Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2011 o 11:10, Pawel_F napisał:

Sklep, który na wyłączność miał SteelBooki wysłał w poniedziałek Arkham City.


Mówisz o wersji Batmana na PC? A możesz mi powiedzieć jaki status zamówienia masz w tym konkurencyjnym sklepie?

Przepraszam Akne, ale ja nie robię problemów jak czasem off-top się tutaj pojawia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 11:54, Wojman napisał:

Mówisz o wersji Batmana na PC? A możesz mi powiedzieć jaki status zamówienia masz w tym
konkurencyjnym sklepie?


Tak PC.

Chyba standardowo w takich sytuacjach czyli status bez zmian, zielonego pojęcia nie miałem o wysyłce. Twoja paczka też dziś do ciebie dojdzie, SteelBook wygląda wysmienicie.
PS. Ciekawostka. Na folii steelbooka jest napisane o niemożliwości odpalenia gry przed 21.11, dziwne skoro premiera PL jest niby 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 12:01, Pawel_F napisał:

Na folii steelbooka jest napisane o niemożliwości odpalenia gry przed
21.11, dziwne skoro premiera PL jest niby 25.


Rzeczywiście dziwne, bo premiery w USA są standardowo we wtorki, więc jak już to nie powinno być możliwości odpalenia gry przed 22.11, ale skoro da się ją już uruchomić i zagrać to ja nie widzę problemu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę do tej pory zrealizować cześci zamówienia DHO1351177/dot.poradnik online do gry Syberia,Syberia/ z dnia 17.10.2011 za ktore zaplaciłem w całosci za zaliczeniem pocztowym.Tylko prosze mnie nie odsyłać do innego partnera Waszego sklepu bo uwazam że za realizację umowy odpowiada sklep Gram.pl bezposrednio! Pozdrowienia od zniesmaczonego/za 7,35zł/ stałego Waszego klienta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu złożyłem pre-ordera na Assassins Creed: Revelations - Edycja Specjalna w cenie zwykłej!, teraz jednak zdobyłem kod na darmową przesyłkę ze strony http://dlaczego.gram.pl/ i z tego co jest podane w mailu jest on ważny tylko do końca roku, a wątpię, czy będę coś jeszcze zamawiał i nie chciałbym żeby przepadł - i tu rodzi się moje pytanie, czy można dokonać zmiany w tym zamówieniu - wykorzystać ten kod - czy muszę je anulować i złożyć jeszcze raz z użyciem tego kodu. No i tu powstaje taki problem, bo wyczytałem, że liczba Assassinów w Edycji Specjalnej jest ograniczona i czy jeśli anuluję teraz zamówienie, to czy nie przepadnie mi edycja specjalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 15:14, Vantor_Zorin napisał:

Czy za Star Wars: The Old Republic - karta pre-paid 60 dni (klucz) będzie można płacić
kartą Visa?A jeśli tak to po jakim czasie dostanę klucz?

Będzie można płacić szybkim przelewem albo kartą płatniczą.
W przypadku karty autoryzacja płatności trwa do 24 h (niekoniecznie aż tak długo, podaję maksymalny czas) - po pozytywnej autoryzacji otrzymasz klucz.
A tak to działa: http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 14:23, nocnazmora2 napisał:

Dlaczego nie mogę do tej pory zrealizować cześci zamówienia DHO1351177

Problem chyba już rozwiązany, kilka osób się nim dziś zajmowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 11:26, Chrronnos napisał:

Czy gram.pl planuje jakieś promocje na mikołajki/Święta? Jeśli tak to mniej więcej kiedy
można się ich spodziewać? O ile to nie jakaś tajemnica. W tym roku mam sporo prezentów
do kupienia i już zaczynam sobie planować zakupy... zresztą jak wiadomo im bliżej Świąt
tym gorzej z dostawą :)

Będą promocje świąteczne, od 05.12.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 11:10, Pawel_F napisał:

Sklep, który na wyłączność miał SteelBooki wysłał w poniedziałek Arkham City.Przed chwilą
, odwiedził mnie kurier ku mojemu zdziwieniu. Rozumiem że "ten" sklep jest bezpośrednio
związany z wydawcą gry, ale żeby mieli dostawę swoich kopii prawie tydzień przed premierą
i bez żadnych wiadomości grę wysłali ?

My dostaniemy Batmana jutro. A firma Cenega jest świadoma tego, że takim postępowaniem kilują sprzedaż w innych sklepach, więc bez żadnych wyrzutów sumienia zwrócę im niesprzedany towar w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 22:37, SarenkaB napisał:

Jest co liczyć na edycje specjalną Max Payne 3 na gramie?

Trudno powiedzieć, do premiery mnóstwo czasu, Cenega pewnie dopiero coś w styczniu ujawni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, mam takie pytanie odnośnie tej darmowej wysyłki. Otóż czytałem zasady, które zostały dodane w mailu z kodem, jednak albo jestem za głupi, albo nie ma nic wspomnianego o pre-orderach. Na czas dzisiejszy raczej nic co mnie zaciekawi nie wyjdzie, ale w marcu wychodzi ME3, które planuję brać EK. Czy kod na darmową wysyłkę można użyć do pre-orderów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, planowałem kupno Mafii II jako prezent bożonarodzeniowy, zważywszy na fakt posiadania darmowej wysyłki. Z tym że, do niedawna była dostępna w premierowej edycji - czy jest szansa na ujrzenie Mafii II jako premierówkę, a nie reedycję? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 20:06, TTTr96 napisał:

Aniu, mam takie pytanie odnośnie tej darmowej wysyłki. Otóż czytałem zasady, które zostały
dodane w mailu z kodem, jednak albo jestem za głupi, albo nie ma nic wspomnianego o pre-orderach.
Na czas dzisiejszy raczej nic co mnie zaciekawi nie wyjdzie, ale w marcu wychodzi ME3,
które planuję brać EK. Czy kod na darmową wysyłkę można użyć do pre-orderów?


Drugie pytanie to jak rozumieć punkt 1 czyli:
"na skorzystanie z promocji masz czas do 31.12.2011 r."

Czy oznacza to, że kod należy wykorzystać do 31.12.11 a wysyłka może być np. za rok czy wysyłka musi być do 31.12.11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam sprawa z AC R? O samej grze nic nie czytam, żeby się nie nabić na jakieś informacje z fabuły, więc czy wysyłka 1.12 jest aktualna?
Płacić od kiedy można? Niby w zamówieniu druczek jest, ale e-maila jeszcze nie mam. Nie powiem- pasowałoby mi już jutro z rana zrobić przelew, żeby się ładnie zmieniło w piątek, a nie czekać do poniedziałku. Żeby mnie po prostu nie denerwował status :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2011 o 19:12, akne napisał:

Napisz do DOK, żeby wyzerowali Ci koszt wysyłki, dołącz kod, jaki otrzymałeś.


Pięknie dziękuję, kwota do zapłacenia została zaktualizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam małe pytanko związane z EK Batmana: Arkham City. Mianowicie, czy jest szansa, że kurier z grą mimo wszystko dotrze jutro? W szczegółach zamówienia co prawda jest napisane, że wysyłka jest planowana na 24, ale informacji o tym, że towar został wysłany (bądź też, że jest chociażby w magazynie) - nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować