Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2008 o 16:49, Irc100 napisał:

Z 1 milion sprzedadzą. Czy sądzisz że konwersja jest droższa niż zysk z miliona kopi?


Co do sprzedanego miliona nie jestem pewien, ale bardzo im życzę aby w takim nakładzie się sprzedało.
Jeżeli rzeczywiście sprzeda się milion opłaci im się to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 10:47, MLODY2K6 napisał:

>
> > a w Ameryce i Japonii sprzedaż gier na PC jest niewielka,
> większość ludzi tam ma konsole

Ta a wczorajsze doniesieniea ze na Swiecie jest juz milard komputerow mowia same za siebie


tylko że w większości ten miliard nie służy do grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 18:22, Kraju92 napisał:

> Z 1 milion sprzedadzą. Czy sądzisz że konwersja jest droższa niż zysk z miliona
kopi?

Co do sprzedanego miliona nie jestem pewien, ale bardzo im życzę aby w takim nakładzie
się sprzedało.
Jeżeli rzeczywiście sprzeda się milion opłaci im się to bardzo.


Jeśli taki stalker się sprzedał (gra nieznana i długo robiona) w nakładzie 1,6 miliona to czemu nie gta. Ale jeśli będzie w normalnej cenie bo np. GTA SA teraz kosztuje 90 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 19:36, Irc100 napisał:

Jeśli taki stalker się sprzedał (gra nieznana i długo robiona)

Przepraszam, co Ty za głupoty pleciesz? STALKER NIEZNANY?! Cczłowieku, w jakim Ty świecie żyjesz...? Przecież to był młodszy brat DNF, z tym że udany, czekałem na niego od momentu ogłoszenia rozpoczęcia prac nad nim, jak tylko pojawiały się nowe informacje to growy światek od razy się tym interesował i w ogóle. Dlaczego Ty twierdzisz, że to gra nieznana? Matko boska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 21:38, Irc100 napisał:

Jeśli był znany to na pewno nie tak jak seria gta...


To prawda bo GTA wyrobiło sobie dobrą markę wszystkimi częściami wydanymi na przestrzenie ponad 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2008 o 19:36, Irc100 napisał:

Jeśli taki stalker się sprzedał (gra nieznana i długo robiona)

Heh, Stalker nieznany? Tak jak Ci już napisał ak.47, ta gra to był taki drugi DNF, robili go (Stalkera) od 2001 roku, premiera była co chwila przekładana itp. Chyba każdy gracz zna ta grę.

A co do tematu, to trochę denerwuje mnie to że Rockstar tyle czasu każe nam czekać, aż łaskawie potwierdzi że robią konwersję na PC (Bo planują to na 100%). Seria która zaczęła się na PC, teraz jest konsolowym exclusiwem... ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra może trochę przesadziłem że STALKER nieznany ale w porównaniu do GTA...

Na gram.pl przy jakimś newsie (chyba z tym żartem gram.pl "GTA IV na PC") gdzie gość mówił że ma kumpla w cenedze i że oni już się przygotowują :)

Można sobie tym robić nadzieję. Ja w tym czasie gram w starsze części i zbieram na ps3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2008 o 22:03, Irc100 napisał:

Na gram.pl przy jakimś newsie (chyba z tym żartem gram.pl "GTA IV na PC") gdzie gość
mówił że ma kumpla w cenedze i że oni już się przygotowują :)

Niech zgadnę, MLODY2K6? Nie słuchaj go, bo wkręca każdemu niezłe bajki, jak choćby to że Crysis nie obsługuje DX10... -_-

Dnia 26.06.2008 o 22:03, Irc100 napisał:

Można sobie tym robić nadzieję. Ja w tym czasie gram w starsze części i zbieram na ps3

Zanim ja uzbieram na PS3, to GTA4 wyjdzie na PC ;] I liczę na to że stanie się to niedługo, bo aż mnie denerwuje to że konsolowcy mają to tylko dla siebie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 22:07, lukase napisał:

nadal nic nie wiadomo kiedy wyjdzie gta 4 na pc?

Wystarczy popatrzeć na kilka postów żeby wiedzieć że nie wiadomo czy gra wyjdzie na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 22:24, lukase napisał:

Rockarst by mogl juz odpuscic juz nie wiem miesiac dwa od premiery na konsole to powini\en
juz pwoiedziec czy zrobi na pc czy nie

Ja myślę, że już nie będzie i nie mamy co w ogóle oczekiwać na odpowiedz, gdyby miało wyjść to by powiadomili nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zrobią pod banderą Take Two, to po paru miesiącach w końcu sprzedadzą koncern EA, i EA zarządzi zrobienie konwersji na PC żeby zbić kolejne miliony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 08:39, Dekerinho6 napisał:

> nadal nic nie wiadomo kiedy wyjdzie gta 4 na pc?

Cóż nie wiadomo ale bądźmy dobrej myśli... ;)



Jakoś mi to powoli przypomina Gow-a na PC wszyscy gracze jęczą, a producent na ten temat nic nie mówi... W sumie fajnie by było zobaczyć GTAIV na PC, ale tak żeby grali w to normalni ludzie a nie jacyś piraci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 08:43, Bratek196 napisał:

Jakoś mi to powoli przypomina Gow-a na PC wszyscy gracze jęczą, a producent na ten temat
nic nie mówi... W sumie fajnie by było zobaczyć GTAIV na PC, ale tak żeby grali w to
normalni ludzie a nie jacyś piraci...


Owszem fajnie by było zobaczyć tą grę na PC,a jeszcze fajniej w nią zagrać,ale ja szczerze mówiąc jestem cały czas pewny że ta gra wyjdzie wreście na PC.Po prostu chcą nas potrzymać jeszcze w niepewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli R* zależy tylko na kasie to wydadzą na PC.

Ale jeśli chodzi im o szczęście graczy i nie będą chcieli zbezcześcić tytułu który na konsole się sprzedał w ogromnej ilości to nie wydadzą.

Jeśli chodzi o mnie osobiście gdyby wyszedł na PC to ilość sprzedanych kopii nie przekroczyła by 3 mln. Ale kto wie?

Wszyscy tak "jęczą" aż w końcu dostaniecie potwierdzenie. A potem jak podadzą wymagania to wam wszystkim szczeny opadną i będzie: Czemu takie duże wymagania? I każdy kto będzie chciał że gra chodziła "PŁYNNIE na FULL DETALACH" będzie musiał wydać nie mniej niż 2000zł na upgrade kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 10:28, Meykan napisał:

Jeśli R* zależy tylko na kasie to wydadzą na PC.

Ale jeśli chodzi im o szczęście graczy i nie będą chcieli zbezcześcić tytułu który na
konsole się sprzedał w ogromnej ilości to nie wydadzą.

Jeśli chodzi o mnie osobiście gdyby wyszedł na PC to ilość sprzedanych kopii nie przekroczyła
by 3 mln. Ale kto wie?

Wszyscy tak "jęczą" aż w końcu dostaniecie potwierdzenie. A potem jak podadzą wymagania
to wam wszystkim szczeny opadną i będzie: Czemu takie duże wymagania? I każdy kto będzie
chciał że gra chodziła "PŁYNNIE na FULL DETALACH" będzie musiał wydać nie mniej niż 2000zł
na upgrade kompa.


Jeśli gra mam tak ogrymny swiat to trzeba będzie dużej ilości ramów żeby wszytko to wczytał:P z 2 GB minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować