Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2011 o 09:38, akne napisał:

Parę sztuk się zwolniło, przywróciłam Ci zamówienie PR00451097.
ale tak jak pisałam, cena aktualna to 169,90 zł.

Słodki Jezu, DZIĘKI !
Edit: Nie napisałem do 14, bo dopiero wróciłem ze szkoły. Będę miał codex'a ? O i jak to będzie z moją wysyłką ? Tak jak w moim zamówieniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2011 o 09:38, akne napisał:

ale tak jak pisałam, cena aktualna to 169,90 zł.

Mi cena jest obojętna, dla mnie teraz stało się najważniejsze, że w ogóle dostaniemy Codex ;)
Mam nadzieję, że nieposłanie E-Maila przed 14 nie zrobi większych kłopotów?
Jestem tylko uczniem, a szkoła ustala godziny... ;)
Jednak po widoku w zakładce Moje Zamówienia raczej wskazuje, że chyba się załapałem, nie?
Mimo wszystko - jeszcze raz DZIĘKUJĘ za siebie, i tych, co również dostaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz Aniu dostaniesz DUUUŻO podziękowań od tych, co się im zmieniło na Codex ;)
Jeszcze raz Ci Dziękuję Aniu!
P.S. To nie są ostatnie podziękowania, może być ich o wieeele, wieeele więcej :)
P.P.S. Co chwilę przeglądam stronę konsula i zakładkę Moje Zamówienia, bo wciąż mi w to trudno uwierzyć :)
Po stokroć Dziękuję Ci Aniu :)
P.P.P.S. Przy okazji, moje słowa się sprawdziły :)
Pani Ania jest cudotwórczynią, bo wspomniałem, że znajdzie na pewno jakieś, i jak się okazuje, jest to prawda a Pani Ania ma nadprzyrodzone moce :)
I jeszcze raz : Dziękuję Ci Aniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę dołączyć do tej wielkiej radości związanej z EK AC:B... Ja już miałem wcześniej swój egzemplarz, ale też tylko dzięki Ani :) Dziękowałem prywatnie, a teraz oficjalnie, bo wygląda na to, że paczka jutro będzie- jest status "pakowanie i przygotowanie do wysyłki"- a z odebraniem może nie będzie wielkich kłopotów, bo ja późno wrócę, ale ktoś z rodziny chyba cały dzień w domu będzie siedział :)
No nic- dziękuję, dziękuję, dziękuję za świetne podejście do klienta i staranie się, żeby był zadowolony (ja jestem) :)
Moderatorów przepraszam, ale musiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 17:29, Radekl2 napisał:

ciach!

A właśnie... skoro już mowa o wysyłce, jak pisze w zakładce: "Wysłane w dniu 15.03.2011", to oznacza, że już to wysłaliście? Jeśli tak, to... Dziękuję, Dziękuję, Dziękuję i jeszcze raz Dziękuję :)
A jeśli nie - to nic nie szkodzi, tyle poczekam ;)
Ach, prawie bym zapomniał - Dziękuję Ci Aniu za te wybranie ;)
Po raz enty dziękuję Ci na forum, prywatnie też Ci dziękowałem ;)
Przepraszam moderatorów, ale po prostu nie umiem opisać tej radości, a zawsze mi mówił dziadek "Zawsze jest okazja do dziękowania i przeprosin, a ich nigdy nie jest za dużo, więc rób to jak najczęściej" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 17:43, bugs14 napisał:

A właśnie... skoro już mowa o wysyłce, jak pisze w zakładce: "Wysłane w dniu 15.03.2011",
to oznacza, że już to wysłaliście?


Ja mam "Przewidywana data dostawy: 16.3.2011 - 17.3.2011", ale raczej myślę, że jutro powinienem dostać... Kurierzy rozwożą paczki chyba w nocy do swoich punktów, a potem od rana do Nas. No nic- liczę, że jutro będzie, bo jak pisałem, jest szansa, że ktoś będzie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 18:18, bugs14 napisał:

Ale ja akurat wybierałem odbiór osobisty w punkcie ;)


A to z odbiorami osobistymi z tego co wiem (sam nie korzystam) jest jakoś inaczej... Statusy inne? Chyba jest pakowanie, a potem zaraz doręczenie czy coś w tym stylu, ale pewnie jutro będziesz miał.
Ja już mam numer paczki, ale kurier jeszcze jej nie otrzymał (czyli w nocy pewnie odbierają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 18:52, Radekl2 napisał:

CIACH!

Dlatego właśnie się zwracam o to do Ani ;)
Ostatnio zamówiłem grę, pisało "Wysłane w dniu XX.XX.2010 (nie pamiętam które to było zamówienie i jaka dokładnie data) i musiałem czekać do następnego wtorku... Dodam, że wtedy był Środa lub Czwartek ;)
Ale jeżeli dziś pisze, że wysłali, jestem dobrej myśli ;)
Ale pewności nigdy nie za wiele, więc kieruję moje pytanie do Ani ;)
P.S. Mój sklep to Salon Sferis, C.H. Aucha w Bielsku Białej ;)
P.P.S. Dziękuję Ci Aniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 19:08, bugs14 napisał:

Ostatnio zamówiłem grę, pisało "Wysłane w dniu XX.XX.2010 (nie pamiętam które to było
zamówienie i jaka dokładnie data) i musiałem czekać do następnego wtorku... Dodam, że
wtedy był Środa lub Czwartek ;)

Hmmm, a może mógłbyś sobie przypomnieć, z jakim zamówieniem był taki problem? Sprawdzę w jego historii, dlaczego było takie opóźnienie.

Dnia 15.03.2011 o 19:08, bugs14 napisał:

Ale jeżeli dziś pisze, że wysłali, jestem dobrej myśli ;)

Sprawdziłam statusy wszystkich zamówień na ACB, wszystkie wpadły dziś do magazynu między 14:30 a 17:00.

Zamówienia z odbiorem osobistym po wysłaniu do magazynu mają status "pakowane i przygotowywane do wysyłki", a potem "gotowe do odbioru". Wkrótce będzie status pośredni "w przewozie", bo klienci są zdezorientowani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2011 o 19:45, akne napisał:

CIACH!


Nr. zamówienia : DL00621058
Gra : WWE SmackDown! vs. RAW 2011 ;)

Hmm... czyli można się spodziewać jutro odbioru...?
Wiesz jak to z tymi godzinami ;)
P.S. Dziękuję Ci Aniu ;) (Do końca dnia będę to zawsze pisał ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że będzie mniej zamówień niepotwierdzonych na ACB LC. Zważywszy na to, że towar jest trudno dostępny.
Ale reguła Pareto u nas działa tak, że średnio 15-20% zamówień przedpremierowych nie jest potwierdzane.
Czyli prawie 10 szt się zwolniło dziś. Po zamianach dla osób z forum, które do mnie napisały po moim porannym poście, mam jeszcze chyba 2 lub 4 sztuki, z czego co najmniej jedną muszę na reklamacje zostawić.
Jeśli ktoś jeszcze chce ACB LC, to proszę o maila najpóźniej jutro do 10:00. Tylko zamówienia pobraniowe wchodzą w grę, żeby było szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę jutro w pracy, co się wykrzaczyło w tamtym zamówieniu.

Tak jak pisałam, wszystkie zamówienia na ACB (zwykła i LC, bo to z figurką dopiero jutro do nas dojedzie) przetransferowały się do magazynu poprawnie.
Między 11 a 15:00 spodziewaj się jutro maila i SMS, że jest gotowe do odbioru, bo nie mam żadnych zgłoszeń z magazynu, że jest jakiś problem z pakowaniem itp., ale wiadomo, że na Ziemi pewne są dwie rzeczy: śmierć i podatki (pamiętam, jak przy wysyłce StarCraft II zwalił się nagle system SI - agregujący zamówienia z odbiorem osobistym już bezpośrednio w magazynie, więc ci klienci dostali grę dzień później).
Już nie dziękuj :) Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z zakupu i jutro będziesz mógł się cieszyć swoją LC. To bardzo ładne wydanie. Miałam je dziś w łapach - przyznaję się bez bicia, że jedną z tych zwolnionych sztuk sprzedałam koledze z Action, który czuwał nad wysyłką pechowego Dragon Age 2 BSE PC i dzięki niemu m.in. udało się nam dostarczyć parę tysięcy egzemplarzy na ostatnią chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 17:13, darthos napisał:

Chciałem się zapytać czy wersja AC B z Figurką również będzie dzisiaj wysyłana.

ACB z figurką dostaniemy dopiero jutro, czyli będziesz się nią cieszyć w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz taką możliwość, to płać szybkim przelewem:
http://serwis.platnosci.pl/platnosci/jak_to_dziala/metody_platnosci_i_czasy_realizacji/
albo wybierz płatność przy odbiorze.
Przelewy ręczne wczytujemy tylko raz dziennie (bo tak nam podstawia pliki z przelewami bank RBS). Często banki "przetrzymują" takie przelewy, więc możesz czekać nawet 3 dni robocze, zanim zamówienie u nas oznaczy się jako opłacone.
Co do szybkich przelewów, to pozwolę sobie wstawić "reklamę" (w cudzysłowie, bo nie mam w tym żadnego interesu, poza poleceniem komuś czegoś, co jest dobre i dobrze działa): polecam mBank, mam w nim konto od 7 lat, jestem zadowolona bardzo (poza jednym jedynym przypadkiem, kiedy musiałam wziąć kredyt hipoteczny i nie mogli mi jako stałemu klientowi zaproponować lepszych warunków :D ). Chyba nie trzeba nic deklarować przy zakładaniu konta, itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety zostanę jednak przy zwykłych przelewach, bo przy pobraniu odrzuciłem ze względu na to, że kurier tylko raz zastał mnie w domu, a raz kierowałem go do rodziny, czy do sąsiada szedł... To jest kłopot jak ktoś ma za Ciebie płacić, a gdy jest wszystko jak trzeba opłacone to tylko podpis i paczka jest moja. Wydaje mi się to lepszym rozwiązaniem.
Dziękuję za radę i czekam na AC: B- liczę, że mnie trochę EK zaskoczy, bo specjalnie nie czytałem newsów, nie wchodzę w wątek na forum, żeby nie psuć sobie niespodzianki :) Oczywiście patrzyłem na obrazek, ale bez większego zaangażowania, żeby mało zapamiętać :) I oczywiście, żeby gra była fajna, bo też nic o fabule nie wiem- no raz, kilka miesięcy temu wszedłem na forum i coś tam widziałem- żałuję do dziś, chociaż nie wiem już o co chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, już nie będę dziękował za załatwienie LC, ale dziękuję za informacje o wysyłce ;)
Co do tego zamówienia wcześniejszego - mi wtedy to nie przeszkadzało, bo akurat "mogłem" się pouczyć na sprawdziany :P
Skoro sama jesteś pozytywna co do zawartości LC, to musi być wyjątkowa lub wyjątkowo wygląda ;)
Z tym SC II pamiętam jak czytałem na forum o tym problemie ;)
P.S. Trudno już nie mogę dziękować, więc nie mam co dać do Post Scriptum... ;)
Teraz czekać tylko na E-Mail/SMS i będzie jutro ostatnie dziękowanie (wiem, pewnie już myślisz "Wreszcie" :P), bo gdy dostanę w swoje sidła grę... aż będzie mnie bolało niszczenie tego kartonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować