA.... ekhm... wydaje ....ekhm... C&C... EKHM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się tyczy pancernych niedźwiedzi, to nie zapominajmy że Rosjanie podczas 2 wojny światowej próbowali używać przeciwpancernych psów. jak to miało wyglądać? otóż chowano jedzenie pod czołgami, więc psy po ujrzeniu takowych natychmiast tam biegły. a że w warunkach bojowych niosły miny z zapalnikiem magnetycznym, to czołg robił ładne bum. (nie)stety okazały się bardziej zdolne niż przewidywano, i biegły wyłącznie ku czołgom radzieckim (bo takich używano podczas szkolenia). Tak więc może i niedźwiedzie poddano tym razem już lepiej przemyślanej tresurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 20:14, Zaitsev napisał:

Ekhm... EA.... ekhm... wydaje ....ekhm... C&C... EKHM...


Ech... Jakbym nie wiedział... Miałem na myśli, że ta ich praktyka do tej pory nie przeniknęła do C&C... A teraz obawiam się, że to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę żę jest taka grafika, ci co grali Red Alert''a 2 będą mogli wspominać i porównywać versje tych samych jednostek (np. sterowce)......

a co niedzwiedzi to pomysł trochę dziwny ale jak były delfiny z falami (w RA2 po stronie aliantów) to to też może być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasów RA 2 ciągle myślałem kiedy będzie kolejna część. Nieraz traciłem wiarę, podupadałem na duchu., po czym zobaczyłem zapowiedź Red Alert''a 3. Przetarłem kilka razy oczy....nie mogłem uwierzyć....To jednak była zapowiedź (!) RED ALERT''A 3(!). To pomyślałem sobie: kiedy. Moje ,spragnione tej informacji oczy, zaczęły szukać TEJ daty w news''ie. I nic nie znalazły.....aż tu dzisiaj widzę: RED ALERT 3 POD KONIEC ROKU. Radość moja była nieskazitelnie szczera. Później powróciłem do szarej rzeczywistości: No to trzeba sobie zostawić te 100zł...Ups 99zł :)

Red Alert to była jedna z moich pierwszych gier. Pamiętam, gdy to mając sześć czy siedem lat przechodziłem ''''czerwonych'''' (i przeszedłem całą kampanię) nie znając więcej niż 5 słówek angielskiego (grałem w wersję angielską, nawet nie wiem czy była polska). Ale nigdy amerykom nie umiałem przejść (a jakże doskonale ją pamiętam) 9 rundy (ta w której przeciwnik był na wyspie i po chwili zamiast bazy miałem pięknego, atomowego grzyba i kilkadziesiąt żołnierzy wroga wysiadających z poduszkowców na brzegu. Pewnie dzisiaj bym tą misję przeszedł po pierwszym razie (no, może drugim:) ), ale jak już wcześniej napisałem chodziłem maksymalnie do pierwszej klasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować