Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2009 o 14:49, cornell333 napisał:

czy gra zadziała na komputerze z 1 gb ram (windows XP) ?


GTA IV to wielka nie wiadoma ja mam 1gb ram i działa nie wiadomo jak będzie to u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie sprawa spolszczenia...
juz tyle obiecywali a dalej go nie ma,...
jeden z userow napisal nawer do R* czy banuja za takie cos... odpisali ze NIE... oni dalej uparcie twierdza ze testuja i testuja...
glupia sprawa, sami mogli napisac szczegolowego meila do R* i dowiedziec sie wszystkiego a nie grac i sprawdzic czy ich nie zbanuja...
i do tego jeszcze forum zablokowali...


dali dwa trailery kilka miesiecy temu i cisza, zauwazyliscie ze nie dodali praktycznie nic nowego od tamtego czasu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2008 o 08:14, Avar Neus napisał:

Będzie można ją zainstalować dowolną
ilość razy

>

To chyba nieaktualne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 19:39, Jagged napisał:

to ja wiem... chociac mam cocha nadzieje, ze moze jednak lada dzien wyjdzie :)


Wejdź na ich forum,u nich jak napiszesz że masz nadzieje..itp. ban od razu :) Widać oni nadziei nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 19:39, Jagged napisał:

to ja wiem... chociac mam cocha nadzieje, ze moze jednak lada dzien wyjdzie :)



Zaznacz sobie w kalendarzu datę 1 stycznia 2010. Jak uruchomisz to spolszczenie przed tą datą to możesz być zadowolony;) Lepiej olej sprawę, szybciej ci czas zleci niż nerwowo codziennie sprawdzać czy nie wyszło już przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedyś ktoś pisał .Że zrobienie spolszczenia psuje klimat np slangów którymi posługuje sie bynajmniej LittleJacob :).Więc po co wam to:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, o zmiany, które wprowadziły patche do GTA IV. To znaczy, czy po zainstalowaniu wszystkich patchy (licząc 1.0.4.0) rozgrywka nabrała płynności/stabilności/czegokolwiek? Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 23:37, Mikex napisał:

Mam do Was pytanie, o zmiany, które wprowadziły patche do GTA IV. To znaczy, czy po zainstalowaniu
wszystkich patchy (licząc 1.0.4.0) rozgrywka nabrała płynności/stabilności/czegokolwiek?
Z góry dzięki ;)


Podobno tak. Kolega osiąga teraz 60 FPS. Chodź mu nie wierzę, ale on nie ma przyzwyczajenia do okłamywania ludzi. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 23:37, Mikex napisał:

Mam do Was pytanie, o zmiany, które wprowadziły patche do GTA IV. To znaczy, czy po zainstalowaniu
wszystkich patchy (licząc 1.0.4.0) rozgrywka nabrała płynności/stabilności/czegokolwiek?
Z góry dzięki ;)


Zależy od sprzętu i szczęścia - u jednych polepszyła u innych pogorszyła i płynność i bugi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 00:45, Kapas napisał:


Zależy od sprzętu i szczęścia - u jednych polepszyła u innych pogorszyła i płynność
i bugi..


U mnie akurat ten patch poprawił wydajność gry ale czytałem na innych forach że bardzo dużo ludzi narzeka bo ten patch pogorszył ich sytuacje, chyba nie ma reguły na GTA 4 i łatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 09:15, Crew_900 napisał:

Mam do ciebie pytanie. Jakim cudem odpaliłeś grę mając jedynie 1 Gb ram ?


Koleś "jest hardcorem"... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

straciłem wiarę w to że uda mi się zagrać w GTA4 na moim obecnym sprzęcie (chodzi mi o sytuacje w której gra chodzi płynnie i dobrze wygląda czyli takie średnie ustawienia w menu), o ile w wersji 1.1 dawało rade tak puźniej to już tragedia (na low przycinało i do tego źle wyglądało). Jak jest z nowym patchem to nie chce mi się testować, poczekam aż wymienię kartę graficzną (choć nie wiem kiedy bo z kasą ciężko a na zime szykuje się kilka "must have" typu CoD6 i AC2) z obecnego radeona 3870 (wiem że słaby nie jest ale biorąc pod uwagę iż wymieniać będę nie prędzej niż po świętach to już powoli nie będzie dawał rady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 09:15, Crew_900 napisał:

Mam do ciebie pytanie. Jakim cudem odpaliłeś grę mając jedynie 1 Gb ram ?


Skąd mam wiedzieć jakim cudem, wiem że działa i nie na minimalnych poprostu kupiłem zainstalowałem zaktualizowałem i chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2009 o 08:54, Luk04229 napisał:

U mnie akurat ten patch poprawił wydajność gry ale czytałem na innych forach że bardzo
dużo ludzi narzeka bo ten patch pogorszył ich sytuacje, chyba nie ma reguły na GTA 4
i łatki


U mnie natomiast gra działa płynniej, ale za to pojawiły się doczytujące tekstury... ech Panowie z R* coś mają problem z porządnym załataniem tego GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A tak dla porównania, ile miał wcześniej?:D


Crew_900

Grę normalnie da się odpalić na 1GB RAM. Moi dwaj kumple są na to dowodem ;D Chociaż nie pytaj o płynność gry w ich przypadku ;D

Reszta

Dzięki wszystkim za opis swojej sytuacji ;)) Wychodzi na to, że chyba w GTA pogram dopiero na konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 14:08, Mikex napisał:

A tak dla porównania, ile miał wcześniej?:D


Mówił że coś mu się wahało pomiędzy 20-30 FPS-ami.
Lecz dochodzi do tego jeszcze sterowniki do karty graficznej, które też przyśpieszają gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować