Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam. Mam zapytanie odnośnie dodatku "Dragonborn" do gry Skyrim. (Nie Legendary Edition. Tylko sam dodatek). Czy będzie on dostępny w najbliższym czasie? Jeśli tak to kiedy? Za odpowiedź z góry dziękuję.

//EDIT.

Dobra łapie. Nie uzyskam tu odpowiedzi. Nie przeczytałem wyższych wiadomości przed dodaniem posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 17:07, Wicon napisał:

Dobra łapie. Nie uzyskam tu odpowiedzi. Nie przeczytałem wyższych wiadomości przed dodaniem
posta.

Jest nowa opiekunka tego konsulatu. Na pewno wkrótce zacznie odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 13:47, Lucas_the_Great napisał:

Jest nowa opiekunka tego konsulatu. Na pewno wkrótce zacznie odpowiadać.


No co by nie mówić, ale obsługa ostatnimi czasy poleciała w gram.pl na pysk i to tak z 10 piętra.
Akne odeszła i nagle ludzie nie dostają odpowiedzi na pytania, DOK milczy, na forum konsuli się nie uświadczy...
Co się z Wami stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 13:47, Lucas_the_Great napisał:

Jest nowa opiekunka tego konsulatu. Na pewno wkrótce zacznie odpowiadać.


;( Chlip... Powinniście zamknąć ten temat i stworzyć nowy. Przez ponad 500 stron na forum ten temat prowadziła Akne, a wy tak nagle zmieniliście nazwę tematu, jakby ona była jakąś niechcianą osobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2013 o 19:21, Piotrbov napisał:

;( Chlip... Powinniście zamknąć ten temat i stworzyć nowy. Przez ponad 500 stron na forum
ten temat prowadziła Akne, a wy tak nagle zmieniliście nazwę tematu, jakby ona była jakąś
niechcianą osobą...

Po drodze był Johny Bravo. Akne zaś to kawał historii, choć jak zaczynałem działać w gramie, to jeszcze jej w ekipie nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy wiadomo kiedy w gram.pl będzie dostępna do kupienia wersja pudełkowa gry Castlevania Lords of Shadow 2 na PC? W sklepie na U już jest, ale wolał bym kupić u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 11:36, Phobos_s napisał:

Sam też usiłuję to zamówić ale kiedy próbuję złożyć zamówienie mając tylko i wyłącznie Diablo III: Reaper of Souls - Edycja Kolekcjonerska (1 egzemplarz) w koszyku pojawia się okno z informacją:

Produkt, który chciałeś dodać do koszyka jest niedostępny:

Przepraszamy, ale nie możesz dodać do koszyka produktu Diablo III: Reaper of Souls - Edycja Kolekcjonerska, gdyż Twój koszyk zawiera produkt niedostępny razem z pre-orderem.
Wybierz, co mamy dalej zrobić:

usuń poprzenio umieszczone w koszyku produkty (Diablo III: Reaper of Souls - Edycja Kolekcjonerska) i dodaj produkt Diablo III: Reaper of Souls - Edycja Kolekcjonerska
nie dodawaj produktu Diablo III: Reaper of Souls - Edycja Kolekcjonerska - pozostaw poprzenio umieszczone w koszyku produkty (Diablo III: Reaper of Souls - Edycja Kolekcjonerska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 12:43, Karharot napisał:

//ciach


Wow... to jakiś bug musi być. System się zapętlił ;)
Raczej do tech supportu trzeba zgłosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo.
Do tego sądząc po aktywności w tym temacie lepiej próbować sił wysyłając maila do boku. Choć po ostatnich opiniach użytkowników też mam małe nadzieje...
Szkoda bo cena ek na gram.pl jest super.

EDIT: Oraz zablokowana jest opcja płatności przy odbiorze... jest szara. Teraz mi to nie przeszkadza, ale zawsze wolę jednak płacić przy odbiorze. Zwłaszcza, ze zamawiam do sferisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 12:55, Sipso napisał:

EDIT: Oraz zablokowana jest opcja płatności przy odbiorze... jest szara. Teraz mi to nie przeszkadza, ale zawsze wolę jednak płacić przy odbiorze. Zwłaszcza, ze zamawiam do sferisu.

Chyba już działa bo udało mi się złożyć to zamówienie i do tego wybierając opcję płatności przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy próbuje potwierdzić moje zamówinie na Diablo III: Reaper of Souls - Edycja Kolekcjonerska dostaje taki oto komunikat "Twoje zamówienie nie może zostać potwierdzone ponieważ jeden z produktów jest niedostępny.". Zwykle nie było problemów z potwierdzeniem pre-orderu. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem maila z odpowiedzią:

Witam,

Wkradł się błąd techniczny. Właśnie nasz zespół IT własnie pracuje nad jego
likwidacją.

Za niedogodności bardzo przepraszamy.

Pozdrawiam

Czyli za jakiś czas, pewnie po weekendzie, będzie można normalnie Diablo zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2014 o 23:17, igor1_2_3 napisał:

Gdy próbuje potwierdzić moje zamówinie na Diablo III: Reaper of Souls - Edycja Kolekcjonerska
dostaje taki oto komunikat "Twoje zamówienie nie może zostać potwierdzone ponieważ jeden
z produktów jest niedostępny.". Zwykle nie było problemów z potwierdzeniem pre-orderu.
Co robić?


A maila ze sklepu czytał?
Jest tam taka informacja: "Informację z prośbą o potwierdzenie zamówienia wyślemy Ci na 7 dni przed planowanym terminem jego wysyłki. Przewidywany termin realizacji to 24. marca 2014."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie również nie działa opcja płatności przy odbiorze (ale tylko, jeśli produkt ma został dostarczony do punktu odbioru, przy odbiorze osobistym wszystko jest w porządku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 Reaper of Souls EK nadal nie da się zamówić. Inne produkty bez problemu dodają się do koszyka. Pisałem już drugiego maila do gram.pl, nie ma odpowiedzi. Od pierwszego maila i zapewnień, że nad tym pracują mija już ponad tydzień.
Co się stało ze starym dobrym sklepem gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować