Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

To można chodzić nawet do teatru?
No, no, no... aż nie mogę się doczekać nowego kompa...
A są jeszcze jakieś inne takie smaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:58, jcl99 napisał:

To można chodzić nawet do teatru?
No, no, no... aż nie mogę się doczekać nowego kompa...
A są jeszcze jakieś inne takie smaczki?


Tzn. moze się źle wyraziłem,teatr to może nie jest ale przedstawienia ciekawe i fajne są:D Ale niestety mają w repertuarze tylko trzy :( A smaczków jest mnóstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale pianie miałem,dzięki tacie coś fajnego znalazłem,on się zatrymał w przypadkowym miejscu jaa patrzę a tu 49cent Candy Shop,dzielnica Queens,hmm,czyżby protoplasta 50centa,który stowrzył utwór Candy Shop i wychował się w Queens ?? :D

20081220223851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R* slynie z takich zarcikow :D

w SA na jednej z autostrad byl napis True Grime: Street Cleaners :D co jest oczywistym nawiazaniem do True Crime`ow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 22:02, line's napisał:

Jest wiele. Są polacy gadający normalnie po polsku, piosenka malinowskiego w radiu. GTA
2 na komputerze w kafejce internetowej :)


GTA 2 ? najs, szukałem ale nie znalazłem ona jest we wszystkich kafejkach czy tylko w jednej podaj w jakiej dzielnicy była ta kafejka z GTA 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zdecydowanie działa na jakimś emulatorze czy czymś podobnym
Sądzę tak ponieważ coś mi się za bardzo nie chce wierzyć że gra tak bardzo wolno chodzi na bardzo mocnych maszynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 23:10, Crew 900 napisał:

Gra zdecydowanie działa na jakimś emulatorze czy czymś podobnym
Sądzę tak ponieważ coś mi się za bardzo nie chce wierzyć że gra tak bardzo wolno chodzi
na bardzo mocnych maszynach

rozwaliles mnie :D
Na "emulatorze" tej gry byś nawet nie uruchomił, skoro obecne pecety nie do końca radzą sobie z emulacjią ps2.
Po prostu zła optymalizacja silnika i tyle... Doszukujesz się czegos, czego nie ma, a problem w zasadzie jest oczywsty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2008 o 23:16, Marcin08 napisał:

rozwaliles mnie :D
Na "emulatorze" tej gry byś nawet nie uruchomił, skoro obecne pecety nie do końca radzą
sobie z emulacjią ps2.
Po prostu zła optymalizacja silnika i tyle... Doszukujesz się czegos, czego nie ma, a
problem w zasadzie jest oczywsty...

No i chyba masz rację, nie wiem może ja się nie znam, ale jakby zeumolowali konsole w GTA4 to zaraz by było mnóstwo innych emulacji z klocka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 23:17, Adeq napisał:


> rozwaliles mnie :D
> Na "emulatorze" tej gry byś nawet nie uruchomił, skoro obecne pecety nie do końca
radzą
> sobie z emulacjią ps2.
> Po prostu zła optymalizacja silnika i tyle... Doszukujesz się czegos, czego nie
ma, a
> problem w zasadzie jest oczywsty...
No i chyba masz rację, nie wiem może ja się nie znam, ale jakby zeumolowali konsole w
GTA4 to zaraz by było mnóstwo innych emulacji z klocka :P


Dokikładnie :) No poza tym nie istnieje (nawet w planach) coś takiego jak emulator XBOXA 360 bo po prostu dzisiejsze komputery nie dały by rady tego udźwignąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 13:39, WIELKus napisał:

dobrze zauważyłeś to wersja PS3 wszędzie te pudełko rozpoznam ;] ale nie zażydzajmy mu
piractwa tylko niech pokaże nam screena z włączonego online games for windows live :D

ależ ja mu nic nie zarzucam xD niech tylko idzie na inny temat (dla PS3) albo wstawi dobrego screena, bo ja też słyszałem że taki problem występuje w piratkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 22:02, line's napisał:

Jest wiele. Są polacy gadający normalnie po polsku, piosenka malinowskiego w radiu. GTA
2 na komputerze w kafejce internetowej :)


GTA 2? Gdzie? W tej pierwszej kafejce też jest? Jak i gdzie to jest?

Tera moje pytanko.

Spoiler

Jak już ta firma Romana zostanie spalona to nie będzie można już podwozić się za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 23:43, Pernia napisał:

> Nie wiem czy już wiecie , ale coś powstaje do GTA IV :
> http://www.gtaforums.com/index.php?s=690d5929441e8f58e6e03ba986566270&showtopic=382789&st=0

DISABLE SHADOWS!!! TAAAAAAK!! W KONCU BĘDĘ MÓGŁ NORMALNIE GRAĆ <PODNIETA>


Gorzej jak sie okaże, że to nic nie zmieni, co by mnie wcale nie zdziwiło ;P Ale bez cieni gra będzie wyglądać dużo gorzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 23:47, Ecko09 napisał:

> > Nie wiem czy już wiecie , ale coś powstaje do GTA IV :
> > http://www.gtaforums.com/index.php?s=690d5929441e8f58e6e03ba986566270&showtopic=382789&st=0

>
> DISABLE SHADOWS!!! TAAAAAAK!! W KONCU BĘDĘ MÓGŁ NORMALNIE GRAĆ <PODNIETA>


Gorzej jak sie okaże, że to nic nie zmieni, co by mnie wcale nie zdziwiło ;P Ale bez
cieni gra będzie wyglądać dużo gorzej :/


Duzo gorzej !? Mi cienie skaczą po kazdym budynku, wyglądają beznadziejnie jakby ktoś robił je spray''em ! I DO TEGO ZŻERAJĄ DOBRE 15 FPS ! Oby działało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować