Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2011 o 17:11, dreamer94 napisał:

Aniu są jakieś zwroty codexu ? W empiku, chyba nie dostanę, a Pani mi próbowała wcisnąć
kit, że premiera jest 25. III.

Jeśli jest taka możliwość, dołączam się do pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam, że pisze posta w tej samej sprawie, ale trochę się niepokoję o ten przelew... Mógłby mi ktoś napisać kiedy może on najpóźniej dojść? Wysłany w piątek tak może ok. 16? Może wcześniej. Już nie wiem... Zbytnio nie orientuję się jak oni to wysyłają z banku... Zaraz po zleceniu? Kiedy to dociera. Czy wysłali w piątek, czy np. dopiero dzisiaj "idzie" dalej...
Wszystkie dane raczej prawidłowe, bo z gotowego druku przelewu. O 2 w nocy otrzymałem e-maila, że mam jeszcze dwa dni- jak to działa dokładnie? 16 o 2 ileś skasuje się zamówienie? Co z pieniędzmi, które kiedyś dojść muszą?
Żeby mniej się martwić i nie sprawdzać co 10min. czy status się zmienił to mogę wiedzieć o której aktualizujecie przelewy z dnia? Może być dokładna godzina lub ogólniej...
No męczę, ale jestem nieco zdenerwowany, bo dalej oczekuje na płatność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, mam pewien "problem".
Czy jeśli się okaże, że gra będzie zawierać postacie dodatkowe i te całe misje (bo na nich mi zależy), czy będzie można wtedy anulować zamówienie? Problem widnieje w tym, że gra może być po odbiór już w Czwartek/Piątek, więc nie wiadomo tego...
Dlatego jeszcze raz się pytam bo mi okropnie zależy - Czy w podstawowej wersji po pobraniu DLC z Uplay o Leonardzie Da Vinci będzie DLC z Edycji Limitowanej na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie masz wszystko ok. Przelew wysłałeś w piątek o 16, więc twój bank prawdopodobnie, realnie wysłał te pieniądze dzisiaj, więc pieniądze na konto powinny już przyjść, lecz jeśli dobrze pamiętam, to przelewy wysyłane do sklepu gram.pl są aktualizowane raz dziennie około godziny 10, więc informacje, że przelew został zrobiony dostaniesz jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki... Właśnie zastanawiałem się czy wysłali dopiero dzisiaj, czy coś... To, że gram.pl aktualizuje przelewy raz dziennie to wiem- tylko chciałem wiedzieć dokładną godzinę, bo tak wchodzę co 10min., żeby zobaczyć czy czasami nie już :) Może trochę zbyt poważnie do tego podchodzę, ale EK jest ograniczone (bardzo), a jak mi anulują to marnie, nie wiadomo co z pieniędzmi i z grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 17:37, Radekl2 napisał:

Ja przepraszam, że pisze posta w tej samej sprawie, ale trochę się niepokoję o ten przelew...
Mógłby mi ktoś napisać kiedy może on najpóźniej dojść? Wysłany w piątek tak może ok.
16?

Tu masz godziny wyjść przelewów:
http://www.money.pl/banki/elixir/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 22:04, OuTcAsTno1 napisał:

Aniu czy cos juz wiadomo na temat ek bf3??

Jeszcze nic nie wiadomo, sporo czasu do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 18:43, HomoNomo napisał:

A ja mam pytanie dlaczego Gothic 4 nadal jest w Pre-Order ??.

Bo konsolowe wersje podobno dopiero w czerwcu zostaną wydane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój przelew został zaksięgowany na naszym koncie w RBS wczoraj, widzę go dziś w raporcie z banku (bank podstawia nam informacje o "ręcznych" przelewach raz dziennie, rano, za poprzedni dzień roboczy.

BTW: Mam jeszcze kilka wolnych sztuk Limited Codex, ktoś reflektuje?
Proszę o szybki mail dziś do 14:00, bo dziś wysyłamy zwykłą i Codex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienić Ci na Limited Codex? Mam kilka wolnych sztuk, proszę o informację mailem dziś do 14:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę sztuk się zwolniło, przywróciłam Ci zamówienie PR00451097.
ale tak jak pisałam, cena aktualna to 169,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 09:31, akne napisał:

> A ja mam pytanie dlaczego Gothic 4 nadal jest w Pre-Order ??.
Bo konsolowe wersje podobno dopiero w czerwcu zostaną wydane.

Sorry, sorry, nie popatrzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff- jestem spokojny, bo już jest wszystko ok :) Teraz tylko czekać na EK AC:B- dzisiaj wysyłacie na jutro, czy jutro na czwartek?
Liczę, że z kurierem nie będzie problemów, ale na 99% znów nie zastanie mnie w domu... Mam nadzieję, że jeździ ten sam co kiedyś i znów okaże się na tyle nadgorliwy, że zaglądnie do sąsiada. Tego sobie tutaj życzę :)

PS. No dobra- nie tylko sobie, wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę własnym oczom!
Aniu, mimo że mam urodziny za miesiąc, to chyba jeden z najlepszych niespodzianek w tym roku :)
Nawet nie wiesz jak bardzo Ci dziękuję!
DZIĘKUJĘ!
Teraz mogę mieć naprawdę najlepszy tydzień :D
Jeszcze raz Ci dziękuję Aniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować