Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2012 o 14:27, akne napisał:

Trwają rozmowy, ale żebyście potem nie marudzili, że miało być inaczej, a ogłosiliśmy
coś innego, to dogrywamy pewne szczegóły i tak jak na całym świecie u nas pre-order też
ruszy 10.04.2012 - na 99%.



Jakie konkretne szczegóły (końcowe?) omawiacie jeszcze i co KONKRETNIE wiadomo na tą chwilę. 10.04.12 na 99% to marne pocieszenie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 15:09, Ash napisał:

Jakie konkretne szczegóły (końcowe?) omawiacie jeszcze i co KONKRETNIE wiadomo na tą
chwilę. 10.04.12 na 99% to marne pocieszenie. :P


Naprawdę myślisz, że firmy ujawnią szczegóły biznesowe jakie pomiędzy sobą ustalają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 15:02, akne napisał:

http://www.guildwars2.com/en/the-game/game-faq/#forty-three
Na pamięć to już umiem :)
Na 100% wszystko się wyjaśni (mam nadzieję) do piątku 06.04.2012.


Też już to znam :)
Tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=10786 wspomniałaś tylko o pre-orderze dlatego spytałem o pre-purchase. Wśród moich znajomych którzy planują kupić GW2 nie ma ani jednej osoby która wolałaby pre-order od pre-purchase :)

W takim razie liczę na to że wpiątek coś więcej będziesz mogła napisać na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie odnośnie wysyłki ME Wiedźmina 2 - czy do punktu odbioru osobistego gry dostarczane są w weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 15:26, Wojman napisał:

Naprawdę myślisz, że firmy ujawnią szczegóły biznesowe jakie pomiędzy sobą ustalają?


Nie. Po prostu jak fan jestem lekko zniecierpliwiony, że jako jedyny kraj Polska nie potrafi podać szczegółów kupna pre-purchase w... Polsce. Został niecały tydzień a tu nadal nic (poza tym, że może w piątek coś w końcu się ruszy) nie wiemy.
Wiem, że Polska to kraj dziwny i wszędzie jesteśmy ostatni, nawet jeśli chodzi o pre-purchase hitowych gier, ale bez przesady. Rynek jest wolny, a ja tylko jestem dociekliwy. Jak nic nie dostanę to po prostu kupie grę za granicą co dużym problemem nie jest. Jednak mimo wszystko wolałbym wspierać Polską gospodarkę niż RPA. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2012 o 15:28, Chrronnos napisał:

dlatego spytałem o pre-purchase. Wśród moich znajomych którzy planują kupić GW2 nie ma
ani jednej osoby która wolałaby pre-order od pre-purchase :)


Robiłam sondę wśród znajomych, którzy życie spędzili grając w GW (pozdrowienia dla Michała :)
no i Ci powiem, że nie wszyscy są "podjarani" beta weekendami, headstartem itp.
Pamiętaj, że prepurczas standardowej edycji to tylko pudełko z kodem - nie dostaniesz później standardowego wydania z płytkami, instrukcją itp., a już teraz będziesz musiał zapłacić, i to już, bo prepurczasów nie będzie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 15:46, Mikex napisał:

Jeszcze jedno pytanie odnośnie wysyłki ME Wiedźmina 2 - czy do punktu odbioru osobistego
gry dostarczane są w weekend?

Nie, tylko w dni robocze.
Ale CDP i my spinamy się, żeby Mroczna dotarła do Was w piątek, trzynastego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2012 o 15:54, Ash napisał:

Nie. Po prostu jak fan jestem lekko zniecierpliwiony, że jako jedyny kraj Polska nie
potrafi podać szczegółów kupna pre-purchase w... Polsce.

Może jutro pójdzie jakaś informacja, spokojnie.
Ja wiem, że czekacie, ale ja też nie mam kompletu informacji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 18:36, dreamer94 napisał:

Będziecie mieć pady Special Edition z p&c do xboxa ?

Wrzuć link do karty takiego produktu gdziekolwiek, bo padnięta jestem i słabo kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2012 o 15:09, Ash napisał:

Jakie konkretne szczegóły (końcowe?) omawiacie jeszcze i co KONKRETNIE wiadomo na tą
chwilę. 10.04.12 na 99% to marne pocieszenie. :P

Powiem Ci tak: po tym, jak szumnie jedna firma oświadczyła, że wyda wersję pudełkową Pewnej Gry, a miesiąc z kawałkiem później to samo napisała inna firma, to ja już w nic nie wierzę, zanim nie zobaczę fizycznie danego towaru w magazynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 19:40, akne napisał:

Robiłam sondę wśród znajomych, którzy życie spędzili grając w GW (pozdrowienia dla Michała
:)
no i Ci powiem, że nie wszyscy są "podjarani" beta weekendami, headstartem itp.
Pamiętaj, że prepurczas standardowej edycji to tylko pudełko z kodem - nie dostaniesz
później standardowego wydania z płytkami, instrukcją itp., a już teraz będziesz musiał
zapłacić, i to już, bo prepurczasów nie będzie dużo.


Beta weekendy mnie mniej interesują bo nie mam tyle czasu na granie co kiedyś ale ten headstart to jednak fajna sprawa... zmartwiłaś mnie jednak tym brakiem pudełka z nośnikami, instrukcją itp. Myślałem że za prepurchase płaci się z góry za kod aktywacyjny ale w dniu premiery(za okazaniem paragonu czy coś podobnego) odbierze się "reszte" czyli pudełko z całą zawartością. Będę musiał sobie to raz jeszcze przemyśleć w takim razie. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 19:45, akne napisał:

Może jutro pójdzie jakaś informacja, spokojnie.
Ja wiem, że czekacie, ale ja też nie mam kompletu informacji itp.



OK. Rozumiem. :)
Ale nie obiecuję sobie, że tak będzie. Pojawi się info - fajnie, może wtedy kupie w Polsce. Nie pojawi się - trudno, kupi się gdzie indziej. Draki robić nie będę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie można zamówić gry Angry Birds Seasons, ???
Na karcie produktu pisze "Premiera: marca 2012" ale zamówić nie można.
AB Classic i Rio, wszystko działa poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 19:53, Chrronnos napisał:

headstart to jednak fajna sprawa... zmartwiłaś mnie jednak tym brakiem pudełka z nośnikami,
instrukcją itp. Myślałem że za prepurchase płaci się z góry za kod aktywacyjny ale w
dniu premiery(za okazaniem paragonu czy coś podobnego) odbierze się "reszte" czyli pudełko
z całą zawartością. Będę musiał sobie to raz jeszcze przemyśleć w takim razie. Dzięki
za info.


W FAQ jest napisane:"Customers will buy the Standard Edition Pre-Purchase box and receive their serial code. This is the only serial code customers will receive"

Więc niestety to chyba prawda. Pełne pudełko ze wszystkim to mają ludzie z USA.

Aniu, a jak z Edycją Kolekcjonerską? Będzie w Polsce, u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2012 o 19:53, Chrronnos napisał:

Beta weekendy mnie mniej interesują bo nie mam tyle czasu na granie co kiedyś ale ten
headstart to jednak fajna sprawa... zmartwiłaś mnie jednak tym brakiem pudełka z nośnikami,
instrukcją itp. Myślałem że za prepurchase płaci się z góry za kod aktywacyjny ale w
dniu premiery(za okazaniem paragonu czy coś podobnego) odbierze się "reszte" czyli pudełko
z całą zawartością. Będę musiał sobie to raz jeszcze przemyśleć w takim razie. Dzięki
za info.


No właśnie, i to jest jedna z kwestii, które powinny zostać doprecyzowane w momencie uruchomienia sprzedaży prepurczasów - ja bym chciała, żeby ci, co kupią prepurczas zwykłej dostali później "normalne" wydanie pudełkowe gry, chociaż FAQ na guildwars2.com mówi dla Europy, że to wszystko, żadnego wydania standard itp. A FAQ dla North America rzecze, że się dostaje pudełko standardowej później, ale z nowym z kodem.
Więc moim zdaniem to jest jakaś nieścisłość itp. No wiesz, o co mi chodzi i wiesz, że chciałbyś wiedzieć, co kupujesz płacąc za prepurczas, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 20:10, GringoG3 napisał:

Czemu nie można zamówić gry Angry Birds Seasons, ???
Na karcie produktu pisze "Premiera: marca 2012" ale zamówić nie można.
AB Classic i Rio, wszystko działa poprawnie.

Angry Birds: Seasons zostanie wydane pudełkowo dopiero w maju. Teraz jest dostępna "zwykła" wersja (zwana Classic) i Rio:
http://www.gram.pl/sklep/pc/angry-birds-classic
http://www.gram.pl/sklep/pc/angry-birds-rio
Seasons też miało wyjść pod koniec marca, ale ostatecznie City Interactive nas poinformowało, że dopiero w maju to wydadzą, albo może w kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2012 o 20:22, Piotrbov napisał:

W FAQ jest napisane:"Customers will buy the Standard Edition Pre-Purchase box
and receive their serial code. This is the only serial code customers will receive"


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=10808

Dnia 04.04.2012 o 20:22, Piotrbov napisał:

Aniu, a jak z Edycją Kolekcjonerską? Będzie w Polsce, u was?

Staramy się o dostawę prepurczasów do EK. Ilość na świat jest mocno ograniczona, na Polskę przypadnie promil i całość tylko w postaci prepurczasów będzie sprzedawana - czyli już next week będziesz musiał wyłożyć to tysiąc euro (czy coś koło tego, cena jest kosmiczna jak dla mnie ;) żeby sobie zabukować EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować