Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2008 o 22:29, gamur napisał:

Witam.
Sprawa dotyczy zakupu Pre-Order. Nie oczekuję odpowiedzi na ten post, bo z góry wiem
jaka ona będzie, ale muszę komuś wylać swoje żale. Trzecie moje podejście do zkupu gry
w tym trybie i trzecia porażka. Dziś tj. 10 pażdziernika była premiera Sacred 2 Fallen
Angel, gra którą zamówiłem miesiąc temu, w niedzielę 5 paździenika zrobiony przelew i
dziś zamiast grać piszę tego posta. Wkurzony jestem na maxa, bo gdybym nie zamówił zamówił
pre-order lub chociaż nie zapłacił, to bym już dzisiaj grał a tak zamiast cieszyć się
grą w dniu premiery jestem zmuszony dalej czekać. Podobno gra została wysłana w czwartek
tj. 09 pażdziernika czyli dzień przed premierą, zatem jak dobrze pójdzie, przesyłki
mogę spodziewać się we wtorek, czyli 4 dni po premierze. Gwoli wyjaśnienia byłem dziś
w Empiku i gra jest dostępna w promocji za 90 zł, czyli za zaoszczędzone w Waszym sklepie
2zł 20gr będę się mógł "cieszyć" grą kilka dni później niż ci co nie zakupili jej przed
premierą a po prostu poszli do NORMALNEGO sklepu po grę. Wasza dbałość o klienta jest
wręcz powalająca, na ale powiadają do trzech razy sztuka w tym wypadku po trzech spalonych
podejściach czwartego już nie będzie. Następnym razem zrobię tak jak Ci co już dzisiaj
grają w Fallen Angel, poczekam do dnia premiery i pójdę normalnie kupić grę w sklepie.
Pozdrawiam i życzę sklepowi gram dalszych sukcesów, acz bez mojego skronego udziału.


Na karcie tego produktu widniała informacja o planowanym terminie wysyłki - 10 października 2008.
Wysyłka nastąpiła dzień wcześniej - 9 października 2008, bo towar dostaliśmy poprzedniego dnia wieczorem.

Mnóstwo osób uważa, że "pre-order" vel zamówienie przedpremierowe oznacza, że otrzyma się grę przed premierą. Nie zawsze tak jest, bo to zależy od terminu dostawy gier do naszego magazynu (zwykle 1-2 dni przed premierą), a już na pewno nie w przypadku wybrania wysyłki pocztą.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 18:03, paweldomar1 napisał:

Witam. Czy w sklepie gram.pl będzie może pre-order LittleBigPlanet, bądź w ogóle możliwość
zakupienia tej gry? Oczywiście na PS3, bo innej nie ma;)

Na razie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie tyczy się zwykłej wersji dodatku do gry World of Warcraft - Wrath of The Lich King ale nie jestem pewien czy ktoś tutaj jest w stanie mi na nie odpowiedzieć.
Pytanie brzmi: Czy kupując wersje podstawową WoTLK mogę liczyć na darmowy miesiąc gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 19:19, kLaUZeR90 napisał:

Pytanie brzmi: Czy kupując wersje podstawową WoTLK mogę liczyć na darmowy miesiąc gry

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:55, Kalejdoskop86 napisał:

Kiedy będzie wznowienie w sklepie gram.pl gry The Elder Scrolls IV: Oblivion ?

Czekamy na dostawę, w tym lub w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 14:25, akne napisał:

> Kiedy będzie wznowienie w sklepie gram.pl gry The Elder Scrolls IV: Oblivion ?
Czekamy na dostawę, w tym lub w przyszłym tygodniu.

Acha, dzięki za szybką odpowiedź. :)

I jeszcze jedno pytanie: jest szansa, że w sklepie gram.pl będzie można kupić grę Two Worlds? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 14:33, Kalejdoskop86 napisał:

I jeszcze jedno pytanie: jest szansa, że w sklepie gram.pl będzie można kupić grę Two
Worlds? :>

Jeśli będzie jakieś wznowienie, to pewnie tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 16:31, akne napisał:

> .........


Podobno jest promocja ze do kzdej zakupionej gry z extra klasyki w preodrerze dajecie smycz. otoz mam zamiar kupic 5x ten sam tytul w jednej paczce i mam pytanie czy dostane 5 smyczek czy tylko 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 19:06, aghadnis napisał:

> > .........

Podobno jest promocja ze do kzdej zakupionej gry z extra klasyki w preodrerze dajecie
smycz. otoz mam zamiar kupic 5x ten sam tytul w jednej paczce i mam pytanie czy dostane
5 smyczek czy tylko 1?


Do każdego egzemplarza gier z najbliższego rzutu XK dodajemy, więc dostaniesz 5 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 09:18, akne napisał:

> > > .........
>
> Podobno jest promocja ze do kzdej zakupionej gry z extra klasyki w preodrerze dajecie

> smycz. otoz mam zamiar kupic 5x ten sam tytul w jednej paczce i mam pytanie czy
dostane
> 5 smyczek czy tylko 1?

Do każdego egzemplarza gier z najbliższego rzutu XK dodajemy, więc dostaniesz 5 szt.


a mozna wiedziec kiedy jest premiera unreala i dark messiaha? Bo tam widnieje tylko data październik bez konkretnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O a jak już jesteśmy przy wPLN, to ja mam też pytanie, planujecie kiedykolwiek umożliwić kupowanie gier za wPLN, ale w całości? Nie wiem jakaś promocja, czy coś, żeby można było kupić coś bardziej "użytecznego" niż plakat WOW :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kurier DPD jest szybszy od sklepu?
Pytam, poniewaz zrobilem 2x preorder PES 2009: jeden kurierem, drugi odbior osobisty.
Ku mojemu zaskoczeniu dzisiaj rano zawitala do mnie przesylka z gra.
Ku mojemu jeszcze wiekszemu zaskoczeniu sklep milczy.
Sadzilem, ze w sklepie gra bedzie dostepna szybciej lub rownoczesnie z wysylka.
Rozumiem, ze jak chce dostac zamowiony towar jak najszybciej to lepiej wybrac kuriera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa,że w najbliższym czasie w serii extra klasyka wyjdzie Medieval 2?

I czy cena TW: Temtation przekroczy 100 zł. Jak myślisz? Może coś wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Kolega (i ja też) zamówił (z mojego konta) kilka gier Extra Klasyka pre-order''em. Problem polega na tym, że mieszka w wiosce, gdzie nie ma nazwy ulicy. Jeśli w nazwie ulicy jest wpisana nazwa miejscowości (w nazwie miejscowości także) to nie będzie problemów z wysyłką/dostawą (kurier)?
Czy jest szansa, że te gry - Baldur''s Gate, Icewind Dale, DMoM&M- kurier przyniesie przed 25 października (tak żebym na weekend miał w co grać)?
Z góry dziękuję z odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie: dlaczego pliki z gram.pl się tak wolno ściągają? Chciałem ściągnąć demo Lego: Star Wars II, ale nie mogę, bo za wolno to idzie! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie winne są albo gramowe serwery albo twój dostawca internetowy. Jeśli masz szybkiego neta wina leży w czymś innym. Jeśli masz słabsze łącze lepiej ściągać z innych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 22:01, KŁEJK napisał:

Generalnie winne są albo gramowe serwery albo twój dostawca internetowy. Jeśli masz szybkiego
neta wina leży w czymś innym. Jeśli masz słabsze łącze lepiej ściągać z innych stron.

No mam szybkiego neta i - jako fan klocków Lego i Star Wars - zamierzam kupić grę Lego: Star Wars, tylko nie wiem, czy mi by poszła na rozdzielczości 1600x1200. I czy również na Viście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do rozdziałki to nie powinno być problemów. Co do Visty - sprawdź opis gry na jakiejś porządnej stronie. Albo rusz tyłek do Empiku czy MM i sprawdź info na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować