Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2010 o 13:42, mustfix napisał:

Tak się zastanawiam czy GTA IV pójdzie mi na takim sprzęcie

AMD Turion II P520 2.3 GHz ( II rdzeniowy )
ATI HD5470 1Gb
4 GB DDR3 Ram
Dysk 500 GB
Windows 7 Home Premium 64-bit


Pójdzie, ale wątpię, czy utrzyma stabilne 30 fpsów. Za wolny procesor i bardzo słaba karta graficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 19:28, Draco-PNC napisał:

Mój post zginął wśród innych, więc powtarzam pytanie: czy komuś udało się wygrać wszystkie
6 rund w klatce w TBoGT?


Mi się udał ten wyczyn, namęczyłem się sporo, ale udało się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 19:29, Ecko09 napisał:


Mi się udał ten wyczyn, namęczyłem się sporo, ale udało się ;]

Hmmm, a chciało by Ci się jeszcze trochę pomęczyć gdym wysłał Ci save''a? Bo bawić się w instalowanie modów, żeby włączyć god mode jakoś nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, czy da się w wersji na PC zrobić unik i odebrać przeciwnikowi broń? Z tego co widzę na YT koleś grający na XB przy pomocy A i B robi dokładnie coś takiego. Z bronią było by z pewnością łatwiej. Jednak w sterowaniu nic takiego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 20:56, Draco-PNC napisał:

I jeszcze jedno, czy da się w wersji na PC zrobić unik i odebrać przeciwnikowi broń?
Z tego co widzę na YT koleś grający na XB przy pomocy A i B robi dokładnie coś takiego.
Z bronią było by z pewnością łatwiej. Jednak w sterowaniu nic takiego nie widzę.

zeby zabrac bron robisz normalny unik nim gosc cie uderzy/dzgnie, po czym wciskasz atak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 21:19, Crew_900 napisał:

Taa, ale to jest coś popieprzone , zrobi się unik to i tak się obrywa


To masz pecha, bo ja jak robie unik nie obrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 21:19, Crew_900 napisał:

Taa, ale to jest coś popieprzone , zrobi się unik to i tak się obrywa

nie wiem jak można by było to zrobić, uniknąć i jednocześnie oberwać.


a co do taktyki na to, to trzeba znaleźć jakąś głupią metodę w stylu ciągłego kopania ich tak żeby nie mogli nic zrobić i to stosować.

Naprawdę, wygranie tego na czysto jest trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 19:28, Draco-PNC napisał:

Mój post zginął wśród innych, więc powtarzam pytanie: czy komuś udało się wygrać wszystkie
6 rund w klatce w TBoGT?


Ja zazwyczaj dochodzę do 5 rundy i drugiego gościa. Mogę ci dać taką jedną podpowiedź, że trzeba uderzać po kilka ciosów na raz - potem więcej się nie da, ale trzeba jak najszybciej oddać kilka następnych uderzeń. Po prostu te serie trzeba oddawać w równym tempie i tyle, choć już nie mogłem dać rady drugiemu gostkowi z nożykiem w 5 rundzie. I ważna sprawa - jak stracisz trochę życia, to po każdej skończonej rundzie weź tryb obstawiania. Po prostu obstaw jakiegoś kolesia w walce. A potem znowu wróć do gry - będziesz miał pełnie zdrowia... :)

Muszę poprawić, bo nie wiem czy dobrze napisałem. Dochodziłem zawsze do finalnej rundy do tego drugiego gościa z nożykiem, a czy to piąta czy szósta runda to nie pamiętam- to tak dla sprostowania mojej wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie na :
Intel® Core™ i5; model procesora: i5-430M
(2.26 GHz, 3 MB cache)
4 GB DDR3
NVIDIA GeForce GT 330M
Windows 7 Home Premium 64-bit
Dysk 500 gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj przydarzyła mi się dziwna śmierć. Jak zwykle zamówiłem sobie hot-doga przy drodze, jem(mmmm jak zwykle bardzo dobry i naprawdę "good prizes, good prizes!") i nagle BOOOM. Jakiś samochód, który był zaparkowany obok wybucha i wysadza zarówno mnie, jak i sprzedawcę, oraz jego straganik w powietrze. Kompletnie nie wiem skąd to auta się wzięło i dlaczego wybuchnęło, ale ten fakt, to zdarzenie ukazało mi tak naprawdę jak kruche jest ludzkie życie... Warto grać w gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 19:00, PJ_MW napisał:

Ale dzisiaj przydarzyła mi się dziwna śmierć. Jak zwykle zamówiłem sobie hot-doga przy
drodze, jem(mmmm jak zwykle bardzo dobry i naprawdę "good prizes, good prizes!") i nagle
BOOOM. Jakiś samochód, który był zaparkowany obok wybucha i wysadza zarówno mnie, jak
i sprzedawcę, oraz jego straganik w powietrze. Kompletnie nie wiem skąd to auta się wzięło
i dlaczego wybuchnęło, ale ten fakt, to zdarzenie ukazało mi tak naprawdę jak kruche
jest ludzkie życie... Warto grać w gry...

jeśli wjechało w straganik to jest spora szansa że to właśnie straganik spowodował wybuch, bo niektóre mają takie małe czerwone pojemniki chyba z gazem, które są wybuchowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh dziwna gra.
GTA IV jak i Epizody w miarę dobrze działają, a w lost $ damned przycina się niemiłosiernie oraz co się odwrócę to tekstury znikają i się doczytują -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 18:15, Crew_900 napisał:

Heh dziwna gra.
GTA IV jak i Epizody w miarę dobrze działają, a w lost $ damned przycina się niemiłosiernie
oraz co się odwrócę to tekstury znikają i się doczytują -.-

Dobre, EpizodY ci działają, ale lost and damned nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 19:13, Crew_900 napisał:

No raczej Lost & Damned jest epizodem z Ballad of gay tony a nie GTA IV i Ballada

Kolejny raz wykazujesz się niesamowitą głupotą w tym temacie. I kompletnym brakiem umiejętności budowania zdań, tak żeby to co piszesz miało sens i dało się zrozumieć. Kolega rtyrtyrty chciał Cię wyśmiać bo napisałeś, że dobrze działają Ci Epizody natomiast TLaD źle. Dla twojej informacji zbiór obydwu DLC nosi nazwę Episodes from Liberty City. Jak kiepsko radzisz sobie z językiem polskim ( co wnioskuję po składni twojego ostatniego zdania) to może trochę matematyki: The Lost and Damaned + The Ballad of Gay Tony = Episodes From Liberty City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować