Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

>>........, a jak nie

Dnia 31.07.2010 o 22:02, Crew_900 napisał:

to lepiej niech nie wydają wersji na PC .


Grabisz sobie, grabisz. Wolę kolejne GTA zoptymalizowane tak jak IV niż w ogóle brak gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 21:46, Crew_900 napisał:

Po co mam kupować konsole ? Jeszcze kupię tą grę na konsole i będzie więcej marudzenia
xD
Gorsza grafika, gorsze sterowanie, te same problemy z wydajnością itp. Wiem, bo u kolegi
sobie grałem i nie polecam .
A piszę to wszystko o błędach żeby nie było że gra doskonała . Teraz sobie grałem i samochodem
jechałem z przebitym kołem i cywile koło których przejeżdżałem którzy szli sobie chodnikiem
a ja jechałem ulicą wrzeszczeli i spieprzali bo jadę z przebitym kołem -.- Jeszcze brakowało
Don`t kill me with that wheels -.-
Albo wydanie The Ballad of gay tony, wydali grę w której nowe samochody mają spieprzone
światła, no proszę ...
Wyszły dwie łatki do EFLC i w żadnej nie naprawili tego .
Albo w ogóle użytkownicy przeróżnych for piszą tematy z prośbami żeby naprawili to i
to i co ? R* nic z tych próśb nie skorzystało a większość była bardzo dobra na poprawę
gry


Nie no patrzcie gnoja, przyszedl i dalej narzeka jak mu juz bylo powiedziane, to se jeszcze ponarzeka na TBOGT, a po drugie primo to kto ci powiedzial, ze ta gra jest taka doskonala??? Idz i sie swojej mamie wyzal, a nie tutaj. Od poczatku bylo mowione w roznych recenzjach, ze GTA IV ma duzo bledow. Moze jeszcze powiesz, ze odkryles kolejny fatalny blad, ktory dzieje się przy hustawce zaraz, co :D :D :D hehe ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 21:46, Crew_900 napisał:

Po co mam kupować konsole ? Jeszcze kupię tą grę na konsole i będzie więcej marudzenia
xD
Gorsza grafika, gorsze sterowanie, te same problemy z wydajnością itp. Wiem, bo u kolegi
sobie grałem i nie polecam .

Mówisz, że granie na konsoli w GTA jest tak samo beznadziejne jak na PC?
Odezwał się znawca, co tylko raz miał pada w rękach. Po pierwsze trzeba się do takiego sterowania przyzwyczaić, a nie marudzić po pierwszym kontakcie. Po za tym na konsoli nie ma żadnych problemów z grą. Szczególnie jeśli chodzi o wydajność. Zero ścinek a grafika jest świetna. Nie mam pojęcia jaki twój kumpel (szkoda mi go) ma tv, ale na pewno nie HD, skoro jęczysz za grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 13:01, gitarka napisał:

Nie mam pojęcia jaki twój kumpel (szkoda mi go) ma tv, ale na pewno nie HD, skoro jęczysz za grafikę.


Widzialem konsolowe GTA IV i grafika jest gorsza niz na PeCecie (zreszta w wiekszosci innych gier jest podobnie), ale nic w tym dziwnego skoro obecne konsole maja juz dobre pare lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 12:41, Crew_900 napisał:

Jednym słowem - Cham !


Cham - ha, a to dobre, he he he... Ja bym cie w takim przypadku inaczej nazwał, ale to byś się popłakał chyba skoro ty mnie tak nazywasz, he he, więc nie będę ci po za tym "przykrości" robić na forum, bo to nie w moim stylu. Powiem wprost - nie będę cię na gram.pl obrażał, bo to nie od tego stronka, ale jak będziesz dalej mi się tu żalił jakie to GTA IV jest fuj, błe i do dupy to krytyka cię nie ominie. Mówiłem ci już - idź i się do swojej mamy wyżal, jak ci się bardzo ta gra nie podoba, a nie tutaj, bo jak widzisz ludzie też mają cię dość i inne zdanie mają na temat tej gry, a ty tylko ich denerwujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia zależą też od tego, na jakich ustawieniach grało się na PC. Ja grałem na średnich i gdy ujrzałem jak wygląda na x360 to zrobiła na mnie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 19:13, gitarka napisał:

Wrażenia zależą też od tego, na jakich ustawieniach grało się na PC. Ja grałem na średnich
i gdy ujrzałem jak wygląda na x360 to zrobiła na mnie wrażenie.

Jak ma się ustawienia na średnich(po najnowszym patchu) to gra wygląda trochę lepiej niż na konsolach, bo R* wprowadził jakiś "nowy" system cieni, który w skrócie daje trochę lepszy wygląd w zamian za sporo klatek na sekundę w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy gta 4 mi pójdzie
Mój sprzęt
AMD Athlon 64 x2 Dual Core Processor 3800+
2.01 GHz 1.5 GB ram
gainward geforce 7300 gs 256 mb 64 bit

Najbardziej przejmuje się grafą, ale ta odmiana karty od gainwarda ma 384 mb pamięci jeżeli masz 1 gb ram ja nie wiem czy to prawda więc załóżmy że moja grafa ma 256 mb

I tak chce kupić geforce 9500 gs 512 mb 128 bit ale na początku powiedz czy pójdzie z 7300 gs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 17:05, Gumisiek2 napisał:

Nie ma szans. Na karcie, którą chcesz kupić też nie.

co najmniej jakiś 8800GT dobry albo 9800GT czy coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się wygrać wszystkie 6 walk w klatce w TBoGT? Kilka razy udało mi się dojść do 6tej i polec z pierwszym przeciwnikiem. To ostatnia rzecz jakiej brakuje mi do osiągnięcia 100%... Zna ten ktoś, może jakiś cudowny sposób na wygrywanie walk, albo mógłby mi to przejść (wysłałbym mu mailem save)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj od dobrych kilkudziesięciu godzin spędzonych z podstawką dostałem achivement za misje Museum Piece, było nieźle i nareszcie ruszył się wątek fabularny Niko, bo od dłuższego czasu było o nim cicho.
BTW. Na mniej więcej ilu % kończy się główny wątek fabularny?(i ile zostanie jeszcze misji pobocznych + ubicie wszystkich gołębi - udało się to komuś z Was w ogóle?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 11:15, PJ_MW napisał:

Wczoraj od dobrych kilkudziesięciu godzin spędzonych z podstawką dostałem achivement
za misje Museum Piece, było nieźle i nareszcie ruszył się wątek fabularny Niko, bo od
dłuższego czasu było o nim cicho.
BTW. Na mniej więcej ilu % kończy się główny wątek fabularny?(i ile zostanie jeszcze
misji pobocznych + ubicie wszystkich gołębi - udało się to komuś z Was w ogóle?)

Główny wątek to 60%. Zresztą tu masz wszystko wypisane.
http://www.gta4.net/100-percent-completion-checklist/
Zrobiłem wszystko (chyba) oprócz wygranej na tym automacie. Z wymaganych 11 000 pkt udało mi się zdobyć raz 10 500.. Nie jestem jeszcze pewien czy znalazłem wszystkich przechodniów, powinienem ich liczyć od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 11:15, PJ_MW napisał:

Wczoraj od dobrych kilkudziesięciu godzin spędzonych z podstawką dostałem achivement
za misje Museum Piece, było nieźle i nareszcie ruszył się wątek fabularny Niko, bo od
dłuższego czasu było o nim cicho.
BTW. Na mniej więcej ilu % kończy się główny wątek fabularny?(i ile zostanie jeszcze
misji pobocznych + ubicie wszystkich gołębi - udało się to komuś z Was w ogóle?)

nie jestem pewien ale u mnie zwykle kończył się w granicach 60-70 procent..z tym że po drodze różne rzeczy robiłem jak się nawinęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Coś mi się wydawało to podejrzane, że mam teraz tylko 42%, a już fabuła tak daleko poszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 13:10, MasterChiefGT napisał:

A ja mam pytanie z innej beczki
Czy GTA IV jest ciekawe na multi czy tak sobie zrobione? :P

jak grasz z normalnymi ludźmi to jest ciekawie, różne tryby no i zawsze można we freemodzie miasto razem z kolegami zwiedzać, tzn włazić w rożne miejsca, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy GTA IV pójdzie mi na takim sprzęcie

AMD Turion II P520 2.3 GHz ( II rdzeniowy )
ATI HD5470 1Gb
4 GB DDR3 Ram
Dysk 500 GB
Windows 7 Home Premium 64-bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować