Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam

Ja chcialbym sie dowiedziec dlaczego moj adres @ dostaje jakas hmm nie zwiazana ze sklepem gram firma tzn caneo (nie nie robilem przez ten portal z Wami nigdy zakupow) i przysyla mi prosbe bym Was ocenil. Dla mnie jest to bardzo nie powazne zachowanie wzgledem mnie klienta i to w jaki sposob narzucacie by sobie podbic statystyki na jakims portalu raningujacym sklepy i co gorsza podajac im moj mail, a moze i dane. Jestem w stanie zrozumiec jakis @ po dostarczeniu i zaplacie za zamowienie z podziekowaniem za zakupy i tam jakis link do tej strony...
Rozumie tez ze w niedalekiej przyszlosci bede musial wam zdjecia komentowac na naszej-klasie, fotce czy tam facebooku by dostac zamowienie ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2010 o 16:28, Ali_G napisał:

Ja chcialbym sie dowiedziec dlaczego moj adres @ dostaje jakas hmm nie zwiazana ze sklepem
gram firma tzn caneo (nie nie robilem przez ten portal z Wami nigdy zakupow) i przysyla
mi prosbe bym Was ocenil. Dla mnie jest to bardzo nie powazne zachowanie wzgledem mnie
klienta i to w jaki sposob narzucacie by sobie podbic statystyki na jakims portalu raningujacym
sklepy i co gorsza podajac im moj mail, a moze i dane. Jestem w stanie zrozumiec jakis
@ po dostarczeniu i zaplacie za zamowienie z podziekowaniem za zakupy i tam jakis link
do tej strony...
Rozumie tez ze w niedalekiej przyszlosci bede musial wam zdjecia komentowac na naszej-klasie,
fotce czy tam facebooku by dostac zamowienie ? :>


Złożyłeś kilka zamówień w naszym sklepie. Przy składaniu zamówienia pojawia się informacja:
"Złożenie zamówienia w sklepie gram.pl jest jednoznaczne z akceptacją warunków sprzedaży."
"Warunki sprzedaży" są podlinkowane do https://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=9
W warunkach sprzedaży są następujące zapisy:
"Punkt X
D. Każdy klient wysyłając formularz zamówienia, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia przez firmę gram.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz inne spółki z grupy kapitałowej Action SA.
E. Dane osobowe klientów będą przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osób trzecich .F. Dokonując na Gram.pl transakcji użytkownik wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Ceneo SA z siedzibą we Wrocławiu oraz na przetwarzanie przez Sklep oraz Ceneo SA, swoich danych osobowych w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 )."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że jestem taki uparty, ale męczy mnie sprawa AC: B... w wszystkich newsach jest już info, że wyjdzie w 2011 roku, a data planowanej wysyłki się nie zmieniła... nie dostałem też e-maila o przesunięciu premiery gdy mam CoDa również z tą grą zamówionego... Może i jest to błahostka, ale chciałbym mieć już za sobą rozdzielanie przesyłki na dwie i spokojnie czekać do 9 listopada :) Nie chcę tego robić przed oficjalną informacją jaka ma mi przyjść na e-maila. Jak długo będziecie "dostawać" informację od Ubisoftu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed chwila zamówiłem 3 rzeczy Moh ( październik) i H.A.W.X 2 (x 2 koniec września) z tym nieśmiertelnikiem już czaje, że meila wyślecie a co do hawk(sów) nie to nie pomyłka 2 maja być :) i proszę o wysłanie w jednej paczce wolę poczekać 2 tygodnie po premierze ale mieć 1 koszt przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 19:30, Radekl2 napisał:

Przepraszam, że jestem taki uparty, ale męczy mnie sprawa AC: B... w wszystkich newsach
jest już info, że wyjdzie w 2011 roku, a data planowanej wysyłki się nie zmieniła...
nie dostałem też e-maila o przesunięciu premiery gdy mam CoDa również z tą grą zamówionego...
Może i jest to błahostka, ale chciałbym mieć już za sobą rozdzielanie przesyłki na dwie
i spokojnie czekać do 9 listopada :) Nie chcę tego robić przed oficjalną informacją jaka
ma mi przyjść na e-maila. Jak długo będziecie "dostawać" informację od Ubisoftu?


Nie wiem, jak długo będziemy "dostawać" informację od Ubi. Plota wyszła parę dni temu, o ile pamiętam (a mam 38,6 stopni gorączki, więc intelekt szwankuje).
Właśnie napisałam do polskiego oddziału Ubisoft, żeby mi oficjalnie to potwierdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 19:45, Damianuss1 napisał:

Witaj

Bidoniki z Halo Reach będą w tym tygodniu jeszcze czy w następnym?


Bidony przyjechały wczoraj. Dziś mieliśmy przeprowadzkę do innego biura - pokój obok, ale i tak duża operacja, więc w przyszłym tygodniu trafią do tych, którym przysługują.
Spokojnie, dotrzymujemy obietnic, tak jak z koszulkami AC II, bonusami do Crackdowna 2 itp. Dystrybutorzy tych gier nam uniemożliwiają wysłanie bonusów razem z grą, ale to wina ich podwykonawców - taki ten świat skomplikowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 22:03, vinnere napisał:

przed chwila zamówiłem 3 rzeczy Moh ( październik) i H.A.W.X 2 (x 2 koniec września)
z tym nieśmiertelnikiem już czaje, że meila wyślecie a co do hawk(sów) nie to nie pomyłka
2 maja być :) i proszę o wysłanie w jednej paczce wolę poczekać 2 tygodnie po premierze
ale mieć 1 koszt przesyłki


W pon/wt wyślemy maile, do tych, którzy zamówili MoH, że mają se wybrać nicki na nieśmiertelniki.
Spox, wyślemy Ci dwa hołksy razem z medalem w pierwszej połowie października, konkretnie koło 12-14-go*

*"Urodziłem się w Małkini w 1937 roku w lipcu. Znaczy, w połowie lipca. Właściwie w drugiej połowie lipca. Dokładnie 17 lipca."
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Czy jest szansa na wprowadzenie automatycznej płatności online przez Alior Bank? Trochę ułatwiłoby mi to życie :)

2) Przy zamówieniu Kinecta pojawiło się info, że o konieczności wykonania przelewu powiadomicie bliżej daty wysyłki. W przesłanym później mailu status zamówienia to 'oczekiwanie na płatność'. Rozumiem, że aktualna jest ta pierwsza wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 23:20, jasniepan napisał:

1) Czy jest szansa na wprowadzenie automatycznej płatności online przez Alior Bank? Trochę
ułatwiłoby mi to życie :)

To zależy od tego, czy platnosci.pl nawiążą współpracę z Alior Bank:
http://www.platnosci.pl/o_firmie/wspolpraca/partnerzy/
Platnosci.pl obsługują obecnie szybkie przelewy za zamówienia w naszym sklepie.
Jeśli nie wprowadzą, to pozostaje Ci forma "przelew bankowy / przekaz pocztowy" - wtedy ręcznie zlecasz przelew na konto podane w zamówieniu.

Dnia 16.09.2010 o 23:20, jasniepan napisał:

2) Przy zamówieniu Kinecta pojawiło się info, że o konieczności wykonania przelewu powiadomicie
bliżej daty wysyłki. W przesłanym później mailu status zamówienia to ''oczekiwanie na
płatność''. Rozumiem, że aktualna jest ta pierwsza wersja?


Tak, pierwsza. W przypadku pre-orderów prosimy o dokonanie płatności 7 dni przed wysyłką produktu - wtedy dostaniesz e-mail z prośbą o dokonanie przelewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 08:05, jasniepan napisał:

A czy jest ewentualna możliwość zmiany metody płatności, czy po prostu w razie czego
anulować zamówienie i złożyć ponownie?


Możesz sam anulować zamówienie i złożyć nowe z inną formą płatności.

Możesz też zwrócić się do naszego Działu Obsługi Klienta (najlepiej dopiero wtedy, kiedy otrzymasz mail z prośbą o opłacenie zamówienia, czyli w przypadku pre-orderów 7 dni przed wysyłką) i poprosić o zmianę formy płatności na inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gorączką a ja męczę :) Dziękuję za odpowiedź... jak nic nie ruszy to proszę spodziewać się mnie tu znowu za jakiś tydzień ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 14:51, Radekl2 napisał:

Z gorączką a ja męczę :) Dziękuję za odpowiedź... jak nic nie ruszy to proszę spodziewać
się mnie tu znowu za jakiś tydzień ;p

Spoko, już mi lepiej, pracuję dziś od 6:30 :)
Otóż okazało się, że informacja o przesunięciu pecetowej wersji była w informacji prasowej o becie na PS3 wysłanej do mediów przez Ubisoft 09.09.2010 - jako zwykłe zdanie:
"Premiera Assassin’s Creed Brotherhood przewidziana jest na 18 listopada br. na platformy
Xbox 360 oraz PS3. Wersja na PC pojawi się w sprzedaży na początku 2011 roku."
Czyli to moja wina, bo zasugerowałam się tytułem (zajmuje się grami PC w sklepie i nie mam czasu czytać wszystkich presów) i nawet w nią nie weszłam :)
W poniedziałek dostaniecie mailing od nas o przesunięciu premiery - czy mamy anulować zamówienia, czy wydzielić z nich produkty, które będą dostępne wcześniej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/
To czekam do poniedziałku. Anulować nie będę, bo gdzie kupię wtedy ;d
Mam tylko jeszcze jedno pytanie: zamówiłem Assassin''s Creed: Brotherhood - Limited Codex Edition kiedy jeszcze kosztowało 149,90 (teraz jest 159,90). Przy rozdzielaniu zamówienia na dwa cena zostanie? Czy oprócz przesyłki dodatkowej 10zł będę musiał dołożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 17:43, Radekl2 napisał:

/
To czekam do poniedziałku. Anulować nie będę, bo gdzie kupię wtedy ;d
Mam tylko jeszcze jedno pytanie: zamówiłem Assassin''s Creed: Brotherhood - Limited Codex
Edition kiedy jeszcze kosztowało 149,90 (teraz jest 159,90). Przy rozdzielaniu zamówienia
na dwa cena zostanie? Czy oprócz przesyłki dodatkowej 10zł będę musiał dołożyć?


Zostaje cena taka, jaka była wtedy, kiedy składałeś zamówienie. Niestety z kosztem przesyłki, bo to osobne zamówienie.
Jeśli cena dla wcześniejszych zamówień będzie się miała zmienić na wyższą, to poinformujemy o tym mailowo, zostawiając decyzję klientom, czy chcą anulować zamówienie, czy akceptują wyższą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ale już prawdopodobnie ostatnie dot. mojego zamówienia :P

FIFĘ 11 na PC wysyłacie 30 września. Czy będę mógł odebrać osobiście grę już 1 października?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować