Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2008 o 22:02, line's napisał:

Jest wiele. Są polacy gadający normalnie po polsku, piosenka malinowskiego w radiu. GTA
2 na komputerze w kafejce internetowej :)


Możesz powiedzieć gdzie widziałeś polaków w GTA?
W jakim radiu leci piosenka malinowskiego?
I jak można zagrać w GTA2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 00:12, PSAT CineQ napisał:

Wiadomo już coś na temat nowego patcha do GTA IV czy Rockstar nadal milczy w tej kwestii
? Pytam, bo nie jestem w temacie :)


Nic nie wiadomo.

Dnia 21.12.2008 o 00:12, PSAT CineQ napisał:


PS. Chciałbym się pochwalić, że na Rockstar Social Club w rankingu na najszybsze ukończenie
gry w 100% mam 15 miejsce :D


A gdzie są jakieś rankingi? Bo ja w ogóle nie wiem jak się poruszać po tej stronce Social Clubu...jakaś taka dziwna, pokręcona jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 08:56, Vanmati napisał:

> Ja mam Windowsa XP SP.2 nie mam szans na pogranie?
>

no...zainsaluj SP3 to se pograsz..lol :D

Nie wprowadzaj go w błąd. Ja GTA 4 przeszedłem całego na XP SP2 i nie mam żadnych problemów, wystarczyło launchera gry i samo .exe od gry uruchamiać w trybie zgodności z win 2k.

@Ecko
Na najwyższy balkon da się wejść tylko z helikoptera, trzeba iść na ekstrawagancje i wyskoczyć odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 09:56, Crew 900 napisał:

W jaki błąd ?
Przecież w samych zaleceniach pisze Service Pack 3 LOL

Tylko, że może nie chce instalować SP2, a skoro nie ma problemów technicznych z graniem na sp2 to jednak się DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 10:01, Crew 900 napisał:

A potem płaczą że im błędy wywala lub gra źle chodzi :/

Tak? Jako, że zabezpieczyłem się przed przyjściem gry zapasowym czystym systemem z SP3 i rzeczami potrzebnymi tylko do GTA 4 zainstalowałem tam grę na początek. Stery już te beta do GTA i klnięcie, spadki fps i szukanie po forach co jest nie teges. Jak udało mi się dojść jak odpalić to na 1 systemie z SP2 nagle problemów nie miałem. Nie rozumiem jak na systemie stojącym 1,5 roku gra nie sprawia problemów, a na czystym systemie tak (instalowałem wszystko co jest potrzebne i za nic na tym z SP3 nie chciał chodzić jak należy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 10:01, Crew 900 napisał:

A potem płaczą że im błędy wywala lub gra źle chodzi :/


Dokładnie. SP3 nic nie psuje a nawet trochę daje więc warto zainstalować. Jak coś psuje to pewnie pirackie windy macie.

Ponawiam pytanie. Gdzie można pograć w GTA 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SP2 dla dzieci, które nie potrafią czytać i nie są aż "tak" ambitne aby odwrócić pudełko i looknąć na wymagania. Przecież jak "byk" pisze nawet w tym temacie, że trzeba mieć SP3 aby pograć / SP1 dla visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 10:05, Irc100 napisał:

> A potem płaczą że im błędy wywala lub gra źle chodzi :/

Dokładnie. SP3 nic nie psuje a nawet trochę daje więc warto zainstalować. Jak coś psuje
to pewnie pirackie windy macie.

Ponawiam pytanie. Gdzie można pograć w GTA 2?

GTA 2 kafejce to mit, ktoś zrobił fake i wszyscy myśleli, że to na serio. A co do pirackich wind, mój kolega miał złe doświadczenia z instalowaniem SP3 na już wiekowy system XP z SP2 (BSOD). Zainstalowałem go na zapasowy świeży i było ok, ale ja się tam po prostu boje i wole nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma ryzyka bo on się instaluje automatycznie jeśli masz włączona aktualizację więc myślę że M$ to przetestował. Ja instalowałem sp3 i nie było żadnego problemu.

Co do easter eggow to jest też wożenie ciał w bagażniku tak jak w gta III :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 10:00, MrRevolt napisał:

powie ktoś w jakiej kafejce jest to GTA2 ?


Nie ma takiego GTA 2. To był filmik od BenBuji jeśli dobrze pamiętam - całe GTA 2 w GTA IV zostało zmontowane.

Irc100
A z GTA III znalazłem jeszcze strój Clauda Speed''a z owej gry. Można go założyć w domu Playboya Xa, po tym jak ten apartament stanie się naszą własnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 23:37, Ecko09 napisał:

Tera moje pytanko.

Spoiler

Jak już ta firma Romana zostanie spalona to nie będzie można już podwozić się za darmo?



Spoiler

Musisz uzbierać u niego chyba 60% punktów znajomości a będzie wysyłał po Ciebie nie taksówkę, a Landstalkera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:
Zdarza się, że przechodzisz na ulicy, potrącisz kogoś a on mówi "ej, uważaj!" Daję na to potwierdzenie:
http://pl.youtube.com/watch?v=2XpktqUBT4Q - wsłuchaj się. Polaków spotkasz najczęściej na Hove Beach.
Gdzie piosenka leci malinowskiego to dokładnie nie wiem. Powinno być napisane na kanale Playpc na You Tube.
W GTA 4 jest kafejka, w której można pograć w GTA 2, tyle że to po prostu GTA 4 z kamerą od góry. Są dźwięki z GTA 2(Wasted!) oraz Tabem aktywujemy beki i bąki ;D
Wpisz sobie na youtube GTA 4 bloopers and glitches 4 - będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jakiś sklepów z skate''woskimi ciuchami albo coś w tym stylu takim? Jestem już na 2 wyspie. Bylem w Modo, ale tam mają jakieś wieśniackie sweterki, kurtki, spodnie beznadziejne...jedynie buty fajne...i jakis sklep z czapkami i okularami by sie przydał, bo te czapki i okulary w tym na 1 wyspie też są kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować