Zaloguj się, aby obserwować  
KOREKTBG

Warszawa - Temat Ogólny

24 postów w tym temacie

/.../

ostrzezenie, taka ocene zostaw modom, jak juz sie odzywasz to na temat. A reszte prosze o cos wiecej, niz fajne/niefajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:13, eithel napisał:

Jeśli ktoś mieszka w kbk w okolicy/w Warszawie to gdzie i co to jest?
czy to jest może Kobyłka?

ja mieszkam na pustyni w tygodniu, a najciekawszym miejscem tam są chyba kluby wokół starego mokotowa, kumple chodzą ja mam w nosie, podobnież Park i Stodoła to dobre dyskoteki. W środę w parku darmowy browar, jakby ktoś był chętny mogę zaprowadzić tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:17, Drake100 napisał:

> Jeśli ktoś mieszka w kbk w okolicy/w Warszawie to gdzie i co to jest?
> czy to jest może Kobyłka?
ja mieszkam na pustyni w tygodniu, a najciekawszym miejscem tam są chyba kluby wokół
starego mokotowa, kumple chodzą ja mam w nosie, podobnież Park i Stodoła to dobre dyskoteki.
W środę w parku darmowy browar, jakby ktoś był chętny mogę zaprowadzić tam :P


Dzięki wielkie, na razie się nie wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że temat otwarty to <ściera kurze> <zrywa pajęczyny> pozwolę sobie odświeżyć :)

Powoli planuję sobie wakacje i mam pytanie do załączonego obrazka. Muszę być na lotnisku koło 5:00 w związku z czym to połączenie najbardziej mi odpowiada, ale... czy muszę czekać na Służewcu 4 godziny, żeby potem jechać 3 minuty na Okęcie? Czy od dworca na Służewcu do lotniska jest daleko? Będę miał problemy ze znalezieniem drogi? Jeśli ktoś byłby tak miły to prosiłbym o zaznaczenie na jakiejś mapce tych dwóch punktów i ew. najkrótszej drogi :)
Nie wiem czy lepiej czekać te 4 godziny, czy przejść się z bagażem pieszo.
Z góry dzięki.

20100416162940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie... jeszcze coś. Prosiłbym też o trasę z przystanku pkp na Okęciu do lotniska, ew. jakiś autobus czy coś (chociaż nie wiem czy znalazłby się jakiś o tej godzinie). Na prawdę będę wdzięczny za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 16:36, Traitor napisał:

Powoli planuję sobie wakacje i mam pytanie do załączonego obrazka. Muszę być na lotnisku
koło 5:00 w związku z czym to połączenie najbardziej mi odpowiada, ale... czy muszę czekać
na Służewcu 4 godziny, żeby potem jechać 3 minuty na Okęcie? Czy od dworca na Służewcu
do lotniska jest daleko? Będę miał problemy ze znalezieniem drogi? Jeśli ktoś byłby tak
miły to prosiłbym o zaznaczenie na jakiejś mapce tych dwóch punktów i ew. najkrótszej
drogi :)
Nie wiem czy lepiej czekać te 4 godziny, czy przejść się z bagażem pieszo.
Z góry dzięki.


Polecam strone jakdojade.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie ze Służewca na Okęcie jest niedaleko- dużo lepiej iść piechotą. Jak wysiądziesz- zależnie skąd jedziesz, jak od południa to po wyjściu na wiadukt skręcasz w lewo, idziesz ulicą Sasanki do ulicy Żwirki i Wigury, ponownie skręcasz w lewo, idziesz nią, idziesz około kilometra-półtora i jesteś na lotnisku. Na mapce wygląda to tak:
http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=%C5%BBwirki+i+Wigury&daddr=52.181282,20.987055&hl=en&geocode=FW4aHAMd3R5AAQ%3B&mra=mi&mrsp=1&sz=15&sll=52.179037,20.985818&sspn=0.01121,0.027595&ie=UTF8&z=15

No może średnio to wygląda :), ale naprawdę nie ma problemu- wchodzisz na wiadukt, dochodzisz do Żwirki i Wigury, w lewo i idziesz prosto aż dojdziesz do lotniska. Można iść jakoś skrótem na skos, ale tam są w większości chaszcze, więc ja bym odradzał. Jak chcesz zobaczyć, jak to wygląda, to sobie odpal transmisję z przejazdu trumien- pierwszy mijany przez kondukt wiadukt to właśnie skrzyżowanie ulic Sasanki oraz Żwirki i Wigury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 23:54, Erton napisał:

(...)

Wielkie dzięki, na prawdę mi pomogłeś.

@shinoda
Również dziękuję, strona może mi się przydać, gdybym jednak doszedł do wniosku, że lepiej podjechać komunikacją miejską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Marko_Pele nikt ostatnio nie odpisał, ale minęło trochę czasu to i ja szczęścia spróbuje :)
Poproszę nazwę i adres taniego lokum w Warszawie (na 1-2 noce w Ursynalia) i może jakiś pub/bar/klub z klimatem rockowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 17:20, Traitor napisał:

Dla Marko_Pele nikt ostatnio nie odpisał, ale minęło trochę czasu to i ja szczęścia spróbuje
:)
Poproszę nazwę i adres taniego lokum w Warszawie (na 1-2 noce w Ursynalia)


http://www.sus.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&Itemid=108&lang=pl
tylko zadzwon, bo nie jestem pewien czy maja wolne terminy

http://www.bookwarsaw.com/sluzewiec/

i znam jeszcze Atosa na ul. Magnolii, tez nie wychodzi drogo bo ok. 47zl, ale w 3 os. zwykle tam nocuje (pokoj 3-osobowy)

Dnia 27.03.2012 o 17:20, Traitor napisał:

i może jakiś pub/bar/klub z klimatem rockowym :)


hard rock café w zlotych tarasach? poza tym to nic nie znam, nie jestem stamtad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś w Warszawie jakieś ciekawe miejsce w którym można się dobrze bawić, nie przychodząc ze znajomymi/dziewczyną. Najlepiej, gdzie można poznać nowych ludzi, albo chociaż spędzić miło czas.

Interesuje się:
-Fantastyka
-Gry planszowe
-Gry karciane
-Gry komputerowe
-Steampunk
-Komiksy
-Telewizja (zwłaszcza ta z lat 90 i poprzedniej dekady)
-Film
-Manga i anime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować