Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2011 o 12:26, KERMIz napisał:

Aniu, czy wiadomo kiedy w ofercie sklepu gram.pl pojawi się pre-order Edycji Kolekcjonerskiej
Diablo 3?


Jeśli tylko CDP wyda ją w Polsce to na pewno :)
Ale na razie nie zaktualizowali planu wydawniczego więc Ania musiałaby napisać do nich czy w ogóle to wydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 12:31, Phobos_s napisał:

Jeśli tylko CDP wyda ją w Polsce to na pewno :)
Ale na razie nie zaktualizowali planu wydawniczego więc Ania musiałaby napisać do nich
czy w ogóle to wydadzą.


Czyli to znaczy, że jest taka możliwość, że CDP będzie wydawcą Diablo 3 zwykłej wersji a Edycji Kolekcjonerskiej już nie? W sumie wątpię aby tak było bo wydaje się to kompletnie nielogiczne.

Dodam, że edycja zwykła Diablo 3 widnieje już jako pre-order w sklepie gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 12:52, KERMIz napisał:

Czyli to znaczy, że jest taka możliwość, że CDP będzie wydawcą Diablo 3 zwykłej wersji
a Edycji Kolekcjonerskiej już nie? W sumie wątpię aby tak było.


Ja też wątpię. Ale nigdy nie wiadomo i może się okazać, że względów finansowych EK nie ma. Ale raczej tak nie będzie :)
CDP z reguły zawsze chętnie wydawało wszelkie EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie bo dostałem email ze zamówienie zostało anulowane ze względu na brak potwierdzenia w terminie a na stronie gram jest napisane ze jest zapłacone, oczekuje na wysyłkę w dniu 25.10.2011 battlefield 3 preorder
które jest prawdziwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w związku z wysyłka BF3, czy moje zamówienie zostało wysłane(albo chociaz jest pakowane) nr. AT02171146, Moje pytanie wynika z tego że większość osób na forum pisze że im już pakujecie lub już wysłaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2011 o 13:06, Groszek3210 napisał:

Mam pytanie bo dostałem email ze zamówienie zostało anulowane ze względu na brak potwierdzenia
w terminie a na stronie gram jest napisane ze jest zapłacone, oczekuje na wysyłkę w
dniu 25.10.2011 battlefield 3 preorder
które jest prawdziwe ?

Przelew od Ciebie dziś do nas wpłynął, więc zamówienie się "odanulowało" i jest właśnie pakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 15:26, Crummyadi087 napisał:

Mam pytanie w związku z wysyłka BF3, czy moje zamówienie zostało wysłane(albo chociaz
jest pakowane) nr. AT02171146, Moje pytanie wynika z tego że większość osób na forum
pisze że im już pakujecie lub już wysłaliście.

Do realizacji Twojego zamówienia brakuje Batmana na X360. Nowa dostawa Batmana wjechała dziś o 14:00, czyli Twoje zamówienie powinno zostać wysłane najpóźniej jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 12:26, KERMIz napisał:

Aniu, czy wiadomo kiedy w ofercie sklepu gram.pl pojawi się pre-order Edycji Kolekcjonerskiej
Diablo 3?

Czekamy na ofertę z CD Projekt, bo to oni będą ją dystrybuować w Polsce, tak jak zwykłą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 12:11, MacMillan napisał:

Mam problem. W czwartek (20.10.2011) dokonałem przekazu pocztowego, a w niedzielę o godz
23.26 otrzymałem e-mail z wiadomością, że zamówienie zostało anulowane. Moje pytanie
jest następujące. Co mogę z tym zrobić? Można jakość "wznowić" moje zamówienie, czy rozwiązuje
się to w inny sposób?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71806&pid=8

Jeśli Twoje zamówienie nie zmieni statusu na "opłacone, gotowe do realizacji" jutro po 10:00, to napisz do mnie maila i załącz skan potwierdzenia przelewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 07:04, Sonny25 napisał:

Jestem nowy tutaj i chcialbym sie dowiedziec w jaki sposob moge zdobyc kod promocyjny
i gdzie go moge znalezc.

Jaki kod promocyjny masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 22:28, David741 napisał:

> Zabrakło artbooków na wymianę, więc otrzymacie ofertę innej rekompensaty, jeszcze
w tym
> miesiącu.

Np. jaką rekompensatę możemy dostać ??

Jedną z gier CD Projekt. Kolega z DOK wyśle maile z ofertą gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 15:39, mastergrzex napisał:

Witam. Zamówiłem gre BF3 na ps3. Numer mojego zamówienia to : IZ00881161. Chciałbym się
dowiedzieć czy paczka została wysłana i czy dojdzie jutro (proszę o szybką odpowiedź)

Masz nieprawidłowy numer telefonu w zamówieniu - zły format, z krótki.
Podaj mi właściwy numer mailem: anna kropka stanulewicz małpa gram kropka pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 09:52, dark_master napisał:

> > witam, niestety znowu z problemem z moim pechowym zamówieniem DY15531110
> Sprawdź teraz.
przycisk ''pobierz kod'' pojawił się w szczegółach zamówienia, ale plik key.txt jest
pusty

Spróbuj teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 15:38, akne napisał:

> Mam pytanie w związku z wysyłka BF3, czy moje zamówienie zostało wysłane(albo chociaz

> jest pakowane) nr. AT02171146, Moje pytanie wynika z tego że większość osób na forum

> pisze że im już pakujecie lub już wysłaliście.
Do realizacji Twojego zamówienia brakuje Batmana na X360. Nowa dostawa Batmana wjechała
dziś o 14:00, czyli Twoje zamówienie powinno zostać wysłane najpóźniej jutro.

Ech to lipa;/ Myślałem że batek już czeka na bf3;]No ale cóż zobaczymy może dziś dojedzie;]
Dzięki za odpowiedź;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, po złożeniu zamówienia i opłaceniu go z góry ( DP03741122 ), poprosiłem w Dok-u o rozdzielenie go na dwa(Uncharted 3 EK osobno i BF3 osobno), wszystko pięknie. Bf3 wysłany 24.10 etc. ,lecz pojawił się mały problem zamówienie, które zostało stworzone na potrzebę Uncharted 3 EK ( NZ19121188 )ma status "oczekiwanie na płatność", czy mam zacząć się martwić ? , a może gram.pl samo przeksięgowuje pieniądze na konto tego zamówienia i wszytko samo wróci do normy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 15:41, akne napisał:

> Mam problem. W czwartek (20.10.2011) dokonałem przekazu pocztowego, a w niedzielę
o godz
> 23.26 otrzymałem e-mail z wiadomością, że zamówienie zostało anulowane. Moje pytanie

> jest następujące. Co mogę z tym zrobić? Można jakość "wznowić" moje zamówienie,
czy rozwiązuje
> się to w inny sposób?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71806&pid=8

Jeśli Twoje zamówienie nie zmieni statusu na "opłacone, gotowe do realizacji" jutro po
10:00, to napisz do mnie maila i załącz skan potwierdzenia przelewu.

Witam, znalazłem się w takiej samej sytuacji. Przekazu pocztowego dokonałem w czawartek 20.10.2011 za grę Battlefield 3 ( zamówienie nr IDDU05401157 ). Jeśli moje zamówienie nie zmieni statusu na "opłacone,gotowe do realizacji" jutro po 10:00 to napisać do ciebie i wysłać skan potwierdzenia przelewu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 21:23, dark_master napisał:


A co do tych, którzy po zamówieniu karty czekają na Batmana, bo sam przez to przechodziłem
- okazuje się, że sferis nie zawsze wysyła te kody razem z kartą, lecz wysyła je osobno
w późniejszym terminie, ale bez określonej metody: raz na maila, raz do salonu w którytm
odebrało się zamówienie (więc trzeba iść jeszcze raz - jeśli do nich przyjdzie, informują
mailem). Dla pewności można zrobić to, co poradził Laid Back - napisać do sferisowego
DOKu, a oni niemal od ręki sprawę załatwiają.



Napisałem do Sferisowego DOKu i rzeczywiście, bez problemu mi przesłali ten kod. Tak więc sprawa jest już zamknięta, koniec jakichkolwiek problemów z zamówieniem, a karta działa rewelacyjnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować