Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 18:02, Tokix napisał:

Poczekaj ...
Ja okazałem brak kultury ? : >
Ciekawe gdzie . Grzecznie Cie napomniałem .
Chaos w tej głowie ... 14 lat, dorastanie etc ;]
I mam tutaj większy staż niż Ty, więc lepiej wiem co mi wolno a czego nie .
A pozatym jeżeli chciałeś mi ogłosić, że się poprawiłeś to wypadało odpowiedzieć na mój
post , a nie na swój .
Nie mam obowiązku wałkować tematu tyle razy ile w niego wejde .
Dlatego ogarnij się i zacznij od siebie .
Ach, i skoro twierdzisz, że forum to przeznaczone jest dla ludzi z kulturą, to nie wiem
dlaczego jeszcze tutaj jesteś .
Człowiek kulturalny raczej nie miewa takich zachowań .

Po prostu bez komentarza... rozumiem że z tym wiekiem mówisz o sobie? nie sugeruj się nickiem bo daleko nie zajdziesz. Wiesz gdzie ja mam twój staż? Ilość postów to nie wszystko kolego. Zapamiętaj to. Kończe ten OT i przepraszam moderatorów ale nic nie poradzę że dzieci dostają internet na gwiazdkę. Możesz mnie teraz zjechać ale ja już nie odpiszę - poszukaj kogoś na swoim poziomie do kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym w tym miejscu poinformować jak szczerze nienawidzę CDProjektu. Właśnie zauważyłem, że mój preorder zostanie wysłany dopiero jutro. Pytam się więc, po kiego ch*** płace dwa razy tyle by dostać grę w tym samym czasie co pocztą? Nie mówiąc już o tym wyraźnym napisie głoszącym, że preordery będą wysyłane 02.11. I to nie pierwszy raz taka sytuacja - podobne szopki miałem z Football Manager.

CDP, bardzo was proszę, zajrzyjcie do słownika po definicję słowa "uczciwość", "dotrzymywanie obietnic" oraz, k****, "wydawanie gier komputerowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:11, madfrog napisał:

Powiem tak... Kupiłek GTA IV (oczywiście nie w gram.pl bo bym się nie doczekał) i powiem
jedno... SUPER!! Grafika nie najlepsza ale ten klimacik ;] U mnie chodzi płynnie. Ustawienia
macie w screenach... Oto linki do nich:
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/0dc1cd23f6e4a096e018957e11891aa0a03b1273.png
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/93cbf36ebf599d9150b7e144393aa7f54fdec2c5.png

podkręcałeś procka do tej gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:11, filip1-1 napisał:

sorry że użyje przekleństwa co robili??? OPIERDALALI SIĘ NA WAKACJACH!!


Masz rację, ale żeby aż tak schrzanić, to po prostu nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:07, Kraju92 napisał:

A produkcja na PC trwała dosyć długo, więc mam pytanie. Co producenci robili przez tyle czasu skoro są tak rażące błędy

Pewnie zajmowali się zabezpieczeniami (SecuRom, Windows Live, Social Club bla bla) które podobno i tak już zostały złamane. My musimy zawracać sobie głowę jakimiś rejestracjami a piraci pewnie ściągną grę z neta i będą normalnie grać.

Dnia 04.12.2008 o 18:07, Kraju92 napisał:

i jakich zatrudnili beta testerów (zaczynam wątpić że wogóle jacyś byli)?

Pewnie byli ale co z tego? Dokładnie widzieli, że gra słabo chodzi. Ludzie na forach tak się jarali tą grą i masowo zamawiali pre-ordery, że wiedzieli, że i tak zarobią kasę więc mogli optymalizację olać. Ja poczekałem do premiery i dobrze. Okazało się, że spieprzona optymalizacja, dzięki nie kupuję, 150 zł w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:14, Kraju92 napisał:

> sorry że użyje przekleństwa co robili??? OPIERDALALI SIĘ NA WAKACJACH!!

Masz rację, ale żeby aż tak schrzanić, to po prostu nie możliwe.

A jednak tylko w wykonaniu R* i GTA IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:16, filip1-1 napisał:

A jednak tylko w wykonaniu R* i GTA IV


To w takim razie ja już dziękuję za kolejne części GTA na PC skoro tak ją olewają.

master94gt
Albo zamiast testować gry na PC, grali na konsoli i zdobywali achievementy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intel c2d 3,16 GHz
2GB RAM
Gigabyte GeForce 9800 gtx 512
Windows Xp Professional SP3

75 fps w menu, w grze standart ~30-40 nie spada poniżej, cały czas powyżej 30 fps


1024x768 na wyższej nie testowałem jeszcze
Textury: medium
render quality: very high

http://www.speedyshare.com/358292853.html 1 skrin
http://www.speedyshare.com/578489170.html 2 skrin

Na pierwszym skrinie widać jakby krawędzie latarni były niewygładzone dobrze, ale to jest tylko wina skrina w grze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze - Rockstar zawalił sprawę na całej linii (vide astronomiczne wymagania sprzętowe w stosunku do oferowanej grafiki), ale masa użytkowników choćby tego forum również nie jest bez winy.

SZLAG MNIE TRAFIA, kiedy po raz n-ty czytam wypociny jakiegoś osobnika, który narzeka na konieczność rejestracji w systemie Windows Live i Social Club, skoro do gry w trybie single player NIE JEST TO POTRZEBNE. Wciśnij ten cholerny klawisz HOME, załóż sobie profil OFFLINE (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) i graj, do jasnej anieli.
Albo inny problem - SEJWY SIĘ NIE ZAPISUJĄ!!! Ponownie, wciśnij ten klawisz, geniuszu, i załóż profil!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:17, Kraju92 napisał:

> A jednak tylko w wykonaniu R* i GTA IV

To w takim razie ja już dziękuję za kolejne części GTA na PC skoro tak ją olewają.

master94gt
Albo zamiast testować gry na PC, grali na konsoli i zdobywali achievementy. :P

Haha! Albo siedzieli i zawijali gry w te sreberka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:17, Kraju92 napisał:

> A jednak tylko w wykonaniu R* i GTA IV

To w takim razie ja już dziękuję za kolejne części GTA na PC skoro tak ją olewają.

master94gt
Albo zamiast testować gry na PC, grali na konsoli i zdobywali achievementy. :P

JA nie jestem cholernie wielkim fanem serii ale się zawiodłem bo jak zapowiedzieli GTA IV na PC to mój komp który jest w opisie spełniał minimalne ale tu wielki zawód no nic gierka jutro przyjdzie. Ide grać w GTA SA lub w GTA IV na XBOX 360:) jak tu dobrze mieć konsole choć wole grać na pececie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam to konto w social clubie jako Polak, a na xbox live jako Anglik. Mam rozumieć że nie będzie problemu z rejestracja i nie dostanę bana?

Wybaczcie że pytam ale naprawdę się martwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywalilem gta 4 z kompa nie dosc ze tnie i wywala mnie do systemu total shit juz wole grac na xbox360
i to przy takiej konfiguracji 3,16 dual core 4 gram gf gtx 280 plyta evga nforce 780i az smiac mi sie chce normalnie spale gta 4 na pc potrafi nawet na wstawkach zamulic do 1 klatki porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:21, filip1-1 napisał:

> > A jednak tylko w wykonaniu R* i GTA IV
>
> To w takim razie ja już dziękuję za kolejne części GTA na PC skoro tak ją olewają.

>
> master94gt
> Albo zamiast testować gry na PC, grali na konsoli i zdobywali achievementy. :P
JA nie jestem cholernie wielkim fanem serii ale się zawiodłem bo jak zapowiedzieli GTA
IV na PC to mój komp który jest w opisie spełniał minimalne ale tu wielki zawód no nic
gierka jutro przyjdzie. Ide grać w GTA SA lub w GTA IV na XBOX 360:) jak tu dobrze mieć
konsole choć wole grać na pececie

Racja po tym wszytkmi wychodzi że gta 4 ni jest najlepsza gra ale cóż lubię ryzyko i zakupie tę grę a jak nie spodoba się to ją sprzedam xd proste
Tak dlatego warto mieć konsolkę w domu :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wczoraj pisałem. Edycja wysyłana wczoraj przez sklep gram.pl jest w PEŁNI ANGIELSKA (z angielską instrukcją, poradnikiem, mapą).

Właśnie się instaluje.
Proszę kogoś o opisanie krok po kroku jak uruchomić GTA IV tylko w trybie single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:58, heyboy napisał:

> JEDEN DUZY SKURWYSYNSKI MINUS NIE MOZNA GRAC NA PADZIE O ILE NIE JEST TO PAD O XBOXA360

> przeceiz to wziasc zabic za cos takiego, ktos juz wpadl jak to obejsc?

No bo przecież pady MS''a są najlepsze, bo ich konsola też jest najlepsza... O ile pamiętam
coś takiego ma też miejsce w Kane & Lynch. Też mnie to nieziemsko wnerwiło.


troche sobie juz z tym poradzilem, programik xpadder mozna przypisac klawisze z klawiatury do klawiszy z pada
jedyny minus ze nie ma analogow tzn. nie mozna sobie plynnie sterowac galkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować