Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

"Zamów GTA IV na komputery PC - rozpoczynamy przedsprzedaż najlepszej gry akcji tego roku!
Jako, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością ogłaszamy, że już od dzisiaj rozpoczynamy zbieranie zamówień na najbardziej oczekiwaną grę akcji tego roku – Grand Theft Auto IV na komputery PC! Zapraszamy do zarezerwowania swojego egzemplarza gry, w specjalnej cenie 129,90 PLN.

GTA IV już przed premierą wersji konsolowej stało się grą kultową. Wyczekiwana od kwietnia tego roku wersja PC jest kolejnym krokiem naprzód w kategorii możliwości graficznych oraz samej rozgrywki. Posiadacze komputerów PC mogą wreszcie odkryć cała prawdę o życiu w Liberty City! Już niedługo każdy będzie miał okazje poznać blask i cienie gangsterskiego fachu.

Przypomnijmy, że GTA IV na konsole zostało uznane za największe wydarzenie w branży rozrywki elektronicznej w 2008 roku, ustanawiając w tej kategorii oficjalny Rekord Guinnessa! Grand Theft Auto to według wielu rankingów jedna z najlepszych gier 2008 roku. Słynna, bestsellerowa seria o dziesięcioletniej historii (ostatnio Vice City i San Andreas) jest już nie tylko programem komputerowym, ale zjawiskiem kulturowym. Produkt firmy Rockstar* wywarł olbrzymi wpływ na branżę gier i młodzież na całym świecie. W ścieżce dźwiękowej do GTA zawsze znajdują się największe gwiazdy muzyki pop, rock RAP, czy hip hop. Bezkompromisowa fabuła przedstawia za to największe bolączki współczesnej Ameryki."
Źródło: Cenega.pl

Sugerowana cena to jednak 149,90, natomiast w sklepie Cenegi dostajemy rabat 20 zł. Ja nadal czekam na edycję kolekcjonerską. :P Pozdrawiam

EDIT: Gra będzie w angielskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:20, Lex napisał:

"Zamów GTA IV na komputery PC - rozpoczynamy przedsprzedaż najlepszej gry akcji tego
roku!

Jako, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością
ogłaszamy, że już od dzisiaj rozpoczynamy zbieranie zamówień na najbardziej oczekiwaną
grę akcji tego roku – Grand Theft Auto IV na komputery PC! Zapraszamy do zarezerwowania
swojego egzemplarza gry, w specjalnej cenie 129,90 PLN.

GTA IV już przed premierą wersji konsolowej stało się grą kultową. Wyczekiwana od kwietnia
tego roku wersja PC jest kolejnym krokiem naprzód w kategorii możliwości graficznych
oraz samej rozgrywki. Posiadacze komputerów PC mogą wreszcie odkryć cała prawdę o życiu
w Liberty City! Już niedługo każdy będzie miał okazje poznać blask i cienie gangsterskiego
fachu.

Przypomnijmy, że GTA IV na konsole zostało uznane za największe wydarzenie w branży rozrywki
elektronicznej w 2008 roku, ustanawiając w tej kategorii oficjalny Rekord Guinnessa!
Grand Theft Auto to według wielu rankingów jedna z najlepszych gier 2008 roku. Słynna,
bestsellerowa seria o dziesięcioletniej historii (ostatnio Vice City i San Andreas) jest
już nie tylko programem komputerowym, ale zjawiskiem kulturowym. Produkt firmy Rockstar*
wywarł olbrzymi wpływ na branżę gier i młodzież na całym świecie. W ścieżce dźwiękowej
do GTA zawsze znajdują się największe gwiazdy muzyki pop, rock RAP, czy hip hop. Bezkompromisowa
fabuła przedstawia za to największe bolączki współczesnej Ameryki."
Źródło: Cenega.pl

Sugerowana cena to jednak 149,90, natomiast w sklepie Cenegi dostajemy rabat 20 zł. Ja
nadal czekam na edycję kolekcjonerską. :P Pozdrawiam

EDIT: Gra będzie w angielskiej wersji językowej.

Przed chwilą o tym napisałem... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2008 o 16:20, Lex napisał:

EDIT: Gra będzie w angielskiej wersji językowej.



A Mi sie Wydaje ze Bedzie Po polsku dlatego gram.pl jeszcze niedal zeby zamawiac.

Przynajmiej mam taka nadzieje jak nie nic nieszkodzi angielski znam :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>zamuwic
>nieodpisali

Po pierwsze: Proszę, zamówić. A czasowniki z "nie" piszemy oddzielnie.

Po drugie: Jeśli chodzi o pre-order. Bardzo się cieszę, że Cenega rozpoczęła przedsprzedaż. Teraz tylko gram.pl zostało.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A premiera 21.11? Bardzo się cieszę, że rozpoczął się pre-order. Co prawda grę i tak pewno kupię w sklepie, ale przynajmniej wiadomo, że Cenega nie ma nas... no wiecie gdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Interesująca Pana gra będzie dostępna w sprzedaży w listopadzie.

pozdrawiam,


Justyna Hryć
Młodszy Specjalista DOK


Hmm Wyczerpujaca Odpowiec :d Myslalem ze troszke powiedza Konkretnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:31, SoriusH napisał:

>zamuwic
>nieodpisali

Nieczepiaj sie kolego.
Nieprzywiazuje zadnej wagi na bledy itp.
Pozatym mam dys wszystko Takrze Przepraszam jak urazilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2008 o 16:38, Avar Neus napisał:

Niestety Polska to często nie Europa :(


Z tego co pamietam to Gram.pl pisalo ze bedzie 29.11 w Polsce.
Tego sie narazie chyba trzeba trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa... To ja przepraszam. Nie wiedziałem że masz dysleksje. Wybacz.

Avar Neus:
Ale Irlandia to część Europy, a jednak Polska ;p A tak na serio - to czasami traktują nas trochę // jakby to nazwać // po macoszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:44, Mercury666 napisał:

Ciekawe ile jeszcze poczekamy zeby zamuwic.

Pewnie pare dni przed premiera dopiero sie pojawi w sprzedarzy jako preorder.

Zawsze możesz spytać o to konsula gramu tutaj na forum. Odpowiedź powinna być w miarę już klarowna skoro Cenega wypuściła już swój pre-order. Nie marudźcie, że może być u nas później : p cieszcie się, że w ogóle będzie : p.

Dnia 15.10.2008 o 16:44, Mercury666 napisał:

przecież pre-orde wystartował...

Chodzi o pre-order na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie marudźcie, że może być u nas później : p cieszcie się, że w ogóle będzie : p.

Kto marudzi? Ja nie ;p Chwała, że wyjdzie tylko... dlaczego LIVE na wyłączność? IMO ideą gry multi na PCie jest to, że tworzy się dedykowane prywatne lub publiczne serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie marudźcie, że może być u nas później : p cieszcie się, że w ogóle będzie : p.

Nie marudzimy :) Tylko czasami jak ''premiera'' jest pół roku później w stosunku do Europy, to cholery się dostaje.

>dlaczego LIVE na wyłączność

Do Live''a nic nie mam (na razie - nie korzystałem jeszcze), oprócz tego, że nie ma polskiego. Jeśli tylko będzie to dobrze działało to mi to nie przeszkadza, że jest na wyłączność.

EDIT: A i może ktoś mi wyjaśnić jak działają rangi na forum? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 17:13, Avar Neus napisał:

Nie marudzimy :) Tylko czasami jak ''premiera'' jest pół roku później w stosunku do Europy,
to cholery się dostaje.

No dobra w przypadku premiery GTA muszę przyznać rację : p.

Dnia 15.10.2008 o 17:13, Avar Neus napisał:

EDIT: A i może ktoś mi wyjaśnić jak działają rangi na forum?

Zdaje się, że jest już taki temat na forum o rangach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:20, Lex napisał:


EDIT: Gra będzie w angielskiej wersji językowej.


Aha, czyli wersji polskiej spodziewajmy sie tak za 2 lata jak to miało miejsce z San Andreas, taaa...przynajmniej nie 250zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli polska wersja by się pojawiła. To tylko kinowa. Nie wiadomo czy będziemy czekać tak długo (mogą być nieoficjalne spolszczenia).

PS: Nie rozpoczynajmy znów dyskusji na temat wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować