Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 16:30, St0ck napisał:

Dobra nie chce mi sie czytac ostatnich 40 stron, ale czy ktos odpalil GTA IV w singleplayer
na Windows XP SP2?


LUDZIE! Patrzcie na WYMAGANIA GRY! Pisze, że musi być SP3!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:26, 0HoMicide0 napisał:

> Każdy który nie ma sumienia już wszytkie passy ma :) ale ja jestem uczciwy, iradze
ci
> chłopire CHOWAJ TOOO!

Jak mam to schować? to debile forum nie daje takiej mozliwosci


Pisz do modka, niektórzy mają gg. I lepeij szybko aktywuj, bo teraz pierwszy lepszy c członek z pod czarnej bandery, może sobie aktywować swojego pirata i go "zalegalizować" a Tobie pozostanie cieszyć się z oryginalnego pudełka... :/ i błagać rockstar mailami o nowy kod aktywacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:27, domek593 napisał:

mi dzis sie zminil status na: pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane
4.12.2008. :) mam nadzieje ze jutro dojdzie!

ja do nich dzwoniłem i wysłali mi nawet maila z przeprosinami i następnego że wyślą dzisiaj tj. 4 grudnia i że jutro w godz. 9:00 - 17:00 ma dojść. nie wiecie czy problem niekompatybilności kart 3800 series dotyczy również xp czy tylko visty? bo podobno tylko visty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:31, RavenSoul napisał:

> > Każdy który nie ma sumienia już wszytkie passy ma :) ale ja jestem uczciwy,
iradze
> ci
> > chłopire CHOWAJ TOOO!
>
> Jak mam to schować? to debile forum nie daje takiej mozliwosci

Pisz do modka, niektórzy mają gg. I lepeij szybko aktywuj, bo teraz pierwszy lepszy c
członek z pod czarnej bandery, może sobie aktywować swojego pirata i go "zalegalizować"
a Tobie pozostanie cieszyć się z oryginalnego pudełka... :/ i błagać rockstar mailami
o nowy kod aktywacyjny



Ale ja to aktywowałem już wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:32, master94gt napisał:

> mi dzis sie zminil status na: pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane

> 4.12.2008. :) mam nadzieje ze jutro dojdzie!
ja do nich dzwoniłem i wysłali mi nawet maila z przeprosinami i następnego że wyślą dzisiaj
tj. 4 grudnia i że jutro w godz. 9:00 - 17:00 ma dojść. nie wiecie czy problem niekompatybilności
kart 3800 series dotyczy również xp czy tylko visty? bo podobno tylko visty


Tylko Visty. O XP nie było mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje że aktywowałeś! Bo w zasadzie po to się kupuje oryginalną gre;]! Ja jakbym miał pirata spisałbym, ale jutro będę miał oryginał:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na średnich na karcie 8800 GTS, czasami trochę przycina. Cienie wyglądają kiepsko chociaż na maksymalnych wyglądają tak samo. W każdym razie da się spokojnie grać.

20081204163645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:34, 0HoMicide0 napisał:

Ale ja to aktywowałem już wczoraj...


To luzik, więc się nie przejmuj. Jakakolwiek próba skorzystania z seriala na necie powinna skończyć się wiadomością, że podany klucz jest już wykorzystany,aktywny i przypisany do jakiegoś tam konta...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, powiem tak. Zamawianie gier wydawanych przez Cenegę na gram.pl nie opłaca się. Ale jeśli chodzi o gry CDP to gram.pl jest w porządku jeśli chodzi o wysyłkę. Ja swojego PES`a 2009 dostałem 2 dni przed premierą(zamawiałem tutaj). Zatem gry cenegi, kupujcie ze sklepu cenegi, a gry z pod bandery CDP - z gram.pl. Wiem, że może w tym poście nie wykazuje się bystrością, ale mówie tak jak jest. Dlatego, nie narzekajcie proszę, bo co wejde na forum to ktoś narzeka na to, że musi czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:34, serek4 napisał:

Ja jak na razie wysłąłem do niech wiadmomość, ale na przyszłość możesz mi podać nr fona?

0225196969 - bardzo miła pani xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:31, domek593 napisał:

ja zamowilem 29 listopada


Heheh, to jak ja... ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info z tym blurem pod P :D
Cienie wgladaja o niebo lepiej :>
Sprobuje jeszcze ta defragmentacje plikow, czy doda troche fpsów - dopiero z roboty wrocilem sledzac dzis ten watek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:40, ViPKiNG napisał:

Dzięki za info z tym blurem pod P :D
Cienie wgladaja o niebo lepiej :>
Sprobuje jeszcze ta defragmentacje plikow, czy doda troche fpsów - dopiero z roboty wrocilem
sledzac dzis ten watek ;]

jakie info?? powiedz co zrobiłeś że jest lepiej bo musiałbym przejrzeć cały temat w poszukiwaniu odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować