Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2011 o 08:49, Cierpik182 napisał:

Dzięki Ci Aniu :) zrobiłaś mi wspaniały prezent imieninowy :)

Mam nadzieję, że zamówienie dotrze na poniedziałek bez problemów.
To była ostatnia, najostatniejsza sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 19:16, akne napisał:

Miało nie być wersji pudełkowej, wysłałam teraz zapytanie do EA.


Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 19:17, akne napisał:

CIAH

A tak a pro po - masz możliwość podania E-Mail do nich?
Z multiplayerem są same problemy (siedzę w lobby ponad 2 godziny, w grze w sumie siedzę [bez singla] ok. 6 godzin, z czego 30 minut pograłem...).
Albo nie wiesz chociaż, czy to ich wina?
Jeśli w złym dziale to piszę, to daj znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoc Techniczną Ubi zapytaj, namiary są na pudełku.
Ja kontaktuję się z osobami odpowiedzialnymi za handel i marketing, problemy z działaniem gry to domena technicznych, z nimi nie mam kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 14:34, Cierpik182 napisał:

Przesyłka dotarła, wszystko jest w jak najlepszym porządku :) jeszcze raz dziękuje :)

A to ja też się bardzo cieszę :) Miłego weekendem z kolesiem z kapturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie Edycji kolekcjonerskiej Mortal Kombat, w UK jest za 49 funtów ( w przeliczeniu okolo 230 zlotych ), w polskich sklepach kosztuje 350 zlotych a roznica jest tylko taka ze w polsce w sklad wchodzi steel book, i on niby kosztuje ponad 100 zlotych ? o co tutaj chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 18:00, Pawel_F napisał:

Odnosnie Edycji kolekcjonerskiej Mortal Kombat, w UK jest za 49 funtów ( w przeliczeniu
okolo 230 zlotych ), w polskich sklepach kosztuje 350 zlotych a roznica jest tylko taka
ze w polsce w sklad wchodzi steel book, i on niby kosztuje ponad 100 zlotych ? o co tutaj
chodzi


Marża, marża i jeszcze raz marża. polskie sklepy chcą sobie zarobić i tyle. Więc widać, że lepiej zamówić za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 18:00, Pawel_F napisał:

Odnosnie Edycji kolekcjonerskiej Mortal Kombat, w UK jest za 49 funtów ( w przeliczeniu
okolo 230 zlotych ), w polskich sklepach kosztuje 350 zlotych a roznica jest tylko taka
ze w polsce w sklad wchodzi steel book, i on niby kosztuje ponad 100 zlotych ? o co tutaj
chodzi


W Polsce dochodzi clo + podatek + marza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czemu klucz on-line kosztuje tylko 5 zł mniej niż wersja pudełkowa przecież odchodzi pudło tłoczenie cd/dvd i praca pracownika który pakuje i wysyła grę do zamawiającego nie chcecie chyba mi wmówic że to wszystko kosztuje tylko 5zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 23:52, Carter napisał:

Ja mam pytanie czemu klucz on-line kosztuje tylko 5 zł mniej niż wersja pudełkowa przecież
odchodzi pudło tłoczenie cd/dvd i praca pracownika który pakuje i wysyła grę do zamawiającego
nie chcecie chyba mi wmówic że to wszystko kosztuje tylko 5zł


Nie wiem o jakim konkretnie produkcie mowisz, ale czesto jest tak, ze klucze sa recznie przepisywane z pudelek, zdrapek etc. i recznie wprowadzane do systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 03:47, Wojman napisał:

Nie wiem o jakim konkretnie produkcie mowisz, ale czesto jest tak, ze klucze sa recznie
przepisywane z pudelek, zdrapek etc. i recznie wprowadzane do systemu.


OK takie tłumaczenie mogę uznac a chodzi o DOW R w promocji pudełko 69.9 a on line 64.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 22:32, Wojman napisał:

W Polsce dochodzi clo + podatek + marza.

Jakie cło? Przecież na terenie UE je zunifikowano. Róznica to co najwyżej kilka % na vacie i marża.
<edit>
Nie wspominając, że większe sklepy naliczają 23% vatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 15:04, logray napisał:

Jakie cło? Przecież na terenie UE je zunifikowano. Róznica to co najwyżej kilka % na
vacie i marża.


Wytlumacz to urzednikom z urzedu celnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 09:40, Carter napisał:

> Nie wiem o jakim konkretnie produkcie mowisz, ale czesto jest tak, ze klucze sa
recznie
> przepisywane z pudelek, zdrapek etc. i recznie wprowadzane do systemu.

OK takie tłumaczenie mogę uznac a chodzi o DOW R w promocji pudełko 69.9 a on line 64.9


W przypadku Retribution po prostu rozpakowuję normalny produkt pudełkowy i wprowadzam sam klucz do bazy, więc różnica w cenie jest niewielka - symboliczna, odliczam z marży koszt opakowania i pakowania. Gdybyśmy mogli kupować same klucze od wydawcy, to różnica w cenie byłaby większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 17:30, Wojman napisał:

Wytlumacz to urzednikom z urzedu celnego. :)

Chyba padłeś ofiarą pułapki sklep w UK wysyłka z poza UE. Moje wyrazy współczucia. Cło + vat to niezbyt miła niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mam pytanie odnośnie gry "Crysis 2", grę zamówiłem i opłaciłem kilka dni temu i w statusie mam że oczekuje na wysyłkę 24.03.2011. tymczasem na stronie: http://www.gram.pl/sk7_9QPkHO8_Crysis_2_Edycja_Limitowana.html
widnieje że gra jest już dostępna i można ją zakupić ??? czy to znaczy że wysyłka będzie wcześniej niż planowano czy to jakąś zmyłką lub błąd na stronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować