Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

To może chociaż ktoś mi odpowie na to:
1.Kto jest odpowiedzialny za wysyłanie e-maila z kodem podawanym przy odbiorze paczki?
2.Jeśli gram, to robi to wtedy gdy dostanie potwierdzenie z punktu odbioru, czy może od kuriera?
3.Jest możliwość dostania takiego e-maila w weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 15:07, MortalPL napisał:

To jest automatyczny system, tego nikt nie robi ręcznie: http://go24.com.pl/


Czyli, mój problem może być spowodowany przez pracowników punktu odbioru? Może wystarczy do nich zadzwonić i podpytać? To tak działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 15:00, Oloninho napisał:

Wieśka już mam. Ale w moim zamówieniu z nim, gdy naciskam "Kliknij aby pobrać kod(y)
do tego produktu." i pobieram to, w notatniku jest napisane "nie znaleziono kodu". Co
jest?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=7302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)
Do Mnie nic na Maila nie doszło, oraz nikt nie wysłał SMS''a.
A w zamówieniu nic nie pisze że zostało dostarczone do punktu odbioru osobistego.
Teraz tylko potrzebowałbym od "Akne" odpowiedzi na te pytania:
1.Jeżeli dojdzie 16.05.2011r. to zgodnie z zapisem mam 5 dni na odbiór , tzn. 5 dni roboczych (Czyli czas do 23.05.2011r, licząc tylko dni od poniedziałku do piątku), czy też 5 dni czyli od 16.05.2011 - 21.05.2011r (czyli do soboty).
2.Czy w nagłych przypadkach dałoby się wydłużyć nieco ten termin np. z 5 dni na 10dni? Czy też bez względnie nic się nie da zrobić? Bo akurat mam pewien problem.

Byłem też w punkcie odbioru w między czasie (jak się okazało, paczka już tam jest, mimo iż nie otrzymałem E-mail''a i SMS''a , a numer mam podany w Profilu) , ale nie było właściciela, a musiałbym wydłużyć termin odbioru paczki np. do 24.05.2011r. Naprawdę mam ważny powód. Na dodatek, jak na złość nie będzie Mnie w mieście w PON i WT , więc nie będę mógł iść osobiście w te dni do sklepu, by porozmawiać z właścicielem. Mam nadzieję że da się jakoś przedłużenie załatwić.
PoZdRaWiAm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, kilka dni temu zamówiłem grę Brink + bonus dlc w preorderze. Gra doszła w dniu premiery i działa bez problemu.
Mój problem polega na tym, że nie otrzymałem klucza do DLC, nie ma go w pódełku, ani na instrukcji. Próbowałem ''pobrać klucz do tego produktu'' ze strony zamówienia, ale w pliku key.txt jest napisane ''nie znaleziono kodu''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 18:20, Yukie napisał:

Witam, kilka dni temu zamówiłem grę Brink + bonus dlc w preorderze. Gra doszła w dniu
premiery i działa bez problemu.
Mój problem polega na tym, że nie otrzymałem klucza do DLC, nie ma go w pódełku, ani
na instrukcji. Próbowałem ''pobrać klucz do tego produktu'' ze strony zamówienia, ale
w pliku key.txt jest napisane ''nie znaleziono kodu''.


meh, pudełku*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oczekuje na odbiór w punkcie odbioru osobistego" czy to oznacza, że paczka jest do odebrania? Bo pan w punkcie odbioru powiedział mi, że nie potrafię czytać i paczki jeszcze u nich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 19:00, sdaniel napisał:

"Oczekuje na odbiór w punkcie odbioru osobistego" czy to oznacza, że paczka jest do odebrania?
Bo pan w punkcie odbioru powiedział mi, że nie potrafię czytać i paczki jeszcze u nich
nie ma.


Tak, to właśnie o to chodzi. Twoja przesyłka jest już tam gdzie zamawiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno pytanie. Nie macie większych kartonów? :p
A tak na serio, dlaczego gra o wymiarach kartki A6 jest wysyłana w... 30-40 razy większym kartonie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 00:20, Sigu napisał:

Mam tylko jedno pytanie. Nie macie większych kartonów? :p
A tak na serio, dlaczego gra o wymiarach kartki A6 jest wysyłana w... 30-40 razy większym
kartonie? :p


Bo mają tylko jeden standard kartonów na wszystkie przesyłki z magazynu Actionu, było o tym na filmiku z tego magazynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zamówiłem edycję kolekcjonerską lecz nie widzę żadnego kodu DLC do kupca, gdzie on jest i jak go aktywować? Takie samo pytanie dotyczy się kodu na odwrocie instrukcji z pudełka od gry, sa 2 kody, który służy do aktywacji gry przy uruchomieniu a do czego służy ten drugi kod?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 10:23, Satanistic napisał:

Witam!


Odpowiedż na to samo pytanie po raz milion któryś: sprawdż w swoich zamówieniach, powinien tam być plik z kodami. Jeżeli miałeś opcję zapłaty za pobraniem lub w punkcie odbioru osobistego to kody będą po zaksięgowaniu wpłaty. Na przyszłość polecam najpierw przeczytać faq powinneś tam znależć odpowiedż na większość pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 10:36, Meketh napisał:

> Witam!

Odpowiedż na to samo pytanie po raz milion któryś: sprawdż w swoich zamówieniach, powinien
tam być plik z kodami. Jeżeli miałeś opcję zapłaty za pobraniem lub w punkcie odbioru
osobistego to kody będą po zaksięgowaniu wpłaty. Na przyszłość polecam najpierw przeczytać
faq powinneś tam znależć odpowiedż na większość pytań.


Tu rodzi się problem bo nie aktywowałem gry poprzez konto Satanistic ale bez logowania się złożyłem zamówienie i mam tutaj puste zamówienia, nie wiem w jaki sposób teraz sprawdzić tamto zamówienie. Mam numer zamówienia, może trzeba gdzieś go wpisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 10:23, Satanistic napisał:

Witam!

Zamówiłem edycję kolekcjonerską lecz nie widzę żadnego kodu DLC do kupca, gdzie on jest
i jak go aktywować?


Ten kod znajduje się w twoim zamówieniu w sklepie gram.pl. Jesli płaciłeś z góry, to powinien już się tam znaleźć, a jeśli za pobraniem ( np. płaciłeś w odbiorze osobistym ) to musisz poczekać.

Dnia 15.05.2011 o 10:23, Satanistic napisał:

Takie samo pytanie dotyczy się kodu na odwrocie instrukcji z pudełka
od gry, sa 2 kody, który służy do aktywacji gry przy uruchomieniu a do czego służy ten
drugi kod?


Klucz rejestracji secuROM, jest do aktywacji gry, a klucz rejestracji elektronicznej CDProjekt, jest do zarejestrowania na swoim koncie na stronie cdprojekt.pl

Edit Na post wyżej. To wejdź do e-maila w którym było potwierdzenie zamówienia, lub coś w tym rodzaju, tam powinien być link do twojego zamówienia ( tak mi się wydaje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 10:38, Satanistic napisał:

> > Witam!

Dnia 15.05.2011 o 10:38, Satanistic napisał:

Tu rodzi się problem bo nie aktywowałem gry poprzez konto Satanistic ale bez logowania
się złożyłem zamówienie i mam tutaj puste zamówienia, nie wiem w jaki sposób teraz sprawdzić
tamto zamówienie. Mam numer zamówienia, może trzeba gdzieś go wpisać?


W takim razie ja ci nie pomogę, najlepiej skontaktuj się z działem obsługi klienta, namiary masz w podwieszonym tu poście na samej górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem aktywacji na stronie CDProjekt.

Kluczem secuROM moge od północy po właczeniu ikony Wiedźmina wpisać kod i grać?

Pytanie o DLC wciąż aktualne, głowie się jak sprawdzić zamówienia albo jak wpisać numer zamówienia do tego konta z pustym zamówieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 10:43, Satanistic napisał:

Kluczem secuROM moge od północy po właczeniu ikony Wiedźmina wpisać kod i grać?


Tak.

Dnia 15.05.2011 o 10:43, Satanistic napisał:

Pytanie o DLC wciąż aktualne, głowie się jak sprawdzić zamówienia albo jak wpisać numer
zamówienia do tego konta z pustym zamówieniem.


Wejdź do e-maila w którym było potwierdzenie zamówienia, lub coś w tym rodzaju, tam powinien być link do twojego zamówienia ( tak mi się wydaje ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałeś rację, było w szczegółach zamówienia w mailu. :)

Kody do aktywacji wpisuje się po uruchomieniu gry w jakimś oknie wyboru? Coś typu "dodatki do gry" ? (ostatnie pytanie)


Dziękuje za pomoc

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować