Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Czeka ktoś z Was jeszcze na spolszczenie od gtapolska? Kurde, patch wyszedł dobre kilka miesięcy temu, a oni nadal nie wypuścili wersji kompatybilnej z najnowszą wersją gry... Rozumiem, spolszczenie obydwu dodatków z pewnością zajmuje sporo czasu, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 22:18, Vekkus napisał:

Dodam też tak na marginesie, że Fps wacha mi się około 7-8 fps. To strasznie mało. Mam
zainstalowane wszystkie patche poza 1.0.6.0. Czy jest jeszcze jakiś sposób na polepszenie
jakości??


O joj kobiety i komputer to zawsze problem:) a teraz jeszcze do tego Lpatop:) Twoje problemy to Windows 7 który jak każdy wie zwiększa wymogi gry.Drugi problem to patche jakbys nie czytała na oficjalnych forach GTA4 to wszystkie
zaczynając od 1.05 do 1.07 nie zwiększają wydajności a raczej wręcz odwrotnie.Tak więc wgraj od nowa zainstaluj tylko 1.0.1-1.04 następnie twoja karta graficzna to problem bo jest zintegrowana dlatego 512mb nic ci nie daje u mnie na 256 mam 12 fps. Ale jest sposób i na to po pierwsze na forach oficjalnych rzecz jasna polskich są tematy gdzie możesz ściągnąc pliki konfiguracyjne gry i podmienić są one lepiej skonfigurowane i dają większą wydajność.
Jeżeli chcesz to jest również fanowski nieoficjalny patch obniżający wymagania gry jest Legalny jakby co.
Ostatnia moja rada ale każdy ma w tym wypadku inaczej to skonfiguruj stery od karty tak aby byłe wyższe ustawienie to czasami pomaga i w opcjach gry nie obniżaj wszystkiego na minimum jak ci mówią tylko pobaw się suwakami no chyba że u ciebie low daje najlepszy efekt trochę się trzeba pomęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 11:30, Mateuszencjowaty napisał:

To po co spolszczają EfLC :>?

Tam o połowę jest mniej do roboty to może chociaż to zrobią dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 23:39, rtyrtyrty napisał:

> Bodajże nie, bo 256 MB na minimalnych.
Spełniając tylko minimalne to sobie nie pograsz za dobrze.

A 512 MB pamięci wystarczy, nie wiem jakie opcje graficzne masz ustawione ale powinno
dość dobrze działać na niskich, a na pewno lepiej niż 7-8 fps.


Ad. 1
Chodzi mi o sam fakt działania gry.

Ad. 2
Mam 512 MB na swojej 8800GT i po odblokowaniu opcji chodzi na maksymalnych detalach i osiąga 30-40 FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 13:48, Crew_900 napisał:

Zrobiłem wygląd Johhnego z EFLC do GTA IV i wygląda dobrze w grze , ale w cutscenkach
beznadziejnie -.-

Haha :D The Ballad of Blind Johnny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 18:46, Hommicide napisał:

Wyszedł wreszcie jakiś patch, który naprawdę poprawia płynność w grze i dodaje przynajmniej
kilka fpsów?


Po co mają robić patcha, jak ludzie spokojnie mogą kupić lepszy sprzęt? Oni już swoją kasę dostali, co się będą klientami przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić aby mieć 100% przejścia Lost And Damned? Przeszedłem fabułę, wygrałem 12 wyścigów a ten shit dalej mi się na mapie pojawia, wygrałem i teraz pojawiło się, że wygranych mam 13 wyścigów i wraz na mapie sie pojawiają a są to te same trasy. I mam tylko 73,33% przejścia. Co tu robić oprócz wojny gangów mam zrobione 17/24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 01:30, Citkowsky napisał:

Co trzeba zrobić aby mieć 100% przejścia Lost And Damned? Przeszedłem fabułę, wygrałem
12 wyścigów a ten shit dalej mi się na mapie pojawia, wygrałem i teraz pojawiło się,
że wygranych mam 13 wyścigów i wraz na mapie sie pojawiają a są to te same trasy. I mam
tylko 73,33% przejścia. Co tu robić oprócz wojny gangów mam zrobione 17/24.

Wyścigów nie trzeba robić ciągle, one pojawiają się w nieskończoność, tak samo jak wojny gangów których trzeba zrobić 25. oprócz tego 50 mew ustrzelić, wyjść z kolegami na wszystko co się da, wygrać w siłowaniu się na rękę oraz bilard i inne tego typu gry, zrobić misje z kradzeniem motorów, zrobić dodatkowe misje dla Stubbsa..
nie wiem czy to wszystko ale to wszystko co pamiętam na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 10:41, Crew_900 napisał:

Oni już nie zrobią aktualizacji, projekt został beznadziejnie zrobiony i porzucony


Jednak chyba(na całe szczęście) nie porzucili tego projektu. Oto najnowszy "raport" na temat wydania spolszczenia na ich forum.
Mam dla was kilka wyjaśnień i pozytywnych informacji:

1. Krejd na dniach ma mi przekazać pliki, abyśmy mogli udostępnić wam kolejną łatkę polonizacyjną.

2. Do tego czasu, będę poprawiać znalezione przez was błędy. Gdy to zrobię, przekażę plik Danio''wi, które będzie je jeszcze wyłapywał grając w grę do momentu wydania wersji v0.97.

3. W tym czasie inni tłumacze będą tłumaczyć nowe linijki z patch''y 1.0.6.0 i 1.0.7.0. oraz te, które "wykryliście" jako nieprzetłumaczone.

4. Gdy to zrobimy udostępnimy wam łatkę polonizacyjną. Myślę, że powinno to nastąpić do 8. sierpnia 2010r.

5. Gdy tylko damy wam nową łatkę kilka osób będzie jeszcze pracować na spolszczeniem do GTA IV, aby je udoskonalić i poprawić ostatnie błędy, a tym czasem reszta tłumaczy zacznie już pracę nad Episodes from Liberty City: The Lost and Damned.

Podsumowując:

W związku z tym, że Krejd nie ma ostatnio za dużo czasu wolnego postanowiliśmy razem z Daniem doprowadzić polonizację GTA IV do końca. Wszystko się opiera o to, kiedy krejd mi wyśle pliki, tylko od tego zależy data wydania najnowszej wersji.


Czyli do 8 sierpnia powinniśmy już spokojnie grać na najnowszej wersji gry w polskiej wersji językowej. No cóż, lepiej później niż wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też zdarzają się spadki wydajności czasami aż do 23fpsów? gram na LOW przy rozdzielczości 1024x768.

A mój komp:

Intel Core 2 Duo E4600 2.40GHz
2GB Ram DDR2 667MHz (2x1gb)
Palit Geforce GTS 250 1GB DDR3
Windows XP Professional

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 10:55, Hommicide napisał:

Czy u Was też zdarzają się spadki wydajności czasami aż do 23fpsów? gram na LOW przy
rozdzielczości 1024x768.

A mój komp:

Intel Core 2 Duo E4600 2.40GHz
2GB Ram DDR2 667MHz (2x1gb)
Palit Geforce GTS 250 1GB DDR3
Windows XP Professional

Aż tak nisko to nie ale w niektórych miejscach na mapie(jedno, może dwa u mnie) potrafi do poniżej 30 fps spaść, tyle że ja mam quada, i więcej ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, za chwilę po raz czwarty podejdę do misji Tunnel of Death. Zawsze albo mnie zabiją, albo furgonetka wybuchnie, albo jakoś nieszczęśliwie popełnię samobójstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 12:36, PJ_MW napisał:

Kurde, za chwilę po raz czwarty podejdę do misji Tunnel of Death. Zawsze albo mnie zabiją,
albo furgonetka wybuchnie, albo jakoś nieszczęśliwie popełnię samobójstwo...

Ja przy tej misji zawsze używałem rakietnicy, po prostu potraktować auta policyjne rakietnicą a resztę dobić karabinem, oczywiście w furgonetkę nie strzelać.
Granatów nie radzę używać bo nigdy nie wiadomo czy czasem nie poleci trochę za bardzo w lewo i nie uszkodzi furgonetki.

Oczywiście przed misją kupujesz kamizelkę nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 12:47, rtyrtyrty napisał:

> Kurde, za chwilę po raz czwarty podejdę do misji Tunnel of Death. Zawsze albo mnie
zabiją,
> albo furgonetka wybuchnie, albo jakoś nieszczęśliwie popełnię samobójstwo...
Ja przy tej misji zawsze używałem rakietnicy, po prostu potraktować auta policyjne rakietnicą
a resztę dobić karabinem, oczywiście w furgonetkę nie strzelać.
Granatów nie radzę używać bo nigdy nie wiadomo czy czasem nie poleci trochę za bardzo
w lewo i nie uszkodzi furgonetki.

Oczywiście przed misją kupujesz kamizelkę nie?


Raczej nie mam problemów z tym, że jestem bliski śmierci, a z furgonetką. Ciągle gdy próbuję zgubić pościg ona jest uszkodzona do tego stopnia, że zaczyna płonąć... I tak na okrągło.
Mam dopiero 41% przejścia gry, ale teraz znowu pojawił się problem, tym razem z misją od Raya(w której gościnny udział biorą John i Luis)... Nie wiem czy mi się zdaję, ale z każdym procentem poziomu przejścia gry misje stają się coraz to bardziej trudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować