Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To już przesada - Nathaniel dostaje rekompensatę od Microsoftu

126 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2008 o 17:34, velocid napisał:

Ta cała sprawa jest wyssana z palca, pewnie gnojek sam sobie zmazał
te wszystkie rysunki, o ile jakieś kiedykolwiek istniały...

Tak! Masz rację! Sam zmazał, a MS potulnie przyznał się do winy, później bez reakcji przyglądał się jak setki serwisów o tym piszą, jaki to MS zły nie jest i jak to swoich klientów nie traktuje, a na końcu mu jeszcze prezenciki przesłał. Genialnyś, Sherlocku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że Nathaniel tak tego nie zostawił i nagłośnił całą sprawę - to może tylko pomóc w przyszłości uniknąć podobnych przypadków bezmózgowego postępowania co niektórych pracowników M$. Patrząc na jego nowy sprzęt - respect, bo widać, że gość ma pasę, z której się cieszy, i o którą walczy. Brawo! ;D Swoją drogą fajny stuff dostał, ale mu jego nie zazdroszczę. Może poza jedną rzeczą - figurką Master Chiefa z poprzedniej paczki. ;) A ty, Zaitsev jesteś żałośnie zazdrosny... :\ Popraw się! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mu wcale nie zazdroszczę, nie! Nie zazdroszczę mu! Ma straasznie popisanego Xboxa!...
...
...
Nieee! Też tak chcęę! xD
Ok, żart. Serio, AŻ tak popisanego bym nie chciał, wystarczyłby mi rysunek.
Maatko, dostał taką rekompensatę a jeszcze marudzi. Założę się o jajko, że dostał oficjalne przeprosiny razem z tym, że to się nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można Gatesa nie lubić, ale chyba każdy przyzna że wszystkie te podpisy razem wzięte są mniej warte niż jeden podpis Gates''a. Sam bym zrezygnował ze wszystkich tych badziewi co on dostał za sam jeden taki przedni panel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo nie, kurde wyczyścili mu konsolę a teraz koleś ma farta i ma te wszystkie gadżety, podpisy, gry itp xD
Ale to też swoista reklama dla M$: patrzcie jak my dbamy o klientów itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem od farciarza lepszy.Zamówiłem morrowinda złotą edycję od gram.pl.Nathaniel teraz pewnie płacze w kącie i wrzeszczy do mamy ,,a dlaczego on ma a ja nie''''?Cóż, Nathanielu życie sławnych i bogatych jest trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 17:50, Popiół napisał:

A teraz moglby wystawic to wszystko na ebay z dopiskiem "thx Bungie & MS - freaks" :D

A cena byłaby przynajmniej 6-cyfrowa. :)

Koleś się obłowił niesamowicie, cóż rzec....
@Zaitsev
Nie tylko nurkuje w tych gadżetach, dla każdego ma odpowiedni ołtarzyk... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ten ironiczno-sarkastyczno-prowokatorski napis "WASH ME"

Kto by pomyślał, że w Microsofcie mają poczucie humoru :P. Zawsze myślałem, że pracują tam mózgi w szklanych słojach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 13:58, Zaitsev napisał:

Ehhh... jeszcze raz to, co napisałem wcześniej:
Przecież to nie jest pisane na poważnie - bez przesady, aż tak zawistny nie jestem...
chyba :P


Jak rozpętałem Drugą Wojnę Światową... Wystarczy nie zrozumieć żartu, napisać co się sądzi i sypią się negatywne komentarze pod Twoim adresem. ;-] Mimo wszystko - wydaje mi się, że warto być nieco bardziej ostrożnym w pisaniu aktualności, w których nazywa się kogoś farciarzem i poddaje w wątpliwość słuszność rekompensaty, którą otrzymał. Postawienie sprawy w ten sposób sprawia, że komentujący (w patologicznych ilościach) potępiają chłopaka. Czy jesteś zawistny czy nie, komentujący często są. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 20:42, ConayR napisał:

> Ehhh... jeszcze raz to, co napisałem wcześniej:
> Przecież to nie jest pisane na poważnie - bez przesady, aż tak zawistny nie jestem...

> chyba :P

Jak rozpętałem Drugą Wojnę Światową... Wystarczy nie zrozumieć żartu, napisać co się
sądzi i sypią się negatywne komentarze pod Twoim adresem. ;-] Mimo wszystko - wydaje
mi się, że warto być nieco bardziej ostrożnym w pisaniu aktualności, w których nazywa
się kogoś farciarzem i poddaje w wątpliwość słuszność rekompensaty, którą otrzymał.
Postawienie sprawy w ten sposób sprawia, że komentujący (w patologicznych ilościach)
potępiają chłopaka. Czy jesteś zawistny czy nie, komentujący często są. :-)

Co prawda to prawda - trzeba brać poprawkę na wyłączone detektory żartu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev: Tak, tak Nathaniel, jasne... poświęcasz się dla innych robiąc sobie co rano tę zboczoną ceremonię nurkowania nago w tych wszystkich gadżetach z paczek...

---> Przyznaj się że sam byś tak chciał zanurkować :D Głodnemu chleb na myśli jak to mówią ; p :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować