Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2011 o 10:53, Satanistic napisał:

Kody do aktywacji wpisuje się po uruchomieniu gry w jakimś oknie wyboru? Coś typu "dodatki
do gry" ? (ostatnie pytanie)


Kod do aktywacji się wpisuje w pole, które się pojawia po włączeniu Launcher''a gry. Uruchom grę to zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie mam jak uruchomić bo kody nie są aktywne do rejestracji :P

Zauważyłem, że są 3 ikony w folderze.

Activate, Launcher i Register.

Launcher jest zwyklym .exe do którego wpisuje kod o północy. Register tworzy konto na stronie thewitchter.com - do czegoś jest to potrzebne? Do czego jest Activate, po wpisaniu kodów bedę musiał to aktywować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:08, gracz_155 napisał:

1.Mapa odbioru osobistego nie działa ?


Bez pytajnika. To jest fakt.

Dnia 15.05.2011 o 11:08, gracz_155 napisał:

2.Gdzie jest jakiś punk odbioru w okolicach dworca wileńskiego (warszawa)


Na szczęście na stronie go24 też jest mapka, gdzie można odebrać przesyłki: http://go24.com.pl/ Zobacz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie mam jak uruchomić bo kody nie są aktywne do rejestracji :P

Zauważyłem, że są 3 ikony w folderze.

Activate, Launcher i Register.

Launcher jest zwyklym .exe do którego wpisuje kod o północy. Register tworzy konto na stronie thewitchter.com - do czegoś jest to potrzebne? Do czego jest Activate, po wpisaniu kodów bedę musiał to aktywować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Primo. Wystarczy raz napisać posta, spamowanie w temacie nie jest potrzebne, po drugie to jest zły temat. Takie rzeczy już się pisze w temacie O wiedźminie 2: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55729&u=3790

Launcher, jest to plik, który włącza takie mini menu główne, gdzie można włączyć grę sprawdzić patche itd. Ten launcher ma w sobie linki, które również otwierają plik Register ( czyli dobrowolne zarejestrowanie gry na swoim koncie na stronie thewitcher.com ), jak również automatycznie włącza plik Activate, dzięki którym, po wpisaniu tego klucza będzie można ściągnąć 50 MB danych, by móc zagrać w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy został wprowadzony system wysyłania kodu, do odbioru paczki w punkcie odbioru sms''em? Był on już w listopadzie 2010?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie moje pytanie/prośba zaginie gdzieś w tym wątku, no ale potem mogę zapomnieć.
Czy sklep gram.pl mógłby otworzyć drugi punkt odbioru w Lublinie? Obecny jest w strasznie felernym miejscu ponieważ jest na samym końcu miasta. Żeby tam się dostać ja osobiście musiałbym odbyć podróż przez całe miasto. Aktualne miejsce jest sporą odległością dla większości mieszkańców. Spojrzałem na mapkę i widzę, że jest u nas druga Wyspa Active-Jet, więc czy byłby duży problem dogadać się z nimi? Pomijając to, że na mapie jest to miejsce źle zaznaczone to myślę, że znalazłoby się dużo osób dla których jest to bardziej dogodne miejsce odbioru osobistego. Sam jestem zmuszony korzystać z przesyłek kurierskich, ponieważ nie widzi mi się pedałowanie przez całe miasto po jedną rzecz, nie wiem nawet czy jest tam bezpośredni dojazd komunikacją miejską :O.

I jeśli już przy przesyłkach jesteśmy to czy gram.pl nie myślało nad obsługą paczkomatów? Według mnie byłaby to ciekawa opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, to w innym temacie. Jak już zauważyłem, tam też to napisałeś.

sdaniel ----> Jeśli się nie mylę, to ten system został wprowadzony od razu, jak sklep.gram.pl dołączył do go24, ale głowa za to nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 13:20, sdaniel napisał:

Kiedy został wprowadzony system wysyłania kodu, do odbioru paczki w punkcie odbioru sms''em?
Był on już w listopadzie 2010?

Witam serdecznie,

Tak. Obowiązuje to od maja 2010 roku. Chyba, że pytasz o listopad 2009, kiedy wprowadziliśmy odbiory w punktach Sferis - z początku takiej opcji nie prowadziliśmy.

Pozdrawiam,
Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie , ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Została zamówiona Pre-Order EP Wiedźmina 2 z odbiorem osobistym w punkcie Sferis. Mam teraz taki problem że to zamówienie jest na mojego ojca , ponieważ ja nie mam 18 lat jeszcze , a jego od wtorku do środy nie będzie w mieście , to czy mogę odebrać paczkę ja? Jeśli podam kody które przyjdą w SMSie i emailu? Czy jednak odbiór zamawiającego jest wymagany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 15:27, Iorveth napisał:

Mam takie pytanie , ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Została zamówiona Pre-Order
EP Wiedźmina 2 z odbiorem osobistym w punkcie Sferis. Mam teraz taki problem że to zamówienie
jest na mojego ojca , ponieważ ja nie mam 18 lat jeszcze , a jego od wtorku do środy
nie będzie w mieście , to czy mogę odebrać paczkę ja? Jeśli podam kody które przyjdą
w SMSie i emailu? Czy jednak odbiór zamawiającego jest wymagany?

Po 1 mimo iż nie masz 18 lat możesz odbierać gry 18+ w sferisach. Po drugie myślę, że jeżeli przedstawisz się jako ojciec i podasz kody to nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 15:27, Iorveth napisał:

Mam takie pytanie , ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Została zamówiona Pre-Order
EP Wiedźmina 2 z odbiorem osobistym w punkcie Sferis. Mam teraz taki problem że to zamówienie
jest na mojego ojca , ponieważ ja nie mam 18 lat jeszcze , a jego od wtorku do środy
nie będzie w mieście , to czy mogę odebrać paczkę ja? Jeśli podam kody które przyjdą
w SMSie i emailu? Czy jednak odbiór zamawiającego jest wymagany?


W odbiorze osobistym najważniejszą rzeczą jest numer z SMS''a. Powiedz po prostu na kogo była wysłana przesyłka i ten numer i nie będzie żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 19:04, Alkohochlik napisał:

Wiadomo o której godzinie będą wysyłane paczki ze zwykłą edycją Wiedźmina 2?

Dostawa jutro o 9:00, pakowanie zamówień pełną parą od 15:00 do 22:00. Numery przesyłek w przypadku zamówień z wysyłką do domu dostaniecie na maila między 22:00 a 3:00. W przypadku odbiorów osobistych czekajcie na mail lub SMS we wtorek, że zamówienie jest gotowe do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:08, gracz_155 napisał:

1.Mapa odbioru osobistego nie działa ?

Przepraszamy, momentami mapka nie działa, teraz działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to dzieki za wytezona prace przy EK Wiedzmina 2. Dzieki temu za 3 godziny bede mogl odpalic gre, i grac i po prostu bede sie swietnie bawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować