Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2008 o 15:03, Irc100 napisał:

Nie zamierzam bo jeszcze faktycznie się okaże że będzie gra


Jeśli przyślą Tobie grę w te wakacje, to chyba skoczę na bandżi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 17:05, Zauri napisał:

>coś w tym musi być.


no i jest, zbicie jak najwiekszej kasy i popularnosci...


Na sprzedawaniu gier których nie ma? Na jakim ty świecie żyjesz? Jeśli bym zapłacił a oni by mi nie dali tej gry to by chyba mieli problemy w sądzie, nie? Jaka na tym kasa jest?

PS: Ja tego tam nie kupię. Po prostu mówię że jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości. Czy nasz bohater nadal jest taką ciepłą kluchą co nie ma własnego zdania i sie nie odzywa jak w poprzednich częściach?


Ahhhh sorry pomyliłem tematy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 21:35, marcinshinoda napisał:

Tak z ciekawości. Czy nasz bohater nadal jest taką ciepłą kluchą co nie ma własnego zdania
i sie nie odzywa jak w poprzednich częściach?


Niko, to twardy chłop, dużo gada... I dużo robi. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2008 o 21:35, marcinshinoda napisał:

Tak z ciekawości. Czy nasz bohater nadal jest taką ciepłą kluchą co nie ma własnego zdania
i sie nie odzywa jak w poprzednich częściach?


Ahhhh sorry pomyliłem tematy:P


Tym razem jest to facet z krwi i kości, ma swój własny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2008 o 21:00, Irc100 napisał:


Na sprzedawaniu gier których nie ma? Na jakim ty świecie żyjesz? Jeśli bym zapłacił a
oni by mi nie dali tej gry to by chyba mieli problemy w sądzie, nie? Jaka na tym kasa
jest?

PS: Ja tego tam nie kupię. Po prostu mówię że jest....



Przecież oni najwyżej zwrócą ci kasę! Już z milion razy były oferty przedpremierowe gier takich jak Duke Nukem Forever lub jakiejś innej gry-ducha. Wystarczy przeczytać ich regulamin i już się dowiesz, że w przypadku zamówien przedpremierowych data wydania, cena i dostępność mogą się zmienić.

Pozatym pudełko zfałszowane (na PC nie ma PAL, NTSC...). Po prostu chcą narobić szumu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:43, Irc100 napisał:

Wiem że sfałszowany. Ale chyba stracą klientów jak się okaże że to dla szumu?


Może stracą, ale to dopiero za kilka miechów, a teraz zyskali świetną reklame. Peeełno ludzi wchodzi tam tylko pooglądać GTA IV na PC, a przy okazji obejrzą inne produkty :-)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:51, Virus 500 napisał:

Jeszcze nie ma oficjalnej notki że gra będzie na PC a ten już chce kupować bo gdzieś
na jakiejś dennej stronie dali fałszywe zdjęcie .
ŻAL


Ja jestem pewien w 100% że wyjdzie prędzej czy później.W końcu większość użytkowników ma zwykły PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może , ale zwróć uwagę , że San Andreas przed wyjściem na platformę PS2 już była pewna informacja że wyjdzie też na PC później . A tutaj nic nie ma informacje do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 17:06, Virus 500 napisał:

Może , ale zwróć uwagę , że San Andreas przed wyjściem na platformę PS2 już była pewna
informacja że wyjdzie też na PC później . A tutaj nic nie ma informacje do tej pory


hmmn racja budzi to pewne argumenty,ale sam pomyśl że jeśli nie wyjdzie na PC to tracą bardzo bardzo !! wielkie pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:27, rob300i napisał:

Może stracą, ale to dopiero za kilka miechów, a teraz zyskali świetną reklame. Peeełno
ludzi wchodzi tam tylko pooglądać GTA IV na PC, a przy okazji obejrzą inne produkty
:-)/


Tak tylko że ja na przykład nie mam zamiaru kupować w niemczech

Virus 500

Widzę że dziecko neo (poznaje po słowie żal)

Jak już pisałem wcześniej (na tej stronie) nie mam zamiaru kupować tam tylko się spytałem czy mamy jakieś inne dowody na gta4 na PC a wy odrazu na mnie najeżdżacie. Powiem w języku dzieci neo żebyś zrozumiał

ŻAL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 16:48, Dekerinho6 napisał:


W porównaniu do sprzedaży gier na konsole, ilośc sprzedanych gier na PC jest ekhmm... delikatnie mówiac mała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 17:16, Dekerinho6 napisał:


hmmn racja budzi to pewne argumenty,ale sam pomyśl że jeśli nie wyjdzie na PC to tracą
bardzo bardzo !! wielkie pieniądze...



Tym argumentem mnie po prostu zabiłeś. Na PC baardzo dobra sprzedaż to 1mln (niewiele tytułów osiąga ten poziom), jakieś 100mln ma pirata. Na konsolach 10mln ma GTA IV a jakieś 100 tysięcy pirata. Widać różnice?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 19:28, Virus 500 napisał:

Wcale że nie . Taka gra na PS3 lub na XBOX360 kosztuje dwa razy więcej niż na PC także
nic nie tracą , nawet zyskują !

Warto zauważyć, że taka sytuacja ma miejsce tylko w naszym kraju. Poza naszymi granicami, gry na konsole i PC kosztują zazwyczaj tyle samo. Jeżeli jest jakaś różnica, naprawdę rzadko kiedy wynosi ona więcej niż 10$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować