Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

>Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z zakupu i jutro będziesz mógł

Dnia 15.03.2011 o 20:01, akne napisał:

się cieszyć swoją LC.

Już teraz jestem nawet zadowolony, nie wiem, tak po prostu mam ;)
Nie mam gry, a jestem zadowolony z niej... ;)
A tego zamówienia z WWE SvR 2011 nie musisz sprawdzać, to i tak już nie ma znaczenia wielkiego, ważna jest przyjemność z grania, a skoro wyczekałem te 8 miesięcy na AC:BH (+ okres zmartwień z LC), to tamto to jest pikuś w porównaniu do AC:BH ;)
Dlaczego tyle dziękuję? - Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do wszystkiego, a osobom, którym mogę coś zawdzięczać należy się wiele podziękowań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 19:50, bugs14 napisał:

Nr. zamówienia : DL00621058
Gra : WWE SmackDown! vs. RAW 2011 ;)

Nie widzę w nim żadnych nieprawidłowości - 29.10.2010 wjechał towar (piątek), został wysłany w tym samym dniu, ale odebrać mogłeś je dopiero 02.11 we wtorek, bo 01.11 było święto.
Kolega mówi, że ta dostawa była opóźniona, stąd taki długi czas realizacji (gdyby wjechała 27 lu 28, to 28 lub 29 miałbyś grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 12:26, Cierpik182 napisał:

Aniu, jak to będzie z Dungeon Siege III na PC w waszym sklepie? Pojawi się? Bo na razie
są tylko edycje konsolowe :)

pojawi się, jak będę mieć potwierdzoną cenę i wersję językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2011 o 14:12, bugs14 napisał:

Aha, w takim razie dziękuję, chociaż nie musiałaś ;)
Na razie żadnego SMS''a ani żadnego Maila, więc chyba jutro będzie dopiero gra... ;)

Ok, już nie ważne, dostałem i E-Mail, i SMS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już swoją kolekcjonerkę w rękach :D Znaczy już rozpieczętowana i gra zainstalowana. Grać zacznę za godzinkę, bo nie mam teraz czasu, ale to nie ten temat, więc...
Chciałem ostatni raz podziękować za pamięć i chęć pomocy klientom- DZIĘKUJĘ- bez tego nie miałbym pierwszej w życiu kolekcjonerki na biurku...
Co do kuriera- znów mnie nie zastał w domu, ale przyjechał do szkoły... Fajni są nie ma co :)
Więc dziękuję, dziękuję, dziękuję.
Pisałem też, żeby pochwalić się, że mam i przekazać każdemu, że dziś pewnie dostanie :)
Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Mam pytanko: możesz otworzyć Kodeks (tę książeczkę) i sprawdzić, w jakiej wersji językowej jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 08:20, akne napisał:

Super! Mam pytanko: możesz otworzyć Kodeks (tę książeczkę) i sprawdzić, w jakiej wersji
językowej jest?

Domyslam sie ze wszyscy mamy taka sama wersje wiec odpowiem za bugsa;) Moj codex jest po angielsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zmienie trochę temat i zadam pytanie, czy będzie w sklepie gram.pl dostępna edycja kolekcjonerska Mortal Kombat ? w innych sklepach można już składać zamówienia, lecz zaufanie mam tylko do was. Dzięki i czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 08:20, akne napisał:

Super! Mam pytanko: możesz otworzyć Kodeks (tę książeczkę) i sprawdzić, w jakiej wersji
językowej jest?


Kodeks jest w pełni po angielsku + na końcu są atworki ;)
Singleplayer - miodzio, szybka akcja :)
Multiplayer - najgorsze wybieranie serwerów (w sumie szybciej się zaprasza przyjaciół, ale z klanem jutro mamy sparing ;)). Mimo wszystko udało mi się AŻ 2 razy zagrać, ale mogę powiedzieć tylko jedno - wg. mnie najlepsza gra single/multi player :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 15:22, bugs14 napisał:

Kodeks jest w pełni po angielsku + na końcu są atworki ;)

Hmm, jednemu klientowi trafił się Kodeks w wersji francuskiej, mam na mailu skany. Wysłałam to do Ubi, nic mi nie odpisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 13:43, Pawel_F napisał:

Witam, zmienie trochę temat i zadam pytanie, czy będzie w sklepie gram.pl dostępna edycja
kolekcjonerska Mortal Kombat ?

Nie mamy wciąż wiążącej oferty na to wydanie od żadnego dystrybutora, a nie odpalamy pre-orderów w ciemno, jak to czynią niektóre sklepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować