Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Status produktu "dostępny" oznacza dodatni stan magazynowy.
Dziś przyjechała dostawa Crysis 2 (edycji i zwykłej limitowanej, czekamy na Nano), więc większość zamówień została pomyślnie skierowana do magazynu. Pozostałe (w tym Twoje) wyjdą jutro z dostawą na środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 19:43, Walus002 napisał:

Mam dość głupie pytanie kiedy ten produkt będzie dostępny:

http://www.gram.pl/sk2_9AzfH,3_Gamepad_Microsoft_Xbox_360_USB_dla_Windows.html

Widzę w systemie, że ostatnia dostawa była w listopadzie, więc produkt jest pewnie niedostępny w MS od dawna, jutro się zorientuję, czy są jakieś szanse na dostawę w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, dziś rano wykonałem przelew (zwykły bankowy, nie mTransfer czy inny ''ekspres'') za kolektorkę Crysisa 2. Jutro mija 5. dni odkąd otrzymałem maila z prośbą o płatność. Czy mogę być pewien, że moje zamówienie nie zostanie anulowane? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 20:57, Lex napisał:

Aniu, dziś rano wykonałem przelew (zwykły bankowy, nie mTransfer czy inny ''ekspres'')
za kolektorkę Crysisa 2. Jutro mija 5. dni odkąd otrzymałem maila z prośbą o płatność.
Czy mogę być pewien, że moje zamówienie nie zostanie anulowane? Dzięki za odpowiedź.

Od momentu wysłania prośby o opłacenie zamówienia typu "pre-order" do anulowania automatycznego w przypadku braku płatności mija u nas 14 dni.
Więc spoko :)
Szacuję, że dziś został zaksięgowany na naszym koncie (no chyba, że robiłeś to na poczcie - wtedy dolicz 1-2 dni), czyli jutro będziesz widzieć swoje zamówienie jako "opłacone".

A tak z ciekawości: dlaczego nie mogłeś użyć "szybkiego przelewu"?
Platnosci.pl nie obsługują Twojego banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 21:04, akne napisał:

A tak z ciekawości: dlaczego nie mogłeś użyć "szybkiego przelewu"?
Platnosci.pl nie obsługują Twojego banku?

Gdy składałem zamówienie miałem konto w innym, nieobsługiwanym banku. A gdy już się przeniosłem do obsługiwanego to zapomniałem napisać do Was maila z prośbą o zmianę sposobu płatności. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Czy planujecie mieć w ofercie edycję kolekcjonerską i - co ważniejsze - edycję HERO Infamous 2? Ew. czy wiecie coś (cokolwiek?) na ten temat, jakie są szanse na tę wersję w Polsce itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 13:06, Henrar napisał:

Czy klucze na bonusowe itemki do Dragon Age 2 są jeszcze dostępne, czy już się wyczerpały?

Jeszcze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 12:25, Renzov napisał:

Witam!
Czy planujecie mieć w ofercie edycję kolekcjonerską i - co ważniejsze - edycję HERO Infamous
2? Ew. czy wiecie coś (cokolwiek?) na ten temat, jakie są szanse na tę wersję w Polsce
itd.

Planują i jest duża szansa, że mieć będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 14:47, Lord_Khazadal napisał:

Planują i jest duża szansa, że mieć będą:)

To bardzo dobrze.
Zwykła wersja gry w żadnym razie mnie nie satysfakcjonuje, więc z niecierpliwością czekam na info o edycji HERO.
Mam tylko nadzieję, że wywalczycie jak najlepszą cenę, bo to wydanie bardzo mi się podoba i chętnie bym je zakupił.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 15:07, rtyrtyrty napisał:

Czy jak Shift 2 zostanie wysłany 30 marca to przed pierwszym kwietnia dojdzie? (Odbiór
w punkcie Sferis)


Jest na to bardzo duza szansa. Generalnie wiekszosc zamowien jest gotowych do odbioru na nastepny dzien po wyslaniu towaru. Choc zawsze istnieje ryzyko, ze cos sie sypnie, ale to raczej malo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 20:36, szypek26 napisał:

Od pewnego czasu licznik zamówień na EK Wiedźmina 2 zamiast rosnąć, spada. Ludzie odwołują
zamówienia, czy licznik się zepsuł?

Licznik został poprawiony wczoraj - zliczał tylko zamówienia składane, nie odliczał zamówień anulowanych i niepotwierdzonych. Teraz będzie to uwzględniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 17:48, dracko napisał:

Czy Gram.pl ma zamiar sprzedawać grę MMO TERA??

Jeśli się znajdzie dystrybutor w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to odchodzi trochę od tematu, ale mam pytanie. Czy jeżeli gra została pomyślnie zamówiona to przyjdzie mi jakieś powiadomienie? Ponieważ nie zamawiałem jeszcze nigdy pre-orderów z tego serwisu. Natomiast jeżeli przyjść może dopiero po dotarciu przedmiotu do serwisu, to pozostaje tylko czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../

Jeżeli gra została pomyślnie zamówiona (złożyłeś zamówienie i je potwierdziłeś - przez maila, bądź w zakładce moje zamówienia w Twoim koncie na gram.pl) to dostaniesz maila i sms-a, że zamówienie dotarło do punktu odbioru osobistego i jest gotowe do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 09:05, akne napisał:

> Czy Gram.pl ma zamiar sprzedawać grę MMO TERA??
Jeśli się znajdzie dystrybutor w Polsce :)


Dystrybutorem na Europe jest firma Frogster i na pewno też na Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować