Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2011 o 22:02, Carter napisał:

Kiedy ruszy pre-order na Zmierzch Samurajów Total War premiera w marcu (na diablo 3
jest a premiera to nikt nie wie kiedy-przepraszam za sarkazm)

Pre-order na Diablo 3 to inna historia - wszystkie sklepy w ciemno go odpaliły :)
Z dodatkiem do Shoguna 2 wolę poczekać na informację o cenie i dacie wydania z CD Projekt. Bo to jednak dodatek, a nie samodzielna gra, w przypadku Diablo 3 można się spodziewać wysokiej ceny, a w przypadku tego dodatku pewnie będzie oscylować między 49 a 89, a to duża różnica. (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2011 o 16:48, akne napisał:

Bo to jednak dodatek, a nie samodzielna gra, w przypadku Diablo 3 można się spodziewać
wysokiej ceny, a w przypadku tego dodatku pewnie będzie oscylować między 49 a 89, a to
duża różnica. (...)

Z tego co jest napisane na oficjalnej stronie i na steam jest to stand alone czyli coś jak Napoleon TW Co nie zmienia nic ,że czekam z niecierpliwością .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 19:06, Battlefist napisał:

Hmmm...
Moj list przewozowy do SWTORa do trackingu paczki nie dziala. Czemu?

Bo jeszcze nie ma tego numerka w systemie firmy przewozowej.
Paczki ze SWTOR dotrą do sortowni dziś w nocy i dopiero koło 8:00 będzie widać w trackingu, co się dzieje z paczką.

Dnia 12.12.2011 o 19:06, Battlefist napisał:

I czemu DB Schenker dostarcza moja przesylke a nie UPS? Znow same problemy. :P

Niektóre regiony obsługuje Schenker, niektóre UPS - taki podział wprowadziło centrum logistyczne Action, które obsługuje wysyłkę naszych zamówień i nie mamy wpływu na to, jakim kurierem są dostarczane paczki.
Z góry uprzedzam, że już się zaczął gorący okres dla firm kurierskich, więc nie panikujcie o 17:00, że paczki jeszcze nie ma, kurier może nawet o 19:00 do Was zawitać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 19:00, Harrolfo napisał:

Witam,
Czy za powiadomienia SMS-em o stanie realizacji kurierem/terminie doręczenia za zamówienia
w sklepie gramu coś się płaci?

Nic się nie płaci, bo nie świadczymy takich usług :) Chyba że to jakieś novum ze strony firmy kurierskiej, ale nic mi na ten temat nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 19:46, Harrolfo napisał:

No na stronie kurierskiej właśnie coś takiego jest, ale nie wiem czy płatne ;)

A cholera wie, ale zapytam się jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2011 o 21:51, Battlefist napisał:

Karty prepaid do SWTORa beda dostepne on-line 14.12 / 15.12 na 100%?

Będą dostępne 13.12.2011 od 10:00, jak je zdrapię i wklepię :) Mam już je w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 21:19, Vantor_Zorin napisał:

Czemu moje zamówienie na EK SWTOR ma status: Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie
do wysyłki
Przewidywana data dostawy: 13.12.2011 - 14.12.2011?

Znaczy, ze lada moment wyjedzie albo cos sie nie zaktualizowalo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2011 o 19:50, akne napisał:

> No na stronie kurierskiej właśnie coś takiego jest, ale nie wiem czy płatne ;)
A cholera wie, ale zapytam się jutro :)

Co prawda od 4:48 mam przesyłkę w doręczeniu (była w miejscowości oddalonej ode mnie o +- godzinę), więc powinienem dziś otrzymać, ale chętnie się dowiem na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy na gramie będzie EK Max Payne 3, ponieważ zawsze kupuje gry u was i nie chciałbym kupować ich za granicą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Czy będą jakieś promocje na gry od powiedzmy następnego tygodnia do końca świąt lub do końca roku? Czy też promocja EA jest jedyną świąteczną promocją na gramie?

No i mam jeszcze pytanie o kod darmowej dostawy. Dotyczy on również zamówień z odbiorem osobistym w Sferis, czy tylko kurierów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 11:06, dudi92 napisał:

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć czy na gramie będzie EK Max Payne 3, ponieważ zawsze kupuje
gry u was i nie chciałbym kupować ich za granicą. Pozdrawiam

Daleki horyzont, Cenega pewnie wiedzieć coś będzie w okolicach końca stycznia, więc zaglądaj do nas i czytaj newsletter sklepowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2011 o 12:22, Heartbreaker napisał:

Czy będą jakieś promocje na gry od powiedzmy następnego tygodnia do końca świąt lub do
końca roku? Czy też promocja EA jest jedyną świąteczną promocją na gramie?


Od czwartku (może od jutra popołudniu), startujemy z fajną promocją od Cenegi, specjalnie dla nas, a od piątku z drugą.
Po świętach (27.12) zaczną się już różne wyprzedaże, które ruszą pełną parą koło 04.01.2012.
Zaglądaj do nas, do sklepu - najciekawsze promocje i okazje promujemy w sekcji "Super oferty" (te duże grafiki na środku strony startowej sklepu), w linkach po lewej ("Oferta dla Ciebie") i w sekcji "Wyprzedaż" - dół lewej kolumny.

Dnia 13.12.2011 o 12:22, Heartbreaker napisał:

No i mam jeszcze pytanie o kod darmowej dostawy. Dotyczy on również zamówień z odbiorem
osobistym w Sferis, czy tylko kurierów?

Kod na darmową wysyłkę w ramach akcji "Dlaczego gram.pl" był ważny bodajże do 10.12.2011 i obejmował wszystkie formy dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 19:34, Vantor_Zorin napisał:

Witam chciałem podziękować całej ekipe własnie przyszła moja EK SWTOR+prepaid ,po raz
kolejny mnie nie zawiedliście. Jesteście najlepsi!

Nawet nie wiesz, jak się cieszę! Cholera, wzruszyłam się.
Ogromny wysiłek ekipy grama i ogromny wysiłek magazynu w tym gorącym okresie nie poszedł na marne.
Dzięki takim postom wierzę, że to co robimy, ma sens i warto wypruwać sobie żyły dla innych graczy (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować