Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

ale sie przejmujecie ta polonizacja...

kiedys w ogole cos takiego jak polska wersja jezykowa gry nie istnialo, a jakos sie zylo :D

mysle, ze to wlasnie z gier komputerowych pochodzi okolo 50% mojego zasobu slownictwa angielskiego z roznych dziwnych dziedzin "fachowych"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 22:08, yahoou napisał:

ale sie przejmujecie ta polonizacja...

kiedys w ogole cos takiego jak polska wersja jezykowa gry nie istnialo, a jakos sie zylo
:D

mysle, ze to wlasnie z gier komputerowych pochodzi okolo 50% mojego zasobu slownictwa
angielskiego z roznych dziwnych dziedzin "fachowych"... ;)



I to jest racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 22:08, yahoou napisał:

ale sie przejmujecie ta polonizacja...

kiedys w ogole cos takiego jak polska wersja jezykowa gry nie istnialo, a jakos sie zylo
:D

mysle, ze to wlasnie z gier komputerowych pochodzi okolo 50% mojego zasobu slownictwa
angielskiego z roznych dziwnych dziedzin "fachowych"... ;)


U mnie tak samo. Przechodziłem GTA SA po "angielskiemu" i nie miałem większych problemów z tłumaczeniem najważniejszych elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 10:37, Mac Cry napisał:

http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/349644#opis

Taniej niż na allegro ^^ Czyli cena sugerowana, to 149 zł. Zawsze mówiłem, że wirtus
to najlepszy sklep internetowy z grami ;]

Wirtus jak zwykle obniża cenę jak tylko się da. Już zamówiłem, bo 119 zł to jak na razie najlepsza cena i nie wydaje mi sie by gdzieś dało się kupić za mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jeszcze dużo czasu zostało. EK Far Cry 2 na ostatnioą chwilę pokazano, czyli niecałe dwa tygodnie przed premierą, a wcześniej wszyscy się pluli na Cenegę, że nie zrobi EK. Z GTA IV będzie pewnie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 22:08, yahoou napisał:

mysle, ze to wlasnie z gier komputerowych pochodzi okolo 50% mojego zasobu slownictwa
angielskiego z roznych dziwnych dziedzin "fachowych"... ;)


Nie tylko Twojego ;] A co do polonizacji, ze wszystkimi częściami tak zrobili (nie jestem pewien co do Vice City) i teraz też by się to przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 13:15, Gumiś2 napisał:

Wolałbym kinowe i żeby było wcześniej. I nie takie drogie, jak myślałem :)

Ja zawsze będę wolał gry z dubbingiem. Wtedy patrzę na postacie i podziwiam grafę, a tak to musze patrzeć na białe napisy. Przy przerywnikach filmowych w takich grach jestem rozluźniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wole kinowki, ale najlepszym wyjsciem sa opcje do wyboru - dubbing, napisy, albo wersja oryginalna. Mam nadzieje, ze GTA IV w Polsce wyjdzie jednak w ten sam dzien co w calej Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 13:25, Heterko napisał:

> Wolałbym kinowe i żeby było wcześniej. I nie takie drogie, jak myślałem :)
Ja zawsze będę wolał gry z dubbingiem. Wtedy patrzę na postacie i podziwiam grafę, a
tak to musze patrzeć na białe napisy. Przy przerywnikach filmowych w takich grach jestem
rozluźniony.


To zależy, jak szybko się czyta. A to zależy, jak często się czyta. Kogo nająłbyś do dubbingu Niko? Pazurę? Stuhra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest spolszczenie kinowe.

Głupotą jest wydawanie polskiej wersji jako gry pudełkowej, chyba, że jako nowa wersja gry. A dla tych, co kupią jeszcze angielską wersję gry powinni zrobić coś takiego jak z wiedźminem. Rejestracja na stronie a później jak będzie spolszczenie, udostępnienie go w formie patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwaga uwaga już można zamówić GTA4 na PC na stronie cenegapoland:) mam nadzieję że będzie również edycja kolekcjonerską na która czekam z niecierpliwością...już w listopadzie będziemy mogli rozerwać się przy tej grze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 15:43, trombocylek napisał:

Najlepsze jest spolszczenie kinowe.


Najlepszym rozwiązaniem jest BRAK spolszczenia, zaś rozwiązaniem satysfakcjonującym wszystkie strony płytka z patchem polonizującym. Ew. tak, jak jest to w przypadku gier wydawanych przez EA - wybór języka na etapie instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Cenegi w sprawie polonizacji GTA IV oto co odpisali:
W tym momencie, nie jest jeszcze ustalone sposób polonizacji gry. Jeżeli coś w tej sprawie się zmieni, na pewno o tym poinformujemy na naszej stronie WWW.cenega.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować