Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam
Kupiłem Battlefield: Bad Company 2 - Edycja Limitowana + 1 miesiąc Live GOLD. Gra dotarła, jest fajnie, jednak nie mogę znaleźć kodu na konto gold na Xbox Live. Czyżbym coś przeoczył? ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 19:12, Hoot100 napisał:

Witam
Kupiłem Battlefield: Bad Company 2 - Edycja Limitowana + 1 miesiąc Live GOLD. Gra dotarła,
jest fajnie, jednak nie mogę znaleźć kodu na konto gold na Xbox Live. Czyżbym coś przeoczył?
;) pozdrawiam.

Kod wyślemy mailem jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Musiałem dziś anulować (kłopoty prywatne) przesyłkę z Assassin''s Creed 2, i zamówienie z grą ma status "anulowane (na prośbę klienta) ", natomiast ta "osobna" przesyłka koszulki jest dalej "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana ".
Nie chciałbym udawać pieniędzy (z powodu tych kłopotów), więc czy do jutra nie było by w "Moje Zamówienia" tych zamówień?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 21:32, bugs14 napisał:

Witam.
Musiałem dziś anulować (kłopoty prywatne) przesyłkę z Assassin''s Creed 2, i zamówienie
z grą ma status "anulowane (na prośbę klienta) ", natomiast ta "osobna" przesyłka koszulki
jest dalej "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana ".
Nie chciałbym udawać pieniędzy (z powodu tych kłopotów), więc czy do jutra nie było by
w "Moje Zamówienia" tych zamówień?
Pozdrawiam.

No problem, koszulka wyszłaby wtedy, gdy zamówienie na AC 2 byłoby opłacone, więc nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 22:37, akne napisał:

> Witam.
> Musiałem dziś anulować (kłopoty prywatne) przesyłkę z Assassin''s Creed 2, i zamówienie

> z grą ma status "anulowane (na prośbę klienta) ", natomiast ta "osobna" przesyłka
koszulki
> jest dalej "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana ".
> Nie chciałbym udawać pieniędzy (z powodu tych kłopotów), więc czy do jutra nie było
by
> w "Moje Zamówienia" tych zamówień?
> Pozdrawiam.
No problem, koszulka wyszłaby wtedy, gdy zamówienie na AC 2 byłoby opłacone, więc nie
wyjdzie.


Ok, dziękuję za informację i przepraszam za wszystkie kłopoty, tak po prostu wyszło...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie AC2, czy jeżeli zamówiłem grę w preorderze to dojdzie do mnie w piątek 5 marca?(odbiór osobisty w salonie sferis)
Bo w zamówieniu mam informacje o tym że produkt gotowy do wysyłki 5.03...

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy macie zamiar zacząć rozsyłać kolektorkę FF XIII (PS3) i zwykłe wydanie? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś łaskawie wytłumaczyć dlaczego *cenzura* na moim zamowieniu, ze stycznia, opłaconym tydzień temu, gdzie powinienem dostać je dzisiaj zrobiła się przewidywana dostawa 17-18.03.2010?? dlaczego muszę czekać na produkt dostępny już w sumie wszędzie jeszcze prawie 3 tygodnie?

(w domyśle Assassin's Creed 2 z koszulką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się czuję oszukany z powodu AC2. Spodziewałem się dostawy (jak to pre order) dzień przed. Nie przyszło. Dobra. Będzie w dzień premiery. Piątek. Nie ma. Co w związku z tym? Czy w piątek w końcu dostanę (wyczekiwaną od listopada) grę?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 18:19, Osa1 napisał:

Też się czuję oszukany z powodu AC2. Spodziewałem się dostawy (jak to pre order) dzień
przed. Nie przyszło. Dobra. Będzie w dzień premiery. Piątek. Nie ma. Co w związku z tym?
Czy w piątek w końcu dostanę (wyczekiwaną od listopada) grę?

Pozdrawiam


Sory miało być czwartek to z nerwów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 15:07, niko2222 napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie AC2, czy jeżeli zamówiłem grę w preorderze to dojdzie do
mnie w piątek 5 marca?(odbiór osobisty w salonie sferis)
Bo w zamówieniu mam informacje o tym że produkt gotowy do wysyłki 5.03...

Assasin''s Creed II na PC dojechał do naszego magazynu dziś o 14:00, zamówienia są pakowane - wysyłka dziś z dostawą na jutro.
Dojechał tak późno, bo późno dotarł do dystrybutora, od którego go kupujemy. Normalnie byśmy go mieli dopiero jutro, ale załatwiliśmy własny transport i odebraliśmy sami towar dziś, żebyście dostali grę w dniu premiery czyli jutro.

Na terminy dostaw towaru od naszych dostawców nie mamy wpływu, a premiery wysyłamy w dniu dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 18:10, wubeikk napisał:

Mógłby mi ktoś łaskawie wytłumaczyć dlaczego *cenzura* na moim zamowieniu, ze stycznia,
opłaconym tydzień temu, gdzie powinienem dostać je dzisiaj zrobiła się przewidywana dostawa
17-18.03.2010?? dlaczego muszę czekać na produkt dostępny już w sumie wszędzie jeszcze
prawie 3 tygodnie?

(w domyśle Assassin''s Creed 2 z koszulką)


Dostaliśmy mniej koszulek niż zamawialiśmy, więc nie wszyscy dostaną grę z koszulką w jednej przesyłce.
Ci, dla których nie wystarczy koszulek z pierwszej dostawy, dostaną jutro tylko grę, a koszulki w przyszłym tygodniu, jak tylko dojedzie do nas druga dostawa koszulek.
W przypadku tych osób rozdzieliliśmy zamówienie na grę z koszulką na dwa - jedno na grę, drugie na koszulkę.
I poinformowaliśmy te osoby o tym fakcie mailowo - sprawdź może folder ze spamem, ten mail mógł tam trafić.
Twoje zamówienie z grą zostanie dziś wysłane, ma już nadany numer przewozowy, a koszulkę dostaniesz w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 18:19, Osa1 napisał:

Też się czuję oszukany z powodu AC2. Spodziewałem się dostawy (jak to pre order) dzień
przed. Nie przyszło. Dobra. Będzie w dzień premiery. Piątek. Nie ma. Co w związku z tym?
Czy w piątek w końcu dostanę (wyczekiwaną od listopada) grę?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=2952

Na karcie produktu była data wysyłki 04.03.2010, czyli dzień przed premierą.
Wysyłkę 2 dni przed premierą możemy prawie zagwarantować tylko w przypadku gier CD Projektu i Electronic Arts, bo od nich dostawy zwykle wjeżdżają wcześnie.
Nie oszukujemy klientów, podajemy realne terminy wysyłki. Ale jak napisałam w w/w poście - termin dostawy zależy od naszego dostawcy, nie mamy na niego wpływu. Stajemy na rzęsach, żeby grę wysłać w dniu dostawy.
AC II kosztował mnie sporo nerwów i sporo inwektyw rzuconych w kosmos, ale taką mam pracę, że non stop coś się zmienia, przesuwa itp. Specyfika branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 17:50, Lex napisał:

Kiedy macie zamiar zacząć rozsyłać kolektorkę FF XIII (PS3) i zwykłe wydanie?
Dzięki za odpowiedź.

Planowana data wysyłki umieszczona na karcie produktu w naszym sklepie to 09.03.2010. Jeśli towar wjedzie wcześniej ,to wyślemy go wcześniej = w dniu dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ultima dzisiaj wyslala FFXIII ludziom, ktorzy zlozyli pre-ordery. Skoro konkurencja mogla zrobic to juz dzisiaj, dlaczego gram bedzie zwlekac az do 9 marca? W teorii powinniscie zaopatrywac sie u tego samego zrodla (u Cenegi?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować Tobie i całej ekipie gram.pl za trud w wysyłce ACII aby gracze otrzymali swoje paczki przed weekendem :). Jak tylko jutro dotrze to będzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 20:24, Strider napisał:

Ultima dzisiaj wyslala FFXIII ludziom, ktorzy zlozyli pre-ordery. Skoro konkurencja mogla
zrobic to juz dzisiaj, dlaczego gram bedzie zwlekac az do 9 marca? W teorii powinniscie
zaopatrywac sie u tego samego zrodla (u Cenegi?).


Witam,

Gram będzie wysyłał grę 8 marca (w poniedziałek) dzięki czemu gra będzie u Naszych klientów na 9 marca, czyli dzień premiery.

Co do wspomnianego sklepu internetowego to gwarantuję, że gdyby mieli towar od Polskiego dystrybutora gry Cenega Polska, to wysyłaliby ją 8 marca.

Mam nadzieję, że nie zdradzając tajników rodzimych sklepów internetowych, co nieco rozjaśniłem obraz sytuacji.

Życzę miłego i spokojnego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować