Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gibson pozywa dalej!

25 postów w tym temacie

Zaitsev

Są rzeczy, których się po prostu nie robi, jeżeli chce się utrzymać firmę przy życiu. Jedną z takich rzeczy jest pozywanie naraz największych sieci handlowych (Wal-Mart, Toys "R" US), koncernu MTV oraz molochów takich jak Activision Blizzard czy Electronic Arts. Tego wyczynu dokonał właśnie jeden z największych producentów gitar, Gibson.

Przeczytaj cały tekst "Gibson pozywa dalej!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując:
Gibson vs. Walmart, Toys"r Us, MtV, Activision Blizard, EA, może jeszcze M$, Sony i Nintendo za to że ich urządzenia umożliwiają łamania praw Gibsona??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni jeszcze pozwać Microsoft, w końcu Guitar Hero 3 jest dostępny na PC-ie i to (o zgrozo) pod windą!

Biedny gibson, oni chyba naprawdę myślą że ten pozew ma szanse...

To się dopiero nazywa postawienie WSZYSTKIEGO na jedną kartę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech pozwą graczy, bo wykorzystują ich wynalazek!
I oni chcą wygrać z takimi firmami, gdzie prawnicy mają wykupione własne wyspy? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany julek. Jak już MUSICIE dodawać obrazki do każdego newsa to niech one chociaż będą w jakimkolwiek stopniu powiązane z newsem (albo chociaż niech to będzie goła babka), a nie przypadkowy obrazek znaleziony na Google :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak szacowna firma jak Gibson, która w dodatku
do klepiących biedę nie należy, robi cyrki o plastikowe gitarki.
Jakoś przy poprzednich częściach awantury nie było.
Niech jeszcze pozwą te wszystkie chińskie fabryki, które wytwarzają
dziecięce gitarki z plastiku jakości przeżutej gumy do żucia , również
o kształtach opantenowanych przez Gibsona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szanuuję gibsona, ale to co teraz odpier****ją to juz przegiecie. czy gitara z mahoniu i palisandru ma coś wspólnego z plastikową ''niby gitarką'' rock bandu czy guitar hero? Po za tym projekt gibsona nie przypomina tych zabawek ;/..

mam wrazenie, ze ten zwycięstwo gibsona nie ma szansy bytu.. z takimi monstrami jak te to nie ma nawet co próbować ;-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tez denerwuja te obrazki nie na temat zywcem wyjete z google nie wiem jak was ale mnie nie śmiesza wcale a wcale a wrecz przeciwnie
Wracajac do tej sprawy to poprostu gibson chce wyłudzić kase od tych GIGANTÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę to co powiedziałem wcześniej - skok na kasę na głupiego. Że co sobie niby myśli Gibson (powinni się nazywać Gibbon choć to obrażałoby te inteligentne zwierzątka), że podczas koncertu podłączę sobie kontroler i będę grał jak w podrzędnym zespole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeżeli Gibson przegra te wszystkie sprawy, będzie musiał wyłożyć kasę za sąd, to odechce mu się pozywać następne firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Nie wiadomo na razie, czy EA i MTV nie odpowiedziały ze względu na to, że nikt w firmie przez cały czas po otrzymaniu faksu nie był w stanie przez paniczny śmiech napisać odpowiedzi czy najzwyklej w świecie zignorowali sprawę."

Stawiam, że to przez paniczny śmiech;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahahahaaa, to je...ha..dyne co mogę powiedzieć .... w haa...tej sssprawie !!

Pawciu ja też obstawiam że to przez śmiech ...

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować