Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Gram.pl - GADŻETY

586 postów w tym temacie

Pokolei.

Podróba Gramisia - w ogóle jest to niemożliwe. Rozmawiałem z prawnikiem Gramisia, jest zdecydowanie przeciw - Gramiś jest jedynym i wyjątkowym misiem :]. Dla tych mniej dowcipnych - to jest żart, no może poza faktem iż gramiś jest wyjątkowy ;).

Cała reszta - co kto lubi, dla mnie oki.

Wyjątkiem są opaski silikonowe - nadal uwazam, że robienie podróbek jest świństwem wobec fundacji LIVE STRONG niezależnie od tego jaka firma je robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 16:33, Soleila napisał:

Plakaty - pomysł fajny, ale trudny do wykonania. Chyba, że nie przeszkadzałyby Wam poskładane
plakaty :P


Jak dla mnie to można do ceny doliczyć np. koszt tuby z tekstury. 5-7zł w tą czy w tamtą wielkiej różnicy nie zrobi ,a plakatów z gier się raczej w sklepie na codzień nie dostanie. Poza tym np. na stopklatce sprzedają wysyłkowo plakaty, tylko nie jestem pewien jak oni to pakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Coś co czyści CD" wymiata :D Poza tym to są ostateczne wersje czy to tylko wzór? Co mam na myśli: JEst przykładowo plecak lub portfel i to zdjęcie ostateczne czy pojawi się tam jeszcze logo Gram.pl lub CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 17:37, Ninja Seba napisał:

"Coś co czyści CD" wymiata :D Poza tym to są ostateczne wersje czy to tylko wzór? Co mam na
myśli: JEst przykładowo plecak lub portfel i to zdjęcie ostateczne czy pojawi się tam jeszcze
logo Gram.pl lub CDP?


Musi się pojawić, przecież na tych gadżetach nigdzie nie ma logo gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 17:42, Keroth napisał:

Musi się pojawić, przecież na tych gadżetach nigdzie nie ma logo gram.pl ;)


No właśnie dlatego pytam. Może jest gadżet sam dla siebie... Jednak miejmy nadzieję, że logo dojdzie. Pytanie uważam nadal za aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko przykłady! Zależy nam na tym, aby gadżety spodobały się Gramowiczom - dlatego zamieściłam wzory.
Na każdym z gadżetów pojawi się oczywiście logo gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 17:32, Keroth napisał:

Wyjątkiem są opaski silikonowe - nadal uwazam, że robienie podróbek jest świństwem wobec fundacji
LIVE STRONG niezależnie od tego jaka firma je robi.


Silikonowe... może lepiej żeby były szersze, zrobione z czarnego materiału z czerwonym napisem Gram.pl i dodatkowo zapinane na rzepe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 17:37, Ninja Seba napisał:

"Coś co czyści CD" wymiata :D Poza tym to są ostateczne wersje czy to tylko wzór? Co mam na
myśli: JEst przykładowo plecak lub portfel i to zdjęcie ostateczne czy pojawi się tam jeszcze
logo Gram.pl lub CDP?


No kurczę. A jak to nazwać? Czyścidełko?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 17:43, Soleila napisał:

To tylko przykłady! Zależy nam na tym, aby gadżety spodobały się Gramowiczom - dlatego zamieściłam
wzory.
Na każdym z gadżetów pojawi się oczywiście logo gram.pl.


No i o to chodziło :) Ta dla pewności pytałem i spodziewałem się właśnie takiej odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 17:44, Soleila napisał:

No kurczę. A jak to nazwać? Czyścidełko?:D


Jest OK tylko miałem na myśli, że ciekawie wygląda i pewnie też tak działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym... Czy będą możliwości, powiedzmy, wybrania sobie danego "itemu" :) , z wzorem innym, niż jakaś wersja loga Gram.pl? Ale mam na myśli jakieś, do których trza mieć licencję, a w domyśle-CDP musiałby ją najpierw zakupić.

A co do plakatów-pomysł z Tubami na Zwoje ;) za kilka dodatkowych (w)PLN jest świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 17:49, Tomi_323 napisał:

To już ma swoją nazwę:

Urządzenie do polerowania płyt.


IMO: płyt się nie poleruje. Polerować to możesz podłogę w kiblu/miecz/lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh z tych wszystkich rzeczy niestety podobaja mi się tylko długopisy, których i tak bym nie chciał bo to najzwyklejszy przedmiot jaki można dostać gdziekolwiek, najmarniejszy z gadżetów.
Reszta jest słaba albo bardzo słaba....nie chodzi o wygląd, tylko o pomysł, bo po co robić kolejne głupie podróby silikonowych opasek na rękę, skoro nawet skończyła się już na to moda? ludzie w głównej mierze nie kupowali tego po to żeby pomóc tylko zeby byc modnym. misiu-bez komentarza, plecaki, torby, portfele-wszystko to marne i niepotrzebne. kubek moze się podobac ale mi nie odpowiada. bierki? no nie wiem, zobaczymy co z tego wyjdzie. kapelusz ^^ to mnie rozbawiło...dajcie taki z moheru to pójdzie cały nakład w ekspresowym tempie.
i nie wiem tylko co to jest to czyszczące coś na cd. pewnie śmieć, bo nie wiem jak to ma działać, ale zobaczymy.
Czyli brakuje tego co najlepsze: GADZETÓW ZWIĄZANYCH Z GRAMI! nie mam nic przeciwko takim ''zwykłym'' codziennym produktom z logo gram.pl, sam chciałbym taką zapalniczkę (gdzie ona jest?:P postarajcie się), ale najważniejsze są gadżety z gier właśnie! przecież prawie wszyscy użytkownicy waszego serwisu to maniazy uzależnieni od gier, więc musiscie zaspokoić ich głód na gadżety! i soundtracki z gier też! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na razie nie ma gadżetów typowo "growych" tłumaczyłam parę postów wyżej :)

Zapalniczki?! A do czego niby młody człowieku, he? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 17:55, Soleila napisał:

Zapalniczki?! A do czego niby młody człowieku, he? ;))


Ale pełnoletnim użytkownikom serwisu by się przydała. Z grawerowanym logiem z jakiejś gry albo logiem gram.pl. choć wiem, że to raczej marzenie ściętej głowy, bo pewnie by źle wyglądało, że portal dla ludzi młodych sprzedaje zapalniczki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować