Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Niestety znalazłeś się wśród kilku procent zamówień na Premium, których nie dało się spakować wczoraj.
Magazyn walczył dziś do 03:00, niestety było kilka awarii po drodze (a prosiłam, żeby CDP dostarczyło nam towar w piątek, żeby spokojnie w weekend przerzucić zamówienia na magazyn, ale się nie dało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 17:11, Sylwus483 napisał:

czasu u was! Nawet się dodzwonić nie można! Porażka!

Gorączka wiedźmińska, słuchawka nagrzała się do 60 st. C.
Gorsze oblężenie chyba przeżywała tylko pomoc techniczna CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w szczegóły zamówienia na W2, pod okładką powinien być teraz widoczny link "pobierz kody".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 16:31, bartek00 napisał:

witam co z pre-orderem the first templar na pc w sklepe gram kiedy sie pojawi

Nie mam wciąż oferty z CDP, że tę grę wydadzą w określonej cenie i w pewnym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 16:27, matis9988 napisał:

Zamówiłem Wiedźmina 2 Edycje Premium i mieszkam na Mazowszu więc powinienem dziś otrzymać
grę. Jednak jej nie otrzymałem.Ciekawe czy kiedyś otrzymam tą paczkę z "pre-orderem"
EP.

W statusie Twojej przesyłki widzę dwie próby doręczenia dziś: o 9:44 i 16:33. Why? Zły adres? Nr tel.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 21:45, akne napisał:

Wejdź w szczegóły zamówienia na W2, pod okładką powinien być teraz widoczny link "pobierz
kody".

Dziękuje Ci Aniu, pobrałem.Życzę żeby gorączka wiedźmina się skończyła i by mogłaś wrócić do normalnej pracy.Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 09:56, FlankerD napisał:

W moim zamówieniu EK Wiedźmina 2 brakuje kodów do DLC. W piątek link jeszcze był, ale
ściągał się pusty plik, później link po prostu zniknął - może to jakieś chochliki go
zakosiły :), chciałbym żeby znów się pojawił :)

Kod dla Ciebie się pojawił dziś o 10:09, kiedy otrzymaliśmy z UPS informację, że Twoje zamówienie zostało opłacone, a UPS nam potwierdza przelew pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 21:39, akne napisał:

Niestety znalazłeś się wśród kilku procent zamówień na Premium, których nie dało się
spakować wczoraj.
Magazyn walczył dziś do 03:00, niestety było kilka awarii po drodze (a prosiłam, żeby
CDP dostarczyło nam towar w piątek, żeby spokojnie w weekend przerzucić zamówienia na
magazyn, ale się nie dało).


Dziękuję za odpowiedz ;) aa jest nadzieja że jutro już gra będzie u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurier dzwonił dziś.Był w pewnej miejscowości max 20km od mojego domu i powiedział, że przywiezie jutro paczkę :/

EDIT:Zły przycisk.To miała być odpowiedź na posta #7773.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 09:52, frnq napisał:

Czy Gram.pl wogóle przewiduje przeprosić nabywców preordera EP Wiedźmina 2 za tak późną
wysyłkę i uniemożliwienie grania i aktywacji przez kilkanaście godzin od premiery? Za
uniemożliwienie pójścia na nocną premierę z egzemplarzem gry, żeby podpisał go któryś
z twórców? CDP zrekompensuje nabywcom EK opóźnienie z aktywcają, a Wy co zrobicie dla
swoich klientów?

My zrobiliśmy tyle, że w zeszłym tygodniu błagaliśmy CD Projekt o dostawę Premium w piątek 13.05.2011,żeby wysłać ją do klientów z dostawą na 16.05.2011. Żeby mogli uruchomić grę od 00:01 17.05.2011.
Ale CDP nie dało nam takiej możliwości - dostawa wjechała 16.05.2011 - czyli promil klientów gram.pl mógł zagrać od 10:00 w dniu premiery (kurierzy dostarczają paczki od 8:00, punkty odbioru są czynne od 9:00 lub 10:00 lub 11:00).
To tyle na ten temat (...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 08:26, Nieznajomosc napisał:

Zamówiłem 2 EK w jednej przesyłce a mogę pobrać tylko 1x kod na kurtkę i 1x kod na kupca,
czy coś jest nie tak? Bo przecież powinny być po dwa kody, bo 2 EK zamówiłem. Moi koledzy,
którzy zamawiali też po 2 EK mają takie same problemy ; /

Zaręczam, że wszystko działało poprawnie w fazie testów.
Wysłałam teraz Twoje zamówienie do zbadania przez programistę, jutro powinno być wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 00:33, Konrad512 napisał:

A ja mam pytanie związane z koszulką. EK otrzymałem w piątek, ale do dzisiaj na stronie
zamówienia nie widnieje opis że przesyłkę dostarczono. No i kodów na DLC też nie dostałem.
Czy oznacza to że nie dostanę koszulki?

Dziś o 10:08 otrzymaliśmy automatyczną informację z UPS, że Twoje zamowienie zostało odebrane 13.05.2011 i pieniądze za nie są w drodze do nas - czyli o tej porze zmieniło status na "zapłacone".
Żeby otrzymać koszulkę, trzeba się będzie zarejestrować na specjalnej stronie (szczegóły wkrótce poda CDP) i liczyć się będzie data dostarczenia paczki. Czyli spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli najwyraźniej Empik ma znacznie lepszych negocjatorów (bo w to, że ładniejszych to nie uwierzę). Albo, moim zdaniem chciało im się zadbać o wszystkich klientów. I nie wierzę w tłumaczenie, że "złośliwy i nikczemny CDP nie wysłał". Nawet nie widzę business case''a żeby tak robić bo to jest wbrew logice sprzedażowej. Tak czy siak potraktowaliście nabywców EP olewczo i nadal uważacie, że zrobiliście wszystko w porządku. Rozumiem, ale nigdy więcej nie skorzystam z waszej oferty i mam nadzieję, że przypomni wam się boleśnie zależność - ilu ludziom mówi o swojej opinii zadowolony klient a ilu mówi niezadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować